Інтернет в Польщі. Що вибрати?

Тим хто зібрався їхати в Польщу, або вже там знаходиться, дуже важко іноді вибрати оператора для мобільного Інтернету в цій країні. І на це є як мінімум 3 причини:

 1. У Польщі є 4 основних оператора мобільного зв’язку (це не рахуючи віртуальних, яких ми теж торкнемося в рамках даної статті), це: T-mobile, Orange, Plus, Play (раніше називався Era).
 2. У більшості операторів не має сайтів з англомовної версії (я вже мовчу про російську, або українську).
 3. Тарифні плани діляться на: Abonament і Na karte. Тобто, на контрактні та передплачені.

Хотів би відразу сказати, що контрактні тарифні плани, я не буду розглядати так як вони не підійдуть людям, які приїхали до Польщі на невеликій час, та й чесно кажучи, ніколи не забивав голову контрактами. Хоча, звісно ж, в контрактних тарифах, куди більш “смачні” пропозиції.

У всіх чотирьох операторів прекрасно розвинена: 2G, 3G і 4G (LTE) мережа.

Інтернет від T-mobile.pl

T-mobile – дуже великий мобільний оператор, який працює в багатьох країнах. У Польщі, йому також належить бренд Heyah.  Так, що карти поповнення від t-mobile прекрасно підходять до heyah і навпаки. Вартість стартового пакету, складає 5 zl (це приблизно 1.2 долара). На рахунку, відразу ж виявите 5 zl. Що стосується передплаченого Інтернету, то тут все універсально: 1 GB – 5 zl. В місяць можете замовити скільки завгодно таких пакетів по 5 злотих.

Читайте:  Видалення сторінки в Однокласниках

Інтернет від Orange.pl

Тут як на мене, більш вигідні пропозиції, ніж в попереднього оператора. Наприклад: за 3 zl можна купити 3 ГБ на 3 дні, за 5 злотих 5 ГБ на 5 днів, за 30 злотих 30 ГБ на місяць. Виглядає дуже навіть не погано

Ось власне всі доступні пакети Інтернету в orange:

Інтернет в Польщі від Orange

Інтернет в Польщі від Plus.pl

Оператор Plus, пропонує нам купити стартовий за 5 злотих і там вже буде 0,5 ГБ. Термін дії цих мегабайт, становить 7 днів. Також, після кожного поповнення мін. на 20 злотих, ви будете отримувати 5 ГБ Інтернету безкоштовно.

Якщо ж ви купите стартовий за 15 злотих, то отримаєте цілих 3 ГБ Інтернету на 14 днів. Також, після кожного поповнення мін. на 20 злотих, ви будете отримувати 5 ГБ.

Інтернет від Play.pl

Купивши пакет за 50 злотих, ви отримаєте 12 ГБ на цілий рік. Також є пакети з меншим обсягом трафіку на цілий рік, відповідно дешевше.

Я думаю, що багатьом буде цікавий повний безліміт, який можна підключити до поточного тарифного плану. (Так-так, таке теж тут є.) Якщо вам потрібен безліміт на місяць, то доведеться віддати 45 злотих, також можна купити безлім на добу за 4 zl. Також мене дуже зачепили безлімітні тарифи на нічний Інтернет, а також на Інтернет, яким можна користуватися тільки у вихідні. Вартість “нічного пакету” 10 злотих/місяць. Цим пакетом можна користуватися з 00 до 9-ї години. Вартість “Інтернету на вихідні”, теж становить всього 10 злотих.

Інтернет в Польщі від Play.pl

Тепер давайте трохи поговоримо про віртуальних операторів.

Віртуальні оператори – це ті оператори, в яких немає своїх базових станцій, а користуються вони станціями “фізичних операторів”, звичайно ж на якихось там умовах.

Читайте:  Промокоди кешбек сервісів

Таких, кому варто приділити увагу, я знаю всього 2: Vergin, Lycamobile.

Чим цікавий оператор Virginmobile в Польщі?

Тут пропонуються нам пакети даних від 300 мб до 10 ГБ в місяць, вартістю відповідно, від: 4 до 25 злотих. Теж ніби не поганий варіант. Коли був в Польщі, думав скористатися пропозицією саме цього оператора, але в кінцевому рахунку зупинився на останньому – Lycamobile.

Інтернет в Польщі від Virgin

Інтернет в Польщі від Lycamobile

Ну і останній оператор, якому я приділю увагу, це віртуальних оператор, який працює в 20 країнах і в якого є англомовна версія сайту – ура! Мова піде про Lycamobile. Власне коли я був в Польщі, це був єдиний і безальтернативний варіант, так як інші оператори і близько не пропонували того, що зараз можна вибрати.

