Промокоди кешбек сервісів | Блог ТехноЭра

Промокоди кешбек сервісів

Якщо ви вже потрапили на цю сторінку, то на 99.9% я впевнений, що ви знаєте, що таке кешбек і кешбек сервіси. Якщо раптом хтось випадково “залетів” сюди і не знає, що це таке, то рекомендую ознайомитися з цим постом.

А для всіх просунутих користувачів Кешбек сервісів, я вирішив зібрати воєдино більшість діючих промокодів від найвідоміших сервісів.

Backitme (EPN)Промокоди на підвищений Кешбек для Аліекспресс в Backitme EPN Cashback:

epnbest2019 - діє 1 день з моменту активації, а активувати можна до кінця 2019 року. Ставка на Аліекспресс 2.4% - Мобільні телефони, комп'ютерна техніка та аксесуари, Ноутбуки та планшети, Аудіо- та відеотехніка, Зовнішні сховища; 6.4% - Аксесуари для мобільних телефонів, Предмети інтер'єру, Одяг, Товари для саду та городу; 4.4% - за інші категорії товарів. (У промокоду обмежена кількість активацій)
LetyShops
(Lety-коди)
Промокоди: (Lety-коди)

CASHBACK2_2019 збільшує Кешбек на 30% і діє до 31.12.19 (включно) і також буде доступне вивидення коштів від 1 руб. на мобільний і webmoney.

CASHBACK2x1.5 збільшує Кешбек на 50% тільки на Aliexpress і діє до 31.12.19 (включно) і також буде доступне виведення коштів від 1 руб. на мобільний і webmoney.

Преміум аккаунт назавжди:
Потрібно накешбечити:
500 руб. - Статус LetyBronze + 10%
3000 руб. - Статус LetySilver + 20%
10000 руб. - Статус LetyGold + 30%
PayBack.uaПоки немає, але з'являться
Smarty.SaleПромокоди Smarty.Sale

Поки немає актуальних, але обов'язково з'являться.
YamanetaПромокоди Yamaneta

cashback2ru - 9% З покупок на Aliexpress, після активації діє тільки 3 дні
Читайте:  Платне тестування видачі в "Яндексі"

Цей список буде весь час поповнюватися і оновлюватися, тому наполегливо рекомендую додати даний пост собі в закладки, щоб при першій необхідності ви змогли швидко його знайти.

Сам факт присутності промо-коду будь-якого з сервісів, зовсім не означає, що я рекомендую користуватися ним. Всі кешбек сервіси, якими я сам користуюся і рекомендую вам, розташовані по цьому посиланню.

Приємних покупок і побільше кешу в кишені!

Leave a Comment