Як не варто наповнювати форум | Блог ТехноЭра

Як не варто наповнювати форум

Оплачуване спілкування на форумі

Крім тематики даного блогу, мене ще цікавлять: фінанси, банки, платіжні системи та т. п. Відповідно в дані теми, у мене є форум. Форуму вже більше 2-х років, і хотілося б трохи постійних форумчан бачити. Але звідки їм там узятися, якщо відвідуваність рідко коли досягає 200 чоловік на добу.

Що я вже тільки не робив: проводив різні грошові конкурси, платив за кожне повідомлення, а также багато інших. Ці конкурси, залучали тільки тих, хто хотів заробити кілька доларів, але нічого не розуміє в моїй тематиці. Ясна річ, що такі люди, писатимуть різні дурниці, тільки щоб “набити повідомлень”, для того, щоб я за них заплатив. Я звичайно всім платив, але деяким відмовляв у співпраці, через дуже низьку якість їх тем і повідомлень. Тобто не забороняв спілкуватися на форумі, а говорив, що не платитиму за їх повідомлення. У підсумку, довелося відмовитися від цієї ідеї, тому що вона себе на виправдала.

Я знав що розкрутка форуму не легке завдання, але щоб настільки… Нормальні фахівці в моїй темі, вже давно сидять на відомих розвинених форумах і залишати їх не поспішають. Ті у кого є форуми, надуюсь мене розуміють.

Читайте:  Захист від спаму WordPress

“Світло в кінці тунелю” – “команда постерів” з форуму cy-pr.com

Дівчина-автор теми (чомусь не можу знайти посилання на неї), пропонувала якісне наповнення форуму за ціною 5-7 р. за повідомлення. Йшлося про те, що вони працюють командою, створюючи “живе спілкування” і дискусію між собою, що звичайні форумчани будут приймати їх також за форумчан і вступатимуть в ці дискусії. За підсумками роботи, на форумі збільшитися активність “жителів форуму”, а також піде вгору відвідуваність.

Трохи погортавши тему, я побачив кілька позитивних відгуків про їх роботу та вирішив замовити і собі. Зв’язався з координатором групи, і запитав: чи працюють вони з моєї тематикою – відповіла ствердно.

Замовив відразу 1000 повідомлень на 100 днів (по 10 на день), так як при такій кількості, вартість повідомлення буде не 6 р., А тільки 5 (оптом так сказати). Після чого, перевів на Webmoney як і було обумовлено 5000 р.

Читайте:  Заробіток на написанні текстів

Загалом, наступного дня почалася робота. Але на жаль, що не день, то я все більше шкодував, що замовив відразу так багато. Я розумів, що гроші вже не повернути, а якщо буду говорити, що вони погано роблять свою роботу – можуть взагалі “кинути”. Якось витерпів муки, читаючи повідомлення цих “професіоналів” і тепер хочу сказати, що мені в їх роботі не сподобалося і чому я більше ніколи в таких товаришів буду замовляти наповнення форуму.

Чому я незадоволений їхньою роботою:

  1. У темі йдеться про “команду постерів”, але я команди не помітив. У мене писала 1 людина, ну максимум 2. Я сподіваюся, що всі розуміють, що люди різні, і не обов’язково дивитися IP, щоб по стилю написання зрозуміти, що це 1 та ж людина.
  2. Іноді з дуже серйозними помилками, що недозволено на бізнес-форумі.
  3. Людина, яка у мене постила, нічого не розуміє в “бізнес тематиці”
  4. Пишуть такі повідомлення, що на інших форумах їх просто видаляють (оффтоп), і дають попередження. Але я за це платив.
  5. Замість того, щоб 10 повідомлень в день написати з декількох акаунтів – пишуть з 1-го, і протягом півгодини-години. Потім цілий день тиша.
  6. Можуть по кілька днів писати з одного аккаунту і навіть не намагатимуться його поміняти.
Читайте:  Перехід з http на https

За таку якість, я платив по 1-2 рубля, але ніяк не по 5!!!

Краще не шкодувати грошей, і купувати трохи дорожче (або навіть по такій же ціні), на біржі qcomment. Там іноді трапляються дуже хороші постери. Та й якщо не подобається який-небудь працівник, то його можна в будь-який момент заблокувати. Та й ці 1000 повідомлень, можна розділити хоч на 1000 користувачів.

Висновки:

  1. Відвідуваність як була ніяка так і залишилася.
  2. Нових користувачів не додалося
  3. Форум не став більш авторитетним, а може і взагалі втратив залишки серйозності, через низьку якість повідомлень.
  4. Гроші викинуті на вітер.

Leave a Comment