ТОП 5 cash back сервісів | Блог ТехноЭра

ТОП 5 cash back сервісів

Всім відомо, що великі Інтернет-магазини витрачають величезні гроші на рекламу. Тому, деякі з них готові ділиться невеликим % прибутку з кожної продажі з тими, хто буде приводити їм клієнтів. Так і почали з’являтися кэшбэк сервіси у розумінні цієї статті, яким магазини сплачують відсоток (кэшбэк) з кожного клієнта, в той же час кэшбэк сервіс більшу частину прибутку знову повертає покупцю. Хоча сам термін “cash back” (гроші назад), з’явився значно раніше, але я не хочу переписувати “Вікіпедію”, тому, що краще все одно не напишу.

лучший кэшбэк сервис

Що таке кэшбэк сервіс?

Це партнер 1-го або більше магазинів, який приваблює покупців у магазини-партнери, а ті в свою чергу діляться прибутком з кожного залученого покупця. Ці ж кешбек сервіси, готові більшу частину (2-30% від вартості покупки), повернути назад покупцю.

Саму суть я пояснив, якщо хочете знати щось більш докладно, то інформацію про кеш бек можна знайти на самих сервісах, про які піде мова далі.

Кращі кэшбэк сервіси на мою думку

№1 – Backit (раніше EPN)

Кращі кешбек сервіси - backit

На перше місце я поставив Кешбек сервіс Backit (Раніше знаменитий EPN.bz) Чому? Кешбек на Aliexpress починається з 2% і може досягати цілих 90%. На цій сторінці, можете прочитати повний огляд цього сервісу. (Майте на увазі, що сервіс не скупиться на промокодом, які можуть збільшувати ваш кешбек на кілька %. Дуже хороші умови для нових користувачів. Є мобільний додаток, завдяки якому, ви отримаєте Кешбек, навіть в тому випадку, коли будете робити покупку, через додаток aliexpress, а також розширення для самих популярних браузерів, з динамікою ціни на Aliexpress, яке завжди вам нагадає, про те, що конкретний магазин повертає кебек. Yа даний момент (2019 рік) кешбек сервіс співпрацює з 700 магазинами як російськими, українськами так і закордонними, такими як: Aliexpres і Gearbest. Але кількість магазинів-партнерів постійно зростає. Кешбек один з найвищих на ринку (особливо це видно по аліекспрессу). Тому, якщо ви збираєтеся купувати щось в якомусь інтернет-магазині, то раджу спочатку подивитися, чи немає його ще в партнерах Backit, а вже тільки тоді шукати в інших Кешбек. Але я використовую його саме для замовлень на Алі, так як кращих умов я поки не зустрічав. Тому, в моєму топі кешбек сервісів, він займає почесне 2 місце. Вивести гроші можна, починаючи з 20 центів. Дуже подобається те, що гроші на гаманець надходять протягом 5 хв. після замовлення виплати. Виплати здійснюються на: Webmoney, ePayments, Яндекс Гроші, Qiwi, рублеві банківські карти, на українські банківські карти, а також на номери мобільних операторів РФ. За приведеного друга, ви будете отримувати до 30% від його кешу.

№2 – LetyShops

ТОП кебек сервісів

LetyShops – це самий-самий відомий кэшбэк сервіс в СНД в якому на момент написання статті, були присутні 1262 магазини (як великих, так і не дуже). Тут ви знайдете практично будь-який магазин, який працює з кэшбэками. А через те, що сервіс дуже великий, він може запропонувати своїм клієнтам одні з найвищих ставок кешбеку. У letyshops працює бонусна програма, суть якої полягає в тому, що чим більше ви купуєте через даний сервіс, тим більший % ви отримуєте назад. Ще цікава фішка в тому, що ви можете купувати “преміум пакет”, за 150 р. і відразу збільшити % кешбеку на +30%. Це дуже зручно для тих, хто часто купує не тільки для себе, але і для знайомих, або навіть на перепродаж. Мінімальна сума для виведення коштів, становить 500 р. Але також є можливість ввести так званий Lety-код і тоді буде можливість деякий час, виводити гроші від 1 р. Можна встановити розширення для браузера, яке буде повідомляти про знижки в різних магазинах – дуже зручно. Є також програми для iOS і Android, які допомагають економити навіть при покупках зі смартфонів. Виплати здійснюють на: Webmoney, Яндекс Гроші, Qiwi, PayPal, Банківські картки Visa, MasterCard (Росія), також на картку Приватбанку (Україна), ще можна вивести на мобільний рахунок (тільки для Росії). До невеликого мінуса, я б відніс те, що виплати здійснюються у рублях, а не в доларах. Загалом, це не так вже важливо. Його не дарма називають кращим кэшбэк сервісом.

