Як видалити сторінку в Інстаграмі

Instagram – це прекрасна соціальна мережа, яка дозволяє миттєво зробити фото, накласти ефекти, і опублікувати його або відправити вашим друзям. Але іноді трапляється так, що все це набридає, або в силу інших обставин потрібно видалити акаунт. Звичайно ж, можна просто перестати користуватися цією соціальною мережею, але багато як і я, вважають за краще “спалювати мости” щоб не носити на серці “тяжкість відповідальності”, що десь в Інтернеті є ваш профіль з фото. Але як відомо, соц. мережі як секти: вхід рубль – вихід 2, а Інстаграм в цьому плані не виняток. Я маю на увазі те, що зареєструватися можна без проблем, а от кнопка видалення профілю, захована далеко-далеко. Але я в рамках даного посту, постараюся виправити це непорозуміння.

Почнемо з того, що існує 2 способи видалення Inastagram:

  1. Деактивация інстаграмм аккаунту
  2. Видалення назавжди

1. Як тимчасово видалити сторінку в Instagram

Почнемо з того, що це потрібно робити через браузер (не додаток) я робив через браузер комп’ютера, але можна робити і через телефон (дії ідентичні).

Як видалити інстаграм з комп’ютера

  1. Перейдіть в свій профіль і натисніть кнопку “Редагувати профіль”Як видалити профіль з Instagram
  2. Прокручуємо сторінку вниз і натискаємо на: “Тимчасово закрити мій обліковий запис”як видалити інстаграм
  3. Далі нам потрібно вказати причину закриття облікового запису, пароль від нього і натиснути на кнопку: “Тимчасово заблокувати аккаунт”.як видалити акаунт в інстаграУсе! Тепер ваш аккаунт не доступний для ваших підписників і всіх інших. Плюс цього способу в тому, що коли ви знову зайдете в акаунт з додатку, то він автоматично активується.

2. Як видалити інстаграм назавжди

Увага! Після виконання дій нижче, ви більше не зможете відновити свій аккаунт і фотографії з нього. Тому, якщо у вас є хоч трішки сумнівів в цьому рішенні – скористайтеся першим способом.

Дякую за розуміння!

А ось цю кнопку вони взагалі сховали, але так і бути – розповім. ): Для повного безповоротного видалення Instagram сторінки, вам потрібно перейти за цим прямим посиланням: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ після чого вказати:

  1. Причину видалення
  2. Пароль від профілу
  3. Натиснути кнопку: “Видалити мій обліковий запис назавжди”.як видалити інстаграм аккаунт назавжди

Як видалити  Інстаграм з телефону

  1. Якщо за допомогою браузера, то працюють обидва варіанти, що і на комп’ютері.
  2. За допомогою додатку – ніяк!
Як видалити акаунт Інстаграм (відео)

У мене ще є інструкції:

Якщо в когось залишилися якісь запитання – задавайте, постараюся відповісти.

Читайте:  Огляд кращого українського кешбек сервісу - PayBack

Leave a Comment