Накрутка кліків у AdSense | Блог ТехноЭра

Накрутка кліків у AdSense

Ви що дійсно подумали, що в даній статті йтиметься, про те: як накрутити кліки в Google AdSense?  Розслабтеся, про Накрутка Google Adsense

це я ніколи не писав, не пишу і не буду писати. А також не рекомендую вам шукати варіантів накрутки кліків і самим не клікати по своїх оголошеннях, тому, що це може плачевно закінчитися.

Хочу вам розповісти свою історію про те, як і за що мене заблокували в даній партнерці.

Був це кажись 2012 рік. Створив я один сайтец і почав його активно просувати (безкоштовними методами). За 3 місяці роботи, я вийшов на показник 1500 чол/добу. Шалено радіючи таким успіхам, я поспішив поставити собі на сайт рекламу, від Google. Все було добре добре, поки я не “засвітив” цей сайт на одному відомому Seo форумі. На тому форумі, я похвалився яких успіхів я домігся за кілька місяців і залишив посилання на сайт. Через кілька днів, у акаунті AdSense у мене було по 400-600 кліків щодня, при відвідуваності у 1500 чоловік. Ось тут я зрозумів, що потрібно щось робити. Перше, що спало на думку – написати менеджерам у Адсенс про свою проблему, що я звичайно і зробив. А у відповідь мені прийшло повідомлення, що мій акаунт заблокований, через недійсні кліки.

Читайте:  Налаштовуємо NGINX для Opencart, через ISPmanager

Почав я їм писати, що це я не робив і т. д. Вони відповідали: може і не ви кликали, але ви могли когось попросити поклікати.

Безуспішно спілкувався я з ними кілька днів – у підсумку перестали взагалі відповідати. Так от я втратив свій аккаунт, через 1 дурість.

Що робити, щоб мінімізувати можливість блокування аккаунту в AdSense?

  1. Не “світити” свій сайт, де попало і не хвалитися який ви крутий вебмастер і скільки ви заробляєте.
  2. По кілька разів на день перевіряти свій аккаунт на підозрілі кліки.
  3. Встановити спеціальний софт, для відстеження кліків.
  4. Блокувати доступ до сайту, підозрілим IP-адресами
  5. Ніколи не кликати по власній рекламі, навіть для перевірки працездатності
  6. При виявленні незвичайної активності в акаунті, зробіть все для того, щоб це виправити і напишіть у службу підтримки з наданням доказів і з переліком того, що ви зробили, для виправлення цієї ситуації.
  7. Не хаміть службі підтримки
Читайте:  Реклама всередині новини DLE

Сподіваюся, що моя історія та рекомендації допоможуть зберегти вам свій аккаунт. Оскільки, ті кілька доларів не порівняти з тим, скільки ви можете чесно заробити в даній партнерка в осяжному майбутньому.

Leave a Comment