Читайте:  Огляд кращого українського кешбек сервісу - PayBack

Тут є дуже багато різних пакетів даних, починаючи від 100 мб на місяць за 2 злоті, закінчуючи 30 ГБ за 35 злотих. Дуже гарна якість зв’язку і найголовніше, висока швидкість передачі даних.

Але є 1 серйозна проблема: якщо ви збираєтеся роздавати Інтернет (використовуючи смартфон, або 3G/4G роутер), то забудьте про це, тому що такої можливості тут немає (принаймні, це ви не зробите штатними способами), так як оператор просто блокує подібний трафік. Не знаю, як у інших операторів з цим – особисто пробував роздавати Інтернет тільки за допомогою Lycamobile.

Ось власне найцікавіші на мій погляд “пакети даних” в Lycamobile:

Інтернет в Польщі від Lycamobile

І це все, що я хотів сказати в рамках даного посту. Якщо є питання по підключенню конкретного пакету, або які-небудь інші питання пов’язані з мобільним Інтернетом в Польщі – задавайте в коментарях, на які я постараюся максимально швидко відповісти. 

Спасибі, що дочитали до кінця!

60 Comments on “Інтернет в Польщі. Що вибрати?”

 1. На днях збираюсь на вихідні в Польшу. Буду знати яким оператором там можна скористатись. Спасибі!

  Відповіcти
 2. В лайцімобайл доволі дешевий Інтернет, але як на мене, то він не такий якісний, як в інших операторів.
  Власне думав користуватися саме лайкою, але в мене була незареєстрована хея (куплена і активована без паспорту) і тут мені приходить повідомлення, що після реєстрації дадуть хороші бонуси.
  Зареєстрував номер і тепер після кожного поповнення на мін. 25 злотих, я отримую 10 ГБ якісного Інтернету на місяць + безкоштовні дзвінки на всі номера в Польщі. І так буде, аж до року. Так, що за 25 злотих, я отримую безкоштовний Інтернет і дзвінки. І при цьому всьому, гроші залишаються на рахунку.

  Відповіcти
  1. Який потрібно ввести код щоб підключилися акція Хея 25 зл

   Відповіcти
 3. @ Саша:
  Доброго дня! А чи є різниця, де реєструвати карту, щоб була можливість підключення тарифу, як у Вас? Дякую!

  Відповіcти
 4. @ Володимир:
  Такої можливості більше немає. Такі пропозиції поступали тільки тим, хто купив стартовий, ще до прийняття відповідного антитерористичного закону. І скористатися цією акцією можна було тільки до початку цього року. На скільки я зрозумів: ви недавно купили незареєстрований стартовий і думаєте, що Вам дадуть ці мегабайти? Якщо так, то такої можливості більше немає, тому ви можете його зареєструвати будь-де, де є така можливість.

  Відповіcти
 5. Добрий день, я Вас правильно зрозумів, щоб отримати 1 гб інтернету в heyah потрібно лише поповнити на 5zl без усякої активації ??? Дякую, за відповідь.

  T-mobile – дуже великий мобільний оператор, який працює в багатьох країнах. У Польщі, йому також належить бренд Heyah. Так, що карти поповнення від t-mobile прекрасно підходять до heyah і навпаки. Вартість стартового пакету, складає 5 zl (це приблизно 1.2 долара). На рахунку, відразу ж виявите 5 zl. Що стосується передплаченого Інтернету, то тут все універсально: 1 GB – 5 zl. В місяць можете замовити скільки завгодно таких пакетів по 5 злотих.

  Відповіcти
 6. @ Сергій:
  Наскільки я пам’ятаю, то комбінація з підключення пакетів інтернету, є на самій коробці від стартового.

  Відповіcти
  1. Як перевірити залишок Мб на хея?

   Відповіcти
 7. А що значить зареєструвати стартовий пакет? Як це зробити і де?

  Відповіcти
 8. Алла wrote:

  А що значить зареєструвати стартовий пакет? Як це зробити і де?

  В Польщі, здається у липні минулого року, було прийняти антитерористичний закон, згідно якого продаж SIM-карт, повинен здійснюватися тільки по пред’явленню паспорта. Відповідно, тим хто купив стартовий, ще до прийняття даного закону, давався час на реєстрацію по паспорту до Нового року.
  Для реєстрації своєї сімки, треба було підійти з паспортом в поштове відділення, салон зв’язку і в інші заклади, які мають дозвіл на відповідну діяльність.

  Відповіcти
 9. Підскажіть будь ласка як на Play підключити тариф ” безлімітні вихідні”?

