Помилки блогерів, які не варто допускати

помилки блогерів

У сьогоднішньому пості, мова піде про самі основні помилки блогерів-початківці. Тобто про тих блогерів, які, зовсім недавно ведуть свій блог і хотіли б уникнути деяких помилок, для успішності своєї справи. І ви повинні розуміти, що з блогу не заробиш взагалі, або заробиш зовсім небагато.

Якщо ви один з тих людей, які хочуть створити блог що б заробляти в порожню, то цей черговий пост не для вас, на жаль але це факт =)

Давайте поміркуємо для чого ведеться взагалі блог? Ну ясно ж, що не для себе! А для кого тоді? Правильно! Для людей і тільки для них, і ви скажете ну навіщо я буду писати в свій особистий блог та ще й для людей? СТОП!!! Ви сказали, що хочете заробляти на блозі? Адже так? Так! А як ви це будете робити? Хто вам буде клікати по рекламі на вашому блозі? Звичайно це повинні бути справжні і реальні люди, а не якісь там супер боти.

Запам’ятайте: блог – для людей, а не пошукових роботів

Звичайно ви зараз мені задасте таке питання: ну я напишу для людей і що з того? Ех, друзі, ви глибоко помиляєтеся!! Ну от наприклад, якщо ви напишите якісну статтю для людей і викладете в блог, то люди прочитавши вашу статтю і зрозумівши що ви писали її від чистого серця – вам сильно віддячать і скажуть вам величезне ДЯКУЄМО! ДЯКУЄМО! ДЯКУЄМО! Аж три рази! А все чому? А тому, що вони зрозуміли що ви пишете корисну інформацію тільки для них.

Звичайно не варто забувати про пошукові системи, але тут все простіше: те ж саме для людей але + до цього ви шукаєте ключові запити в сервісі Яндекса (середній запит для зеленого блогу – до 1000 осіб на місяць) і жодному разі не більше інакше до вас не прийдуть відвідувачі з пошуковиків, тому, що вашому блогу, ще далеко до середньо і високочастотних запитів.

Ну гараз, скажу вам, що ця стаття присвячується молодим блогерам (я маю на увазі без стажу в блоговедення)… Я сподіваюся що їх блоги вийдуть на дуже престижний рівень, що їх блоги будуть заробляти дуже багато грошей, ням ням капуста зелена (долари)

Читайте:  Реєстрація домену .ua без торгової марки

5 помилок початківців блогерів

І так, яких все ж таки помилок допускають, ще не навчені блогери? Я зараз обгрунтую і напишу лише тільки свою думку по-своєму, їх тобто помилок буде всього 5 так що не судіть строго якщо що ок? OK!

Помилка № 1 – тематика

Ну по-перше, тематика блогу яку ці новачки вибрали вона вибрана не випадково, а саме для заробітку. Цього ні в якому разі не повинно бути, ця тематика повинна підходити вам до душі, що б ви коли писали ви раділи тому що пишите саме для душі а головне для ЛЮДЕЙ!

Багато новачків вибирають грошову тематику, лише тоді коли дізнаються що на блозі можна добре заробити і навіть почати будувати свій основний потік заробітку через Інтернет. Ну так, самими прибутковими тематиками зараз є: бізнес, будівництво, створення сайтів, фінанси, кредити, банки. і так далі… Ну і що з того? Що вам треба саме впертися в цю тематику яка грошова і писати тільки для неї? Ні друзі, ви пишіть краще про те, що дуже добре знаєте і в чому дуже добре навіть професійно розбираєтеся

В будь-якому випадку, у вас є якесь хобі, яким ви захоплюєтеся і знаєте про нього більше ніж інші, так пишіть тільки про нього! В чому проблема? Коли я робив цей сайт у мене навіть і в думках не було, що я буду на ньому заробляти реальні гроші…

Запам’ятайте: Гроші гребуть тільки ті сайти які зроблені з душею і тільки для людей.

Помилка № 2 – дизайн

З тематикою блогу, ледве-ледве визначилися, що далі?

Тепер прийшов час вибрати шаблон для вашого сайту, (движка). В інтернеті існує багато різних тем для всіх двигунів хоч які вони б не були все одно знайдеться! Але ви повинні виділятися з усіх інших блогерів, змініть дизайн вашого сайту, ну або б хоча б фон сайту, (header.php) тобто шапку вашого сайту, в загальному зробіть сайт вражаючий для людей!!!

У мене вже просто голова вибухає від цих клонівських сайтів, вони постійно клонують один одного, ось наприклад: один зробив шаблон, інший його тут же бере і ставить собі – це взагалі. Я розумію, що створення шаблону, коштує не малих грошей, та й покупка теж. Та й не варто віддавати 100 доларів за шаблон, для блогу, який ви можете через півроку закинути. У мене теж не унікальний шаблон, але я хоч трохи його намагаюся міняти.

