2 техніки заробітку на блозі

Як заробити на блозі

І знову вітаю вас, мої дорогі читачі! У цьому черговому пості я б хотів поділитися з вами своїми думками з приводу фінансового заробітку в інтернеті на своєму блозі.

Я категорично не буду вам зараз впарювати про всі способи і методики заробітку грошей в інеті, а лише розповім про дві техніки, які зараз дуже популярні серед блогерів і ними вони і користуються!

Практично у 80-90% блогерів і так же звичайних людей мета в інтернеті – заробити валізи забиті грошима або ж ще гірше мішки набиті бабками $$ =) Погодьтеся? Це ж так??? А це справу роблять зазвичай новачки, які зробили собі зелений блог, ще вчора! І я б хотів саме цим юним блогерам задати таке питання: “От скажіть мені будь ласка, яку суму грошей ви хочете заробляти в інтернеті?” Ось візьміть ручку і чистий аркуш паперу і туди напишіть цю вашу так бажану цифру.

Вже записали? Молодці! Ось наприклад сума грошей, ну візьмемо наприклад: 1000 доларів в місяць. Ну а тепер подумайте гарненько, якими зусиллями ви це зробите? Зауважте не здатностями і методиками, а саме ЗУСИЛЛЯМИ? Що ви зробите для того що б досягти цієї мети – заробити в інтернеті 1000 доларів? Моя стаття так і називається «заробіток на блозі».

Зустрічаємо дві техніки заробітку на блозі:

Ось техніка №1: Ви працюєте як раб для свого блогу і тільки тоді ваш той самий блог приносить вам гроші.

А ось техніка №2: Ви практично не працюєте і блог приносить вам прибуток як на дріжджах і автоматом. Ви сам собі господар!

А ось яка техніка саме вам подобається і яку вибрали б? Я ж вибрав, лише тільки другу і саме її, а не як не першу, я думаю ви теж так думаєте. До речі якщо ви ще не помітили, я говорю саме про техніки а не якусь там розкрутку і просування.

Продаж посилань з блога

На моє розчарування зараз 90% блогерів заробляють тим що докладають багато часу і зусиль до свого блогу, вони працюють, працюють і лише тільки тоді заробляють собі гроші за допомогою блогу, вони прив’язані до свого персонального комп’ютера, вони багато часу проводять за комп’ютером, псують собі здоров’я, причому цінне здоров’я!!! А все чому? А все тому що техніка обрана яка під №1, а даремно!! І вони цю роботу виконують день у день і так далі… Начебто зробив план роботи і вона тут же привалила до тебе на завтра, ну що це друзі? Навіщо? І до речі роботи цієї рутинної не так на 2-4 годину, а а мало не на цілий день включаючи туди і ніч до того ж, це просто повний завал!! Сподіваюся ви зрозуміли про що я???

Читайте:  Інструкція по реєстрації домену pp.ua

Давайте я вам відповім на одне питання: чому це так відбувається в даний момент? Відповідаю: тому що методика та способи заробітку грошей у таких людей поставлені не правильно і не чітко!!! Деякі блогери і хлопці роблять блоги для продажу посилань на біржах зі свого сайту, ці блоги ще називають г*мноблогі – ГБ, або г*мносайти – ГС. Вони ці блоги роблять і нарощують на них пузомірки (а саме ТІЦ). Роблять це для того що б посилання коштувало набагато дорожче, і вони роблять в жодному разі не для людей а для пошукових систем, що означає повний провал. Згадайте, що в попередній статті я казав: робіть сайти для людей, а не для пошукових систем.

Щоб розмістити посилання власник цього низькоякісного блогу, повинен наростити ТІЦ і зареєструватися в біржах посилань, потім вказати свій сайт, ціну продажі посилання і звичайно ж як і завжди ЧЕКАТИ! ЧЕКАТИ! ЧЕКАТИ! Ну а без цього ніяк мої дорогі читачі, на жаль ніяк!