  Відповіcти
 10. @ Masha:
  На жаль, не можу в цьому Вам допомогти. Ознайомтеся з офіційним сайтом: play.pl – там точно має бути інформація.

  Відповіcти
 11. Підскажіть, будь ласка, хто в Польщі пропонує супутниковий інтернет?

  Відповіcти
 12. Підкажіть будь ласка який кращий оператор для інтернету у Польщі Llucz чи Lycamobile ?

  Відповіcти
  1. Мені більше подобається лайка, хоча умови на Інтернет там майже одинакові. Але, якщо вам потрібен великий пакет Іетернету, то однозначно беріть лайку.

   Відповіcти
 13. Можете оновити інформацію? На сайті оранжа не знайшов таких тарифів чи послуг.

  Відповіcти
  1. Напевно не зможу, бо вже давно в Польщі не був. Беріть lycamobile – не пожалієте. Там тарифи як на мене, найбільш адекватні і якість висока.

   Відповіcти
   1. Будь-де: в магазинах зв’зяку, в різних кіосках, на вокзалах, в Biedronci були.

 14. Добрий день, приїхав до Польщі, купив на вокзалі стартовий пакет т мобайл за 5 зл зареєструвався, зарядив його поповненням на 25, Шоб підключити тариф, надіслав якусь смску , з’їло ті злоті , а інтернет не підключений, в чом прикол, покриття пише що є, дзвонити – дзвонив, а всеодно немає інтернету, допоможіть, а то я тут помру без доступу до мережі)

  Відповіcти
  1. Доброго дня! Справа в тому, що коли ви підключаєте пакет за допомогою смс, з вас знімається 1 злотий за смс. Тому виходить, якщо ви берете пакет на 15 гб за 25 злотих, то він ніях не може підключитися, бо у вас на рахунку (після відправлення смс), залишається тільки 24 злоті. Тому рекомендую ще раз поповнити рахунок на 5 злотих і підключити пакет на 15 гб за допомогою коду: 1395105# (безкоштовний код), а не по смс.

   Відповіcти
 15. Чи будуть працюваьи вище наведені sim карти з 3/4G модемами або можливо є якась інформація про модемовий інтернет в Польщі, бо мій телефон не підтримує 3/4G.

  Відповіcти
  1. Звіряйте з якими частотами працює конкретний мобільний оператор і ваш модем. Скажу з власного досвіду, що там мобільні мережі працюють на розповсюджених частотах, тому, що 2 рази був в польщі з 2 різними телефонами (1 з підтримкою 3G, а інший з 4G) – оба успішно працювали. Також від знайомих ніколи не чув нарікань. Інша спарава, що 4G працює тільки у великих містах і навколо них, а по більшості території тільки 3G.

   Відповіcти
 16. Народ я зараз у польщі і незнаю як настроїти іниернет у ключ що там треба вписати на точкц айпи

  Відповіcти
  1. Я б з радістю допоміг, але користувався тільки Lycamobile і T-Mobile.

   Відповіcти
 17. Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо купити польський тарифний пакет. і на деякий час поїхати в Німеччину чи Швейцарію, яка буде вартість послуг (інтернету), враховуючи відміну роумінгу? наперед вдячний за відповідь!

  Відповіcти
  1. Дякую за запитання.Але на-жаль не можу відповісти на ньог, тому що останнім часом не їздив у Європу.

   Відповіcти
 18. Добрий вечір,таке питання? У європі користуюсь оранжем,підключив акцію 25зл.місяць на нет,зараз мегабайт є в гроші задає з рахунку

  Відповіcти
  1. На-жаль з “оранжем” не мав справи. Рекомендую користуватися Lycamobile оскільки там Інтернет один із самих дешевих, низька вартість дзвінків по Польщі. Також від недавна даний оператор працює і в Україні, тому підозрюю, що і дзвінки в Україну можуть буди доволі дешевими.

   Відповіcти
 19. Я поповнив на 25злотих т-мобаіл а мегабайти не приходять чог0?

  Відповіcти
  1. Можливо конкретна акція закінчилася.

   Відповіcти
 20. Привіт, підкажіть як замовити інтернет на Plus?

  Відповіcти
 21. Доброго дня. Допоможіть з вирішенням проблеми. Користувався лайкамобайл успішно 3місяці. Вчора перестав працювати інтернет. Індикатор з’являється але з’єднання немає. Дзвінки і смс працюють. Може можна десь замінити сім карту?

  Відповіcти
  1. Навряд чи проблема в сім-карті. Ви пробували банально перезавантажити телефон? На скільки я зрозумів, ви хочете поміняти карту зі збереженням номеру? Якщо так, то я не знаю, де це можна зробити і на скільки це просто.