№3 – Smarty Sale

кращий український кешбек сервіс

Насправді, кешбек сервіс Смарті сейл, може бути як на 1, так і на 2 місці цього рейтигу. Але на 3-му місці тут він тільки через мою суб’єктивну оцінку. Справа в тому, що з двома першими кешбеками, я познайомився трохи раніше, ніж зі смарті, і користуюся ними частіше, але не тому, що якийсь із сервісів кращий або гірший, а тільки через звичку.

А тепер давайте поговоримо по суті статті «ТОП кешбек сервісів».

Смарті, нічим не гірший (може навіть в деяких місцях кращий, ніж лідери рейтингу). Судіть самі:

 1. Офіційно працює в 6-ти країнах: Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Польща і США.
 2. Високі кешбеки
 3. Має супер зручні програми для: Android і iOS.
 4. Доповнення для всіляких популярних браузерів.
 5. Безліч магазинів під будь-яку з 6-ти перерахованих вище країн.
 6. Різноманіття способів виведення грошей тут: виведення на мобільний, Webmoney, Qiwi, Яндекс.Деньги, банківська карта, карта ПриватБанку.
 7. Загалом, смарт сейл, має все для комфортних покупок в Інтернеті. І як тут, не порекомендувати зареєструватися?

№4 – Payback

Кращий український кешбек - payback

Payback – можливо перший український кешбек сервіс, якому варто довіряти. На сьогоднішній день, в ньому присутні 235 магазинів. Кеш з покупок на Алі, починається від 3%, в усіх категоріях, крім категорії «Мобільні телефони», тут від 2-х %. Розмір кешу залежить від того, наскільки часто ви користуєтеся цим сервісом і від різних акцій, які час від часу влаштовуєте пейбек. Можливо для багатьох людей, цей сервіс здасться новим, але не варто засмучуватися, тому що% повернення в деяких магазинах навіть вищий, ніж в лідерів цього рейтингу – летішопс та ін. Є доповнення для браузерів (куди ж без нього), яке повідомить вам про те, що в конкретному магазині можете отримати кешбек. Також обіцяють випустити мобільний додаток (як у лідерів даного рейтингу, щоб було зручно економити при покупках зі смартфону). Кеш нараховується в гривні доларах, євро, в залежності від магазину. Мінімальна сума для виведення, всього 10 грн. Вивести гроші можна на: мобільний, на банківську карту, webmoney. Думаю, що виведення можливий і через інші системи, але про це швидше за все потрібно домовлятися. Чи надійний цей сервіс? Звичайно! Тут я не публікую сервіси, які не виводять кеш, в яких часто трапляються збої і т. д.

№5 – Cash4brands

На п’ятому місці, у мене розташувався сервіс cash4brands. Теж хороший сервіс, хоча не такий відомий як попередні, але теж вартий вашої уваги. Зверніть увагу хоча б на те, що виплати тут можна замовляти від 1 рубля, що дуже приємно. Якщо ви не купуєте часто, то бонус (в інших сервісах) 500-1000 рублів, можете чекати і рік. Відсоток виплат, також залежить від конкретного магазину. Вивести cash back можна одним з перерахованих способів: webmoney, qiwi, Яндекс Гроші, MasterCard, Visa, PayPal і на телефон.

По якому принципу я вибирав ці кешбек сервіси:
 1. Багато років користуюся сам
 2. Високий % кешбеку
 3. Виплати на: Webmoney, Яндекс Гроші, банківські картки
 4. Швидкість виведення грошей
 5. Присутність реферальной програми.
 6. Багато можливостей залучення користувачів і рефералів.
Що мене не сильно хвилювало:
 1. Кількість магазинів в сервісі. Для мене найголовніше, щоб там був присутній Aliexpress і деякі великі ураїнські магазини.
 2. Мінімальна сума виведення.

Я перерахував ті сервіси, які сподобалися саме мені. Я особисто користувався ними усіма і можу вас запевнити на 100%, що всі вони стабільно працюють і виплачують зароблений кеш. Відрізняються один від одного різною кількістю магазинів, % кешу в різних магазинах, способах виведення грошей.

Я б рекомендував обов’язково зареєструватися в перших 2-3. Але якщо ви вирішите зареєструватися в усіх відразу – то це навіть краще, так як зможете побачити все “своїми очима”.

Що ви можете сказати про ці кешбек сервіси з особистого досвіду? Може знаєте кращі? Напишіть про це мені і іншим користувачам в коментарях під цією статтею.

1 thought on “ТОП 5 cash back сервісів”

 1. Дякую за цікаву статтю! Підготував власне відео про кешбек: youtube.com/watch?v=mfqHx35nxxo

  Відповіcти

Leave a Comment