Статейне просування сайтів | Блог ТехноЭра

Статейне просування сайтів

Ще кілька років тому, ніхто особливо не переживав на рахунок того як просунути сайт.  Замовив прогін по каталогах або закупившись посиланнями в Sape. Але часи дуже швидко змінюються як і алгоритми пошукових систем. Те, що працювало вчора, вже не працює сьогодні, те, що працює сьогодні, може не працювати вже завтра.Статейне просування сайтів

На жаль, на сьогоднішній день, прогін по тисячах каталогів одночасно, шкодить сайтам, або просто не дає жодного результату. Так само, як посилання в футері сайту, або посилання, які розміщені блоками, практично ніякої користі не приносять.

Що ж у даний час працює? Як просувати свій сайт?

А працюють зараз (як втім і завжди працювали) природні посилання. Але як відомо вебмайстри не дуже поспішають залишати відкриті для індексації природні посилання на інші ресурси. Ось тут і знадобиться нам просування за допомогою статей.

Читайте:  Як правильно купляти вічні посилання

Статейне просування можна умовно поділити на 3 категорії:

  1. Ви розміщуєте статтю на своєму сайті, дочекавшись індексації розміщуєте анонс статті в каталогах статей з посиланням на повний текст на вашому сайті.
  2. Пишите 1 унікальну статтю на 3000-5000 символів, а з неї за допомогою спеціальних програм робите кілька десятків більш-менш популярних статей. І всі ці машинні статті розміщуєте в каталогах статей, при цьому не забуваєте поставити кілька посилань на свій сайт в статті. Але ви повинні розуміти, що такий текст прийме не кожен каталог статей. Тому на особливий ефект не варто очікувати від такого розміщення.
  3. А ось цей спосіб найдорожчий, але він і приносить найбільше “плодів”. А суть його полягає в наступному: пишите гарну статтю на 2000-3000 символів під низькочастотні ключі і розміщуєте її на якомусь майданчику за допомогою спеціальних сервісів. Різні власники сайтів, висувають різні вимоги до якості, кількості символів в статті, а також до кількості посилань які ви можете залишити в статті. Плюс до всього цього вам доведеться заплатити, ще за розміщення статті на майданчику. Але повірте – воно того варте.
Читайте:  Ваш сайт не оптимізований для смартфонів - Google

Дуже важливо писати статті, які будуть приносити трафік на сайт рекламодавця. Чому це важливо?  Якщо люди будуть читати цю статтю, то відповідно будуть клікати по посиланнях, які розміщені в статті, а це буде говорити пошуковикам, що посилання корисне і природне.

PS. При просуванні сайтів, робіть акцент на природність і слухайтеся здорового глузду. 

Leave a Comment