Читайте:  Кілька новорічних WordPress плагінів

Помилка № 3 – пора заробляти

Ось вона сама жирна помилка блогера! Ще не провів оптимізацію, не виправив “косяки”, не написав кілька десятків статей, але вже є відвідуваність в 10 чоловік в день – потрібно заробляти.

Ну це не правильно друзі! Ну ось іноді заходиш в інет, знаходиш начебто молоді блоги ще не розкручені, і начебто контент хороший, статті корисні але є одне АЛЕ! РЕКЛАМА! Весь блог обвішаний уздовж і поперек цією нав’язливою рекламою, вільного місця просто немає. Ось за це я і не люблю такі блоги….

Не ставте відразу після створення свого блогу контекстну рекламу (я вже взагалі мовчу про інші формати). Чекайте відвідуваності хоча б 200-300 осіб на добу, тоді можете пробувати заробляти.

Ну ось наприклад: сайт vkontakte.ru, пам’ятайте з чого він починав? А я пам’ятаю, на ньому навіть в перші РОКИ після створення самого проекту, не було єдиної реклами.. Ось так то мої дорогі.

Помилка № 4 – стрімке просування

Теж груба помилка початківця блогера: відразу після створення сайту він починає різко розкручувати свій блог, і проганяє його по мільйонах профілів, по десяткам тисяч каталогів, піарить його в соціальних мережах, спамить в форумах і так далі…

Що може з цього всього вийти? Швидше за все, різного роду фільтри від пошукових систем. У цьому випадку, вже буде важко щось змінити.

Помилка № 5 – “опускання рук”

Зазвичай це нормальне явище для світу блогерів! Після ведення блогу 2-3 місяці руки у блогера просто опускаються і так само зникає бажання вести блог далі.. Все це пропадає: бажання, сили, терпіння і ще багато чого!

Ну дорогі читачі, я думаю у вас то вже не опустяться руки? Я на це сподіваюся… Просто в цьому нашому з вами житті нічого гладкого немає.

Що б ваш блог просувався вгору, вам потрібно писати статті, оптимізувати їх, просувати в ТОП пошукових систем і так далі… Постійно вчиться новому в плані просування і розкручування блогу.

Читайте:  Вибираємо доменну зону

Ну всі помилки природно не згадаєш, їх велика кількість, і тут я в своєму писанні, привів основні помилки ще зовсім зелених блогерів… І я порадив би уникнути цих помилок початківцям блогерам, і головне не кидайте свій блог, за жодних умов, раз так вже почали добре? Якщо ви будете на межі питання, то просто продовжіть домен і хостинг і забудьте про нього на деякий час. Може пройти кілька місяців і у вас знову з’явиться бажання його вести. А якщо ви видалите взагалі, то потім доведеться все починати “з чистого аркуша”.

І так підсумовуючи те, що я сказав:

 1. Створіть свій сайт
 2. Виберіть тематику і шаблон для вашого сайту (бажано свій – виділися з натовпу)
 3. Пишіть унікальні статті тільки для людей, і в жодному в разі не копіюйте їх з чужих сайтів, це називається плагіатом і не завжди заохочується пошуковими системами.
 4. Не ставте на вашому блозі відразу купу реклами, розмістіть її тоді, коли ваш блог набере відвідуваність (до речі без неї у вас шансів стати справжнім блогером практично нульові).
 5. Дайте своєму блогу красиву назву в заголовку напишіть краще чий це блог замість стандартного запису.
 6. Ну звичайно елементарно пишіть статті на ваш блог регулярно, так що б це було якомога частіше, адже люди все хочуть більше цікавих і корисних статей!
 7. Пишіть дуже грамотно! Не допускайте елементарних орфографічних помилок на блозі при написанні чергового поста.
 8. Робіть по частіше бекап вашого сайту, оновлюйте вашу інформацію на сайті, а то бували іноді такі випадки що блогери причому успішні, вели свій блог і потім бац сервак злетів і всі вони втратили свою працю яку збирали довгий час.
 9. У самій статті намагайтеся спровокувати читача, що б він залишав коментарі і будьте самі активним коментатором у своїй же статті.
 10. Обов’язково зробіть свій потік інформації для ваших читачів а саме RSS стрічку.
 11. Не перевантажуйте ваші статті і пости різнокольоровими шрифтами, так як вашому читачеві буде дуже незручно і неприємно читати вашу статтю або замітку.
 12. Спілкуйтеся і обмінюйтеся посиланнями з іншими блогами з вашої тематики. Адже дружба ніколи ще не приводила до поганого.
 13. Обов’язково зробіть підписку на нові коментарі.

Leave a Comment