Оголошення на рівні сторінки від Adsense | Блог ТехноЭра

Оголошення на рівні сторінки від Adsense

Дуже не люблю нав’язливу рекламу (вона мене просто виводить з себе), тому користуюся плагіном AdblockPlus. Сам особисто, ніколи на цьому блозі не встановлював і не збираюся встановлювати різні: тизери, спливаючі вікна і т. д., від сумнівних компаній. До недавнього часу, використовував тільки графічну і текстову рекламу від Adsense. Так як саме цю рекламу, я вважаю прийнятною і готовий її “терпіти”, тим більше що іноді зустрічаються оголошення, які реально мене зацікавлюють.

Але десь в квітні-травні поточного року, Гугл презентував нам новий формат реклами, так звані: оголошення на рівні сторінки, які показуються на мобільних пристроях високого класу, тобто на: смартфонах, фаблетах і можливо планшетах.

Читайте:  Блокуємо Tor-браузер на своїх сайтах

Що це?

 1. Рекламний рядок, який з’являється внизу екрану смартфона (нижні фіксовані оголошення). Ця реклама завжди показується користувачам, які прийшли з мобільних пристроїв, яку можна без проблем заховати і в цій сесії вона вже точно не буде показуватися.
 2. Іноді на цілий екран вилазить реклама, яку можна легко закрити (оголошення віньєтки). Цей формат, вкрай рідко показується і тільки тоді, коли користувач переходить на нову сторінку. Як говорять в самому Адсенсі, вона показується тільки при ідеальних умовах, коли може принести максимальний результат.

Приклади:

Нижні фіксовані оголошення Adsense
Оголошення віньєтки - Adsense

Дивлячись на “це” у мене язик не повертається називати таку рекламу не нав’язливою. Але якщо такий гігант як Гугл, вирішив, що це ненав’язлива реклама, то нехай буде так.

Читайте:  Вибираємо доменну зону

Як включити оголошення на рівні сторінки

В акаунті Adsense, перейдіть в меню “Мої оголошення” і зліва в меню бачимо пункт: “Оголошення на рівні сторінки” – натискаємо на нього. Після чого, вам потрібно включити як 1 з двох форматів, так відразу 2 і розмістити відповідний код в шаблон сайту, перед закриваючим тегом head  або спочатку тегу body. 

Реклама на рівні сторінки від Google

Що цікаво, то цю рекламу ви можете додавати до 3-х уже існуючих рекламних блоків (це не порушує правила системи).

Якщо хочете дізнатися, чи правильно ви все зробили, в адресному рядку свого мобільного пристрою, після назви домену, допишіть #googleads.  Якщо все правильно зроблено, то ви побачите ту рекламу, яку будуть бачити деякі ваші мобільні користувачі.

Читайте:  Реєстрація домену .ua без торгової марки

Що мені дав цей формат в плані прибутку?

За місяць, мій прибуток в загальному збільшилася приблизно на 40%. Для мене це суттєвий показник. Але це все на шкоду користувачам, так як особисто мене, така реклама трохи дратує навіть на власному сайті. Включати чи ні цей формат на своєму блозі – вирішувати тільки Вам.

4 thoughts on “Оголошення на рівні сторінки від Adsense”

 1. Ще би цей гугл адсенс нікого не блокував, а то можуть заблокувати за будь-що, навіть без причини!(

  Відповіcти
 2. @ Володимир:
  Це правда. Але в будь-якому випадку, кращої альтернативи не має. Зовсім трохи, з Адсенс може Яндекс Директ повозитися, але туди доволі тяжко потрапити.

  Відповіcти
 3. Добрий день. Підскажіть будь-ласка як встановити код на WordPress.Дякую.

  Відповіcти
 4. @ Михайло:
  Все стандартно. Просто вставте код, який видасть система в шаблон сайту. Я наприклад вставляю код в файл footer.php, після відкриваючого тегу body. Adsense, також рекомендує вставляти перед тегом закриваючим тегом head.

  Відповіcти

Leave a Comment