Про мене

Привіт, читач мого блогу! Тут я хочу розповісти трохи про себе.

Так ось: народився я в січні 1990 року на Україні  в Україні, в одному з сіл.

У 2005 році закінчив 9 класів. Після пішов вчиться у ВПУ (Вище професійне училище), за професією “Оператор комп’ютерного набору”. У 2008 році, його успішно закінчив. У цьому ж році, поступаю у фінансово-економічний Університет. Провчившись один рік, розумію, що гроші витрачені в марно – кидаю.

У 2009 році, захопився створенням та просуванням сайтів (телефони, смартфони та інша техніка – мене цікавила завжди). Перший свій сайт я продав за $ 100 – це був сайт з програмами та іграми, для мобільних телефонів (він в даний момент вже не працює). Потім, ще створив парочку сайтів і знову їх продав.

У 2010 році, одружився.

В даний момент пробую себе в різних напрямках: створення і просування сайтів, продаж електроніки і т. д.

До цих пір, у мене немає постійного джерела доходу в мережі (через те, що всі свої сайти продавав, а їх було більше 15).

Цей блог створив для того, щоб ділиться цікавими думками з іншими читачами, яких так само хвилюють теми зі створення та просування сайтів, а ще електроніка. 

2 thoughts on “Про мене”

  1. Чудовий блог, одразу видно що автор старається і пише для людей, та ще й українською – справжня знахідка. Бажаю успіхів та процвітання сайту!

Leave a Comment