Відгук про бігову доріжку EnergyFIT 480S | Блог ТехноЭра

Відгук про бігову доріжку EnergyFIT 480S

Доброго чаму доби, шановний читачу! Кілька місяців тому, я зважився на покупку бігової доріжки. Так як бюджет на цю справу був обмежений сумою в 25000 грн., вибір виявився не дуже різноманітним. Вибір припав на бігову доріжку EnergyFIT 480S. Замовити вирішив в найбільшому Інтернет-магазині України – Rozetka.ua. Ось посилання: https://rozetka.com.ua/energyfit_480s/p37374752/ Як бачите, доріжка вже знята з виробництва. Прямий її спадкоємець, це EnergyFIT 480S 15.6 “LCD Wi-Fi. За конструкцією одне і теж, тільки сюди додали великий екран.

Враження від доріжки EnergyFIT 480S

Перші враження після отримання – вельми позитивні. Це велика і на перший раз здається надійна доріжка. Плюс до всього, збирається без будь-яких проблем. Правда звук зі вбудованих динаміків просто ніякий.

EneryFIT 480S відгуки

Як у використанні EnergyFIT 480S

Функціонал і робота мені сподобалися. Великий екран, регулювання швидкості, кута нахилу полотна. Бігав я на ній, приблизно 5-10 км. протягом 2 місяців в приміщенні кімнатної температури. Звичайно ж, регулярно (приблизно раз 2 тижні змащував бігове полотно).

Бігова доріжка EnergyFIT 480S

А тепер, про гіркий досвід використання

Після 2-х місяців використання (це сталося кілька місяців тому), під час пробіжки, вискочила якась помилка (яка саме я вже не пам’ятаю) і бігове полотно зупинилося. Включення/вимикання доріжки, розбирання її, щоб оглянути на предмет видимих пошкоджень – не увінчалися успіхом.

Після всього цього, зважився зв’язатися з офіційним постачальником, по контактам, представленим на цій сторінці: http://energy-fit.com.ua/contact-us. Як підсумок: на дзвінки не відповіли, в скайпі не відписали, на письмове звернення відповіді так і не отримав – сум.

У підсумку, вирішив звернутися до приватних майстрів. Їх висновок мені не спдобався – згоріла силова плата і ремонт обійдеться в кілька тисяч гривень. Порекомендували купити нову силову плату, так як можливо ця бракована виявилася.

Пошуки силовий плати в Україні очікувано не увінчалися успіхом. На Aliexpress, схожі плати коштують від 3500 грн., але саме тієї, що мені потрібна, я так і не знайшов.

Висновок

Плюси бігової доріжки EnergyFIT 480S

Велика, гарна, порівняно недорога і на перший погляд викликає довіру.

Мінуси EnergyFIT 480S

Поламалася після 2-х місяців використання. Ніяке післяпродажне обслуговування. Так, що ці мінуси, перекреслюють всі плюси цієї бігової доріжки. Поки вона нормально працює – ви будете радіти її продуктивністю, але коли зламається – це тільки ваші проблеми, навіть в тому випадку, коли ще діє гарантія.

Якщо не вдасться знайти силову плату, то швидше за все, продам її. Але в моєму випадку, сміливо потрібно продавати за половину її вартості, а то і менше.

А якщо вас мій відгук не переконав відмовитися від покупки даної біговій доріжки, то не забудьте скористатися кешбек сервісом, щоб повернути собі кілька сотень гривень. Що таке Кешбек, а також ТОП кращих кешбеків, я публікую тут.

Leave a Comment