Видалення сторінки в Однокласниках | Блог ТехноЭра

Видалення сторінки в Однокласниках

Іноді настає такий момент, коли все набридає і просто хочеться себе видалити з усіх соціальних мереж. Але соціальні мережі, дуже не хочуть, щоб ви від них йшли, адже ви їх клієнт, на якому вони заробляють гроші.

Наприклад в соціальній мережі Вконтакті, не можна відразу видалити свою сторінку, а тільки через 6 місяців, після того, як ви подасте запит на видалення. А протягом цих 6 місяців, ви можете без проблем відновити свою сторінку.

В соц. мережі “Однокласники”, немає такого правила як Вконтакті, але зате кнопку видалення, розробники дуже добре заховали, щоб людині було важко видалити свою сторінку з цієї мережі.

Саме про те, як видалити свою сторінку в однокласниках сьогодні і піде мова.

Читайте:  Як зберегти фото і відео з Instagram на телефон і комп'ютер

Для того, щоб видалити сторінку в даній соц. мережі, нам потрібно піти в самий низ своєї сторінки і натиснути на кнопочку “регламент”.

Однокласники - видалення сторінки

На наступному кроці, нам потрібно перейти за посиланням: “Відмовитися від послуг”

Видалення сторінки в Однокласниках

І на останньому кроці, нам видасть сторінку на якій на потрібно відповісти, чому ви відмовляєтеся користуватися соціальною мережею, ввести пароль від сторінки, і перейти за посиланням “Видалити назавжди”.

Як видалити сторінку в Однокласниках

Після цих кроків, ваша сторінка, буде повністю вилучена, з цієї соц. мережі. Щасти Вам!!!

Можливо Вам буде цікаво:

 1. Як видалити сторінку із Вконтакті
 2. Як видалити сторінку зі Facebook
 3. Як видалити сторінку в Інстаграмі

7 thoughts on “Видалення сторінки в Однокласниках”

 1. Як видалити сторінку в Однокласниках з телефону?

  Відповіcти
 2. Маша wrote:

  Як видалити сторінку в Однокласниках з телефону?

  Видалення сторінки з телефону, практично нічим не відрізняється від видалення із комп’ютера. Для виделення сторінки із телефону/смартфону, нам потрібно внизу сторінки, натиснути на кнопку “Повна версія сайту”, після того, проробити ті кроки, які описані в даній статті.

  Відповіcти
 3. А можна якимиось чином видалити стронку людини, яка померла, якщо не маєщ доступу до сторінки?

  Відповіcти
 4. @ Анна:
  Тут без служби підтримки ніяк не обійтися. Напишіть спочатку у службу підтримки і запитайтесь, що потрібно для того, щоб видлити сторінку того користувача, який вас цікавить.
  Якщо стрінка була зареєстрована на достовірні дані, то я думаю, що вас попросять свідоцтво про смерть, або інший документ.

  Відповіcти
 5. Маша wrote:

  Як видалити сторінку в Однокласниках з телефону?

  Я думаю, що так само, як і з комп’ютера. Якщо не виходить видалити з мобільної версії, то переключіться на повну версію і скористайтесь інструкцією, яка вказана в даній статті.
  Також, якщо вже зовсім нічого не виходить, то можна попросити знайомого видалити з комп’ютера.

  Відповіcти
 6. В мене відкриває ” відмовитися від послуг” і так цілий час одне і те саме, а щоб видалити сторінку не відкриває. Що робити?

  Відповіcти
  • Якщо все-таки ніяк видалити не можете (хоча це навряд, скоріш за все, щось неправильно робите), то спробуйте видалити всіх друзів, записи на стіні, а також змінити прізвище і ім’я. В такому випадку, вас ніхто вже не знайде із друзів і знайомих.

   Відповіcти

Leave a Comment