Куди установити форум | Блог ТехноЭра

Куди установити форум

Люди в яких росте відвідуваність сайту весь час думають, чим би ще догодити своїм відвідувачам. Один з варіантів, це установка форуму для основного сайту, де люди зможуть вільно спілкуватися.

Коли ви вже вибрали який форум встановити з’являється не менш важливі питання: куди встановити форум? Встановити форум в папці або ж на піддомені? Або може взагалі зареєструвати новий домен і на ньому створити форум?

Давайте спробуємо розібратися в цих 3 варіантах по черзі:

  1. Установка форуму в папці, щоб форум знаходився приблизно за такою адресою mysite.com/forum. Мені подобається цей варіант, тільки по 1 причині – всі пузомірки з основного домену переходять на ваш форум. У підсумку вам буде легше просунути його. З мінусів – довгі url, неможливо просувати форум, як окремий бренд.
  2. Установка на піддомені. До плюсів (а кому до мінусів), можна віднести те, що піддомен вважається пошукачами як окремий сайт. Тому вам доведеться просувати форум як на новому домені, тобто, “з нуля”. До явних мінусів, можна віднести те, що url форуму виходить по не дуже красивому шляху.
  3. Створення на новому домені.  У даній ситуації вважаю мінусами, те, що потрібно купувати домен і просувати форум “з чистого аркуша”. Але є тут і деякі плюси, наприклад: ви будете просувати окремий бренд і якщо в майбутньому захочете продати форум або сайт – не виникне з цим ніяких проблем.
Читайте:  Установка плагінів у WordPress

Куди встановлювати форум – вирішувати тільки вам. Будь-який з перерахованих мною способів має право на існування. я скажу навіть більше – всі вони існують і ніхто вам точно не скаже який спосіб кращий.

Leave a Comment