Не приходять листи на пошту ukr.net | Блог ТехноЭра

Не приходять листи на пошту ukr.net

Нещодавно створив новий сайт, на якому передпачено реєстрацію і різні повідомлення поштою. Через нетривалий час, почали надходити скарги, що листи підтвердження не приходять на ящики користувачів. Перевірив в себе на пошті gmail.com (так як вважаю цей сервіс топом серед подібних) – все нормально доходить. Все списав на те, що це поодинокі випадки. Але довго не довелося чекати, щоб знову отримати скаргу від користувача.

Загалом, почав розбиратися в ситуації. Виявилося, що пошта не доходить тільки на ящики поштового сервісу ukr.net. На моє здивування, в Україні досить багато людей користується цим поштовиком, тому будь-що, став шукати “корінь зла”.

Але в чому ж може бути справа? Адже DKIM, SSL, DMARC та інше використовується. В інтернеті, теж багато вебмайстрів скаржилися, що не доходить їх пошта до користувачів ukr.net. Всі списували цю ситуацію на якісь драконівські обмеження проти спаму з боку поштового сервісу.

Читайте:  Налаштовуємо NGINX для Opencart, через ISPmanager

Вирішив не церемониться, і відразу написав в службу підтримки UKR.NET. Після надання логів сервера, там порадили (цитата):

Для вирішення даного питання, Вам необхідно звернутися до Вашого провайдера/хостингу і використовувати свій особистий (персоніфікований) домен в PTR-запису для відправки.
Зверніть, будь ласка, увагу PTR- і А-записи повинні збігатися.

Так як я орендую віртуальний сервер в hostpro.ua, цей PRT-запис тут прописується в панелі управління сервером ось так:

Як прописати PRT-запис
Як прописати PRT запис для доставки листів ukr.net

Прописати цей запис можна тільки для 1-го домену, але пошта почне працювати нормально і на всіх інших доменах вашого облікового запису.

Якщо не знаєте, де прописати у вашій панелі, або ви користуєтеся віртуальним хостингом – зверніться в тех. підтримку свого хостера.

Читайте:  Де брати безкоштовний унікальний контент?

Leave a Comment