   Відповіcти
 22. Добрий день. Скажіть, будь ласка, в мене є картка з lycamobile, який тариф на ній підключений, не зазначено. Отже, як перейти саме на цей тариф, який мені потрібен, а саме щодо нарахування мегабайтів для Інтернету? І ще одне запитання: чи є змога в Польщі поповнювати Інтернет за допомогою карток поповнення рахунку, так як в Україні?

  Відповіcти
  1. Доброго дня! Вся необхідна інформація є на сайті lycamobile.pl. Який тариф вас цікавить? Тільки для Інтернету, чи для Інтернету і дзвінків? Так, звісно, поповнити рахунок можна як з української банківської карти, так і за карти будь-якого іншого банку, який працює з Visa/MasterCard.

   Відповіcти
   1. тариф я вже вибрав на сайті. Лише там не пише як його підключити, тому й запитую

   2. Звісно, що пише:
    Тарифи на Інтернет в Lycamobile
    Як підключити пакет мегабайтів на Lycamobile

    PS. Ви знову не вказали який саме пакет вас цікавить.

  2. Ось тут інформація про те, як налаштувати Інтернет на Lycamobile, тому, що налаштування потрібно вводити вручну здебільшого.

   Відповіcти
   1. Скажіть, будь ласка, я маю карту лайк мобіл,.і вже вона встановлена в телефоні.чи можу я зараз в Україні ввести всі настройки, чи будуть вони дійсні коли в”їду на територію Польщі, чи заново потрібно вводити?

   2. Ви можете налаштувати все зараз і воно буде працювати в Польщі. Тільки я не знаю, чи буде Інтернет в нас в Україні на цьому стартовому.
    До речі: у Вас польський Lycamobile, чи український?

   3. Підключіть його за допомогою комбінації: *139*5105#

   4. добре, дякую. lycamobile у мене польський. звісно, що зараз я не планую сидіти на цьому інтернеті. просто тут введу всі налаштування, а вже безпосередньо в польщі зателефоную за даним номером, що підключити сам тариф

 23. Павло, Але майте на увазі, якщо вам не вистачить на місяць мегабайтів, то ви не зможете ні перейти на інший тариф в поточному місяці, ні дозамовити мегабайтів. Це я знаю не з чуток. В той час дуже був потрібен Інтернет, а чекати не міг, тому змушений був купити, ще 1 стартовий на який підключив пакет з більшою кількість мегабайт.

  Відповіcти
 24. Як провірити мегабайти на т мобайл

  Відповіcти
 25. Автор, виправте 4G(LTE). 4G – це не LTE. Ці дві технології передачі даних кардинально відрізняються. З яких LTE – найновіша, широкосмугова. Почитайте в інтернеті.

  Відповіcти
  1. Це фактично одне і теж. Не думаю, що людям які шукають якісний Інтернет в Польщі, цікаві такі моменти і деталі технологій.

   Відповіcти
   1. Не не одне і теж. 4g працює на одному частотному діапазоні. LTE – одночасно в багатьох частотных діапазонах, що дозволяє передавати дані на декілька порядків швидше. При цьому використовуються різні модулі передачі даних. Тому з ваших слів, “це фактично одне і теж”, те саме, що сказати муха і котлета одне і теж.

 26. У мене є питання по оператору і тарифам. Буду працювати в польській фірмі, але 25-27 днів буду знаходитися в країнах Євросоюзу. Який тариф та оператор краще для використання інтернету за межами Польщі?

  Відповіcти
  1. На-жаль, в цьому я вам не можу допомогти, бо в країнах Євросоюзу (крім Польщі не бував). Знаю точно, що для таких цілей підходять туристичні сім карти, але там все доволі дорого. Також чув, що в Євросоюзі відмінили роумінг, але як це працює – не знаю.

   Відповіcти
 27. Привіт, як дізнатися скільки залишилося мегабайт на Т-mobile

  Відповіcти
 28. Чи можна перекидати гроші з т мобайл на плей якшо можна то яка комбінація

  Відповіcти
 29. Яка комбінація щоб провірте остатки мегабайтів t-mobile

  Відповіcти
 30. Допоможіть будь ласка…
  чоловік поповнив рахунок, зняло 25зл,прийшло 10ґб,але здійснювати дзвінки неможе, у чому може бути проблема?
  Дякую

  Відповіcти
  1. Доброго дня! Про якого оператора мова йде?

   Відповіcти
 31. Доброго дня. Як можна перевірити скільки є гб/мб інтернету на телефоні від Plush?

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *