Як я видавав webmoney кредити | Блог ТехноЭра

Як я видавав webmoney кредити

Я вже досить довгий час займаюся створенням і просуванням сайтів, але про можливость заробітку на видачі webmoney Webmoney кредити

лімітів і кредитів, я дізнався тільки 3 роки тому.

Справа була так: коли мій акаунт заблокував AdSense, я продав черговий сайт (за $ 200) і вирішив, що зароблені гроші – повинні заробляти гроші. Куди вкластися, адже з сумою у 200 баксів – далеко не заїдеш? Форекс? Ні, все це проходили – мені це не підходить. Купити інший сайт з доходом? Тоді теж про це не думав, так як вважав, що краще просувати сайт з “нуля”. Звідкись дізнався, що можна заробити на видачі webmoney лімітів (тоді ще не йшлося про видачу кредитів, через кредитну біржу, так як у мене, ще не було персонального атестату).

Почав я шукати потенційних позичальників. Як ви напевно здогадалися – знайти таких не було складно. Після того як я розмістив оголошення, що видаю ліміти, то мені  просто посипалися пропозиції від різного роду позичальників. Але я звичайно не хотів втратити свої кровно зароблені, тому вирішив видавати тільки персональним атестатам (оскільки до них куди більше довіри, чим до формальних). Видавав по 20-50 WMZ, все ніби йшло добре, але як виявилося пізніше – мені просто так здавалося, але зараз не про це.

Читайте:  Як купляти на Аліексперс

Як я вибирав позичальників? 

Та все дуже просто: просить людина про кредит – питаю, для чого потрібні гроші і, щоб відкрив інформацію про себе і я відразу ж надавав гроші. Ось таким чином, через 2 тижні я втратив свої 200 WMZ. Вирішив, що більше цим займатися не буду.

Минув рік, а може півтора, після цих подій, і я отримав персональний атестат і вирішив випробувати свою удачу на кредитній біржі, але вже з більш жорстким відбором позичальників.

На цей раз, я вже працював з кредитною біржею і дивився на те, скільки позичальник винен грошей, чи не падав у нього БЛ і т. д. Відразу ніби все це працювало досить добре. Але в підсумку, я знову втратив 250 WMZ і, що найголовніше, ці користувачі були винні зовсім мало своїм кредиторам. Якщо в першому випадку (де я втратив $ 200, ті 2 боржники набрали по кілька тисяч “зелених”, то в другому випадку склалася ось така ситуація:

  1. Винен 4oo WMZ при BL> 110 пунктів.
  2. Скільки має не відомо, але на момент обнулення БЛ, був 40 пунктів, термін реєстрації в системі більше 3-х років і підтверджено: місце прописки, ідентифікаційний код, зроблено Photo ID.
  3. Винен тільки 300 WMZ, термін реєстрації в системі більше 6 років, БЛ 20.
  4. Термін реєстрації більше 5 років, БЛ 85, винен всього 180 доларів.
Читайте:  Як обійти блокування ВК, ОК і Яндекс в Україні

Ось я ніколи не міг подумати, що такі користувачі можуть не повернути кредит. Невже та сотня баксів дорожча репутації? Як відомо – земля кругла і ніхто не знає чи не знадобиться тобі, більше реєстрація у webmoney.

Наприклад у мене БЛ в даний час більше 100, термін реєстрації 6 років, ні 1 разу не падав БЛ. То мені, що піти і набрати кілька тисяч доларів, а коли знадобиться атестат – лікті гризти? Та й не можу, я когось обманювати таким способом, але як виявилося – інші можуть.

Знаю точно, що є люди, які заробляють собі на життя видаючи кредити на біржі. Але, що вони роблять, щоб залишатися в плюсі ​​- для мене загадка. Можливо беруть будь-які додаткові гарантії з позичальників, чи може не вдали вкладення компенсуються іноді дуже великими % по кредиту.

Читайте:  Як замовляти товар в китайських Інтернет-магазинах

Але я для себе вирішив, що я більше ніколи!!! не буду видавати кредити. Так як такі гарантії як: БЛ, персональний атестат – дуже умовні.

А ви коли-небудь пробували брати, або видавати wm кредити? Які ваші успіхи в цьому напрямку? 

Leave a Comment