Видалення facebook-сторінки | Блог ТехноЭра

Видалення facebook-сторінки

Рано чи пізно, в соціальних мережах вам все набридає, або вони починають займати у Вас занадто багато часу, і ви не можете спокійно жити, знаючи, що десь в Інтернеті є ваша сторінка і хтось можливо щось прокоментував, чи “лайкнув”.

Якщо ви один/на з тих, хто задає собі питання: як видалити сторінку на фейсбук, або як видалити фейсбук – мої вам вітання, що вирішили трохи вилікуватися.

Як видалити акаунт фейсбук

Почнемо хоча б з того, що на фейсбуці є 2 варіанти припинити його використання:

 1. Деактивація аккаунту.  Це не вилучення, а просто приховування своєї сторінки. Ваші друзі не зможуть переглядати ваш профіль і фотографії. Аккаунт не буде активовано до тих пір, поки ви знову не вирішите увійти під своїми даними в цю соціальну мережу.
 2. Повне видалення облікового запису.  Думаю, що цей спосіб підійде більшості користувачам (не дарма кнопочку з видаленням аккаунту, ще важче знайти, ніж з “деактивацією”).
Читайте:  Інтернет в Польщі. Що вибрати?

Як деактивувати аккаунт

Для того, щоб деактивувати (не видалити) свій аккаунт на facebook, вам потрібно натиснути на наступну кнопку у верхній частині сторінки вашого профілю:

Як видалити сторінку в фейсбук

Вибрати вкладку “настройки”, далі “безпека”:

Як видалити фейсбук

Після чого, перейдіть в самий низ і перейдіть за посиланням, “деактивувати акаунт”:

Як вийти з фейсбук

Як видалити профіль у фейсбук

Після чого, вам обов’язково потрібно вказати причину видалення.

Видалення фейсбук аккаунта

І тільки тоді ваш акаунт буде деактивовано. Але тільки до тих пір, поки ви знову не вирішите увійти на сайт за допомогою свого логіну і пароля.

Спосіб 2. Видалення фейсбук аккаунту назавжди

Для того, щоб безповоротно видалити свій facebook профіль, вам потрібно перейти за посиланням:  https://www.facebook.com/help/delete_account. Після введення пароля та проходження тесту, що ви не робот (вибір картинок, або введення тексту), ваша сторінка буде видалена.

Читайте:  Гугл дозволив видаляти дані про активність

Як видалитися з facebook

Як вийти з фейсбук

Тепер залишається зовсім небагато, вам потрібно 2 тижні просто не заходити в свій аккаунт для того, щоб відбулося повне видалення.

Можливо вам буде цікаво:

 1. Як видалити сторінку вконтакте
 2. Як видалити сторінку в однокласниках назавжди
 3. Як видалити сторінку в Інстаграмі

19 thoughts on “Видалення facebook-сторінки”

 1. Дуже вдячна за посилання для видалення акаунту фейсбук!

  Відповіcти
 2. Як стврити обліковий запис в фейсбук, щоб її не деактивували?

  Відповіcти
  • А хто Вам може сторінку деактивувати, якщо не ви самі, або адміністрація за якісь грубі порушення? Якщо ви будете використовувати цю соціальну мережу за прямим призначенням, то ніхто ніколи не декативує вашу сторінку.

   Відповіcти
 3. Доброго дня..як зайти на сторінку якщо один номер прикріплений до 3 різних сторінок, на дві заходжу, а на ту що треба не можу, не знаю ні паролю ні емейлу??? за номером телефону шукає, але не можу зайти

  Відповіcти
  • По якій причині не можете увійти за номером? Смс не приходить? Якщо так, то почекайте 1-2 дні і тоді спробуйте знову. Якщо там щось інше, то відновити можна через службу підтримки, але за умови, що сторінка зареєстрована на ваші српражні прізвище і ім’я.

   Відповіcти
   • смс приходить, а як відновити через службу підтримки? там моя торгова сторінка без імені

   • Якщо приходить смс, то чому не можете відновити?
    У вас, що торгова сторінка зараєстрована на як акаунт живої людини? Якщо так, то в службу підтримки краще не звертатися, бо заблокують.

    PS. Якщо втратите будь-яку надію на відновлення, то я можу спробувати це зробити.

 4. Я буду дуже вдячна, якщо ви це зробите, зателефонуйте мені будь ласка пишіть свій або напишіть свій номер 050837****

  Відповіcти
 5. Добрий день. Інсталювала ОС Віндовс10 після того не можу вийти на свою основну сторінку у ФБ, якою я користувалась до того. Виходжу на іншу свою сторінку, яку чомусь самостійно обрала нова ОС. Вони прикріплені до одного номеру і е-мейлу. Що зробити? Видалити цю сторінку, щоб інсталювалась основна?

  Відповіcти
  • Доброго дня! Тут є 2 варіанти:
   1. Одна із ваших сторінок заблокована самим facebook за порушення якихось правил.
   2. Ви щось неправильно робите.
   Чому б вам не спробувати відновити доступ до потрібної сторінки за допомогою телефону, або електронної пошти, які до неї прикріплені.

   PS. Windows тут ні до чого на 100 % якщо він ліцензійний.

   Відповіcти
 6. Як видалитись з Фейсбук якщо я не пам’ятаю свій пароль?

  Відповіcти
  • Для початку потрібно якимось чином відновити його.

   Відповіcти
 7. Ось така у мене справа. Мені потрібно закрити доступ у фейсбук на робочому комп’ютері, бо маю ще і вдома і мені достатньо. І я не хочу щоб заходили на мою сторінку всі колеги. Підкажіть будь-ласка як це зробити. Дякую!

  Відповіcти
 8. Доброго вечора. Я не можу зайти на свою сторінку, допоможіть будь ласка

  Відповіcти
  • Доброго дня! Що конкретно у вас не виходить? Якщо ви забули гасло, то відновіть його за допомогою телефону, або електронної пошти.

   Відповіcти
 9. 2 сторінки були создані по одному номеру телефону. Тепер ніяк не маю доступу до основної сторінки. Пароль не пам’ятаю, нажимаю не пам’ятаю пароль, щоб скинути за номером тел код, але вибиває іншу сторінку( другу) не основну, яку потрібно. Спробувала повністю видалити 2 сторінку, видалення було заплановане на 3 січня 2020 р , але все так і без змін, коли вхожу на неї пише , що заплановане видалення. А до основної ніяк не можу відновити доступ

  Відповіcти

Leave a Comment