Ну ось прийшла йому заявка на розміщення посилання, наприклад ціна посилання $5, а щоб йому розмістити це посилання на його черговому напевно ГС, йому треба написати статтю або ж пост, ну він думає не писати ж нову статтю за 5 доларів? Звичайно він не буде писати її, а краще піде і купить цю статтю так скажімо за 1-2 долари на advego і розмістить її на своєму блозі разом з посиланням. І так підрахуємо: 5-2=3 чистого прибутку! Чистого зауважте! Ну а якщо прийде кілька замовлень від вебмайстрів на розміщення посилання? То природно і заробіток власника цього блогу буде набагато більший – елементарно Ватсон! =)

Читайте:  Перенесення WordPress на https

Є і в інтернеті такі люди які роблять чергові ГС не по 2-4 штуки, а кількома десятками сайтів, і природно заробіток у них в місяць виходить досить таки не поганий! Вони ще роблять спеціальні звіти та викладають їх на свої сайти, нібито показати які вони круті!! Так, але справа їх, а не наша!

Звичайно, нехай заробляють ці хлопці у такий спосіб, я проти них нічого не маю, але якщо ви мої шановні й дорогі читачі читаєте ці рядки, то повірте мені на слово! Не варто заробляти тим способом, який я написав вище.

Ну по-перше, це займає купу часу, – ваше здоров’я понад усе! По друге всі зароблені гроші ви рано чи пізно але все одно вкладемо в лікування всіх своїх болячок, це точно зі 100% ймовірністю буде у вас! Якщо ви будете дуже багато сидіти за комп’ютером годин 12-16, то цей результат вам забезпечений! Хочете уникнути цього? тоді дотримуйтеся цих елементарних правил:

  1. Сидіть за ПК – 2-3 години, потім зробіть перерву на 1 годину і повторіть вправу рук, розімніть кисті і шию, впевнений це вам 100% допоможе і ви уникнете всяких болячок і лікарень!
  2. Алгоритми пошукових систем постійно змінюються і тим людям які роблять ГС, дуже складно доводиться зробити так що б їх низькоякісні сайти не потрапили під фільтр. За останні кілька років, тисячі сайтів потрапили під різного роду фільтри за купівлю і продаж посилань.

А в чому ж основна причина попадання сайту під фільтр пошукової системи? А вона проста: сайт зроблений не для людей а для пошукових систем, що дуже несприятливо навіть для самих пошукачів.

Читайте:  Захист від спаму WordPress

Я просто хочу донести до вас просту істину – заробляйте так що б вам це було вам це в тягар, а в задоволення, не забувайте так само про реальний світ, про своїх друзів і близьких, автоматизуйте свій бізнес тільки і тільки для себе!

Заробіток на контекстній рекламі

Ну і другий спосіб, заробітку на блозі, це заробіток на трафіку. Тобто, ви спочатку розвиваєте блог, від декількох сотень до кількох тисяч відвідувачів на добу, після чого додаєте його в рекламні біржі, типу: Google Adsense і Яндекс Директ і спокійно отримуєте пасивний дохід, лише іноді публікуючи нові пости. І найголовніше, що ви приділяєте блогу мінімум свого часу і не переживаєте за те, що він потрапить під фільтр за продаж посилань. А ось сума заробітку вже безпосередньо буде залежати від: відвідуваності, тематики і на яку країну орієнтований ваш сайт.

Звичайно, у кожного свої погляди на просування і монетизацію сайту і свою думку я нікому не нав’язую. Просто іноді дуже стає сумно, від того, що читаєш-читаєш одного блогера, а потім бачиш як сайт потрапляє під фільтр і з часом взагалі перестає працювати, так як власник втратив стимул його підтримувати.

Запам’ятайте раз і назавжди: тільки ваш професійний блог може приносити вам достатню кількість грошей в інтернеті, лише все тому що ваші знання дуже високо цінуються і поважаються і ваш блог – ідеальне рішення для публікації вашої допомоги людям, які потребують її!

Я знаю кілька людей, які спочатку думали про своїх читачів і про свій блог, вони робили дуже багато справ і вклали дуже багато праці, і ось вони зараз блогери тисячники і заробляти для них це вже суща дрібниця. Як то кажуть була б відвідуваність буде і заробіток грошей в інтернеті!

На цьому у мене все на сьогодні в даній статті, і я б хотів вам дати слушну пораду: не перетворюйтеся в зомбі, не сидіть за компом багато часу, робіть це для людей і головне з посмішкою !!!

3 thoughts on “2 техніки заробітку на блозі”

  1. Як на мене, то я обома руками за те щоб в неті залишились тільки ті сайти які дійсно для людей. Буває попадеш на якусь, вибачаюсь хрень, та ще й до того та хрень не на поганих позиціях в пошуку.

  2. Я хочу стать блогером та зароблять гроші

    • Похвальне рішення. Але тут не просто заробити перші кілька доларів.

Leave a Comment