Що це за кешбек сервіс Backit.me | Блог ТехноЭра

Що це за кешбек сервіс Backit.me

Доброго часу доби, шановний читачу даного посту! Трохи нижче, я спробую пояснити вам, що це за такий Кешбек сервіс Backit.me, звідки він взявся, і чим він кращий багатьох інших подібних.

Насправді ж, самому сервісу backitme, вже мінімум 4 роки (принаймі, саме стільки часу я ним користуюся), тільки раніше він називався EPN. І ось зовсім недавно, відбулося перейменування кешбек сервісу.

Де подівся EPN, що означає Backit.me?

Справа в тому, що раніше, кешбек сервіс і партнерська програма називалися однаково – EPN, що швидше за все трохи плутало клієнтів сервісу (зі мною точно таке було на початку використання даних сервісів). Тепер же, відбувся поділ на кешбек сервіс – Backitme, а також на саму партнерську програму – EPN. Плюс до всього, відбулася кардинальна зміна дизайну в кращу сторону. Але так як ця стаття саме про кешбек, то далі про тільки нього і будемо говорити.

Читайте:  7 секретів Viber

Що значить назва Backit.me?

Якщо перекладати дослівно з англійської мови, то це перекладається як: “назад це мені” – красиво і логічно.

Чим кешбек Backit.me кращий подібних інших сервісів?

В принципі, для багатьох людей, які давно користуються кешбек сервісами цих слів:

Раніше він називався EPN

буде достатньо, щоб зрозуміти що це за сервіс.

Объясняю почему

Backitme (EPN) – має бездоганну репутацію кешбек сервісу. За весь час його використання, у мене ні 1-го разу не виникло проблем ні з зарахуванням кешбеку, ні з виведенням грошей. А також, в 100% випадків, використовую його для покупок на Aliexpress, так як для нього в Backitme найвищі ставки, у чому я вже не 1 раз переконувався на практиці. На підтвердження своїх слів, ось вам скріни з останніх моїх замовлень:

Огляд кращого кешебек сервісу Backit.me

Я звичайно ж, можу нескінченно довго говорити наскільки хороший даний кебек, але давайте поговоримо про його можливості і плюси/мінуси.

Читайте:  Як я став співучасником шахраїв

Чому я користуюся кешбек сайтом Backit.me

  1. Близько 700 магазинів, починаючи від: Aliexpress, Alibaba, Tmall, ельдорадо, ebay, МВідео закінчуючи невеликими тематичними магазинчиками.
  2. Браузерні розширення для: хрому, яндекс браузера, firefox, operaБраузерні розширення для Backit.meКотрі показують: динаміку зміни ціни в деяких магазинах, автоматично активують еешбек (щоб ви не забули активувати вручну перед покупкою), ну і звичайно ж – отримуєте швидкий доступ до особистої інформації backitme.
  3. Кешбек посилання, створюючи які, ви можете отримувати кешбек ваших підписників (потрібна річ, коли ви ведете блог, або просто постите різні товари в групу).
  4. Круті додатки для Android і iOS, які дозволяють отримати кешбек на тому ж Aliexpress, навіть в тому випадку, коли ви користуєтеся мобільним додатком Алі. Але детально зупинятися на можливостях мобільних додатків не буду, так як для цього знадобиться окрема стаття. Загалом, переходіть за посиланням, завантажуйте і тестуйте.
  5. Практично моментальне виведення коштів в будь-який час доби (до 10-ти хвилин).
  6. Техпідтримка, яка завжди відповідає дуже оперативно і намагається допомогти в будь-якій ситуації.
Читайте:  Як повернути старий дизайн вк

Думаю цього достатньо, щоб зрозуміти, що Backitme шикарний Кешбек сервіс, в якому на 100% можна бути впевненим.

“Вишенька на тортик”, або експеримент по швидкості виведення коштів з цього кешбеку

У мене зараз на балансі є 28 доларів і їх я спробую вивести і довести вам, що це не реклама, а дійсно хороший кешбек. А також, що гроші будуть протягом 5-10 хвилин на гаманці, хоч і зараз 7 година ранку.

Ось скрін, де видно, що гроші на балансі і час внизу:

кешбек сервіс, який виводить гроші

Тут також видно час, і що грошей вже немає:

Кешбек сервіс який не обманює

а тут, можна подивитися час надходження грошей на мій webmoney

Час виведення коштів з backit.me

Як можна зрозуміти з картинок вище, то гроші надійшли протягом 10-11 хвилин.

Так чому, backitme, не може вважатися кращим кешбек сервісом?

Leave a Comment