Огляд 4G роутера TIANJIE MF903 | Блог ТехноЭра

Огляд 4G роутера TIANJIE MF903

Доброго дня/вечора всм, хто читає цей огляд! Сьогодні передостанній день 2017 року, з чим я Вас і вітаю!

В силу обставин, які від мене не залежать, довелося подумати про покупку 3G роутера, так як 4G в Україні поки ще немає (гальмування будь воно не ладне). Почав я шукати різну інфу з цього приводу і виявилося, що подібні пристрої не дуже-то відрізняються за своєю ціною від 4G WI-FI роутерів. Тому, було вирішено шукати саме пристрій, які буде підтримувати в 4G з надією, що в наступному році, у нас в країні все-таки з’явиться довгоочікуваний зв’язок 4-го покоління. Подібну продукцію компаній: Xiaomi, Huawei та інших відомих виробників, я не розглядав до покупки в силу своєї дорожнечі (60-90 доларів).

Але ось, за запитом “4G-роутер” на aliexpress мені попалася продукція практично нікому не відомої компанії TIANJIE. Ось посилання на їх офіційний магазин. Найбільше мені там сподобався WI-FI 4G роутер під назвою TIANJIE MF903.

TIANJIE MF903 –  це 2G/3G/4G WI-FI роутер, який може працювати на швидкості до 150 мб в мережах 4G (його “молодший брат” MF901 може передавати макс. 100 мб/сек).

Ось як він виглядає у мене на підвіконні:

TIANJIE MF903

4G роутер TIANJIE MF903

4G WI-FI роутер TIANJIE MF903

Якщо зняти кришку, то ми побачимо знімний акумулятор на 2100 mAh.

tianjie-mf903 знімний акумулятор

Під акумулятором ж, бачимо слот для звичайної сімки і для карти пам’яті (коли купував, то не знав, що в роутері передбачений слот під карту), а також основна інформація для настройки цього девайсу:

TIANJIE MF903 під кришкою

Цей мініатюрний пристрій (половина 5.5 дюймового смартфона), може працювати до 5-6 годин без підзарядки.

Читайте:  Огляд розумного годинника Jakcom B3

У комплекті йде тільки Micro USB кабель десь на 80 см і керівництво користувача на зрозумілій англійській мові.

А так в принципі, більше і нічого про нього сказати.

Налаштування…

Налаштування роутера TIANJIE MF903 до неподобства просте, тим більше, що в інструкції все детально описано. Навіть якщо ви вперше налаштовуєте роутер, але володієте англійською мовою хоча б на початковому рівні – у Вас все вийде з першого разу.

Інструкція TIANJIE MF903

Але давайте розберемо все покроково:

  1. Вставте Sim-карту в лоток і поставте пристрій на зарядку
  2. Довгим натисненням (десь 5 сек.) єдиної клавіші увімкніть його і почекайте десь 30 сек.
  3. У Вас повинна з’явиться нова WI-FI мережа – підключіться до неї використовуючи пароль: 1234567890 (він є також в інструкції і під батареєю роутера).
  4. Якщо ви в мережі, значить на цьому підключення завершено. Якщо Інтернету немає, то можливо вам знадобиться вручну ввести настройки від оператора в меню: Settings-APN. Але багатьом також може знадобиться змінити стандартний пароль, а також назву мережі, тому переходимо до пункту 5.
  5. У браузері вводимо IP: 192.168.0.1 і логін: admin, пароль: admin (це теж є в інструкції і під акумулятором).Адмінка TIANJIE MF903
  6. Тут ми бачимо дуже просте меню, початково англійською мовою (не китайською як буває на роутерах Xiaomi, а саме англійською). На скрині нижче, ми бачимо різну мережеву інформацію.
    Адмін TIANJIE MF903Тут же, ми можемо поставити обмеження на використання трафіку (якщо у вас не безлімітний інтернет)  Адмінка роутера TIANJIE MF903За допомогою цього меню, можемо працювати з файлами, які зберігаються на карті пам’яті:Адмінка TIANJIE MF903Звідси можна приймати і відправляти смс-повідомлення: Адмінка TIANJIE MF903Є також телефонна книга (контакти, які зберігаються на сім-карті). Ну і останнє, це налаштування для підключення від оператора. Мені тут взагалі нічого не довелося прописувати, так як настройки автоматично прописалися самі.Огляд TIANJIE MF903
Читайте:  Огляд захищеної флешки EAGET FU60

А тут, ви можете задати пароль, ім’я, кількість підключень своєї мережі: Огляд TIANJIE MF903

Ось власне практично і все, що я можу сказати про даний мережевий пристрої. А-а-а, мало не забув, сигнал проходить через 2 цегельних стіни 10 метрів від будинку, що не дуже добре, але і не погано.

Leave a Comment