Dofollow блоги 2017 | Блог ТехноЭра

Dofollow блоги 2017

Останнім часом, мене дуже зацікавила тема dofollow блогів. Я навіть цей блог зробив dofollow. Так, що поспішайте залишити свій коментар, щоб встигнути отримати посилання на якісному і не заспамленому блозі.

Список dofollow блогів

Також я сам почав активно шукати dofollow блоги, але як виявилося, їх не так то й просто знайти. Ні, є в мережі сайти на яких представлені бази dofollow блогів, але вони як правило застарілі і багато блогів в них вже давно не dofollow, або не працюють взагалі.

Тому я вирішив зібрати власну якісну базу dofollow сайтів як для себе, так і для вас.

У таблиці нижче представлений список дофолов блогів, який буде час від часу оновлюватися і доповнюватися. Всі блоги перевірені мною особисто. Всі посилання dofollow, вже в першому коментарі.

Читайте:  Відгук про програму Add2Board

Список (база) dofollow блогів:

Url блогуТІЦТематика
http://hosting101.ru650Хостинг
http://ecofriendly.ru170Екологія
http://helplamer.ru90Технології
http://dimax.biz/50Різне
http://promotiger.ru40Вебмайстрам/SEO
http://www.proofsite.com.ua30Вебмайстрам, Інтернет
http://greatbattle.ru/30SEO/SMO/різне
http://bezdurakoff.ru30Різне
http://petenev-blog.ru20Фотографія/різне
http://pan-news.blogspot.com20Різне
http://my-youtube.ru20Відео
http://myyouth.ru20Здоров'я
http://golodalna.ru20Здоров'я
http://zombi-in-the.ru20Різне
http://alexandravoronina.ru/10SEO/SMO/SMM
http://www.uaplus.com10Різне
http://crimea-extrim.ru10Туризм
http://inovit.ru10IT
http://a-chto-delat-esli.ru/Різне

Якщо в базі є блоги, які вже не Dofollow, або вже давно не працюють, напишіть мені про це в коментарі і я постараюся його видалити з бази.

Що таке Dofollow блог

Дофолов блоги – це блоги на яких посилання в коментарях йдуть без атрибута nofollow. Також варто звертати увагу на те, щоб посилання не стояло через редирект і не було закрите тегами noindex.

Читайте:  Видаляємо вірус на opencart

Для чого потрібні посилання з dofollow блогів:

 1. Це природнє посилання, яке враховують пошукові системи. Коментуючи Dofollow блоги, ви можете підняти ТІЦ свого сайту, а також його авторитетність в “очах” ПС.
 2. По такому посиланню часто переходять відвідувачі “подивитися” на ваш ресурс.

Якщо ви володієте блогом, посилання в коментарях на якому стають dofollow вже в першому повідомленні і ви хочете потрапити в мій список – пишіть про це в коментарях.


Список оновлений 13.02.2017

Походу тема dofollow блогів померла остаточно. З попредньої бази було видалено 8 сайтів з різних причин, а додано лише 1 новий.

Не впевнений, чи варто оновлювати дану базу в майбутньому.

16 thoughts on “Dofollow блоги 2017”

 1. Очень много блогов из списка же не актуальны, некотрые закрыли комментарии

  Відповіcти
 2. @ Бригадир:
  Наприклад які? Так стаття доволі нова, тому не може бути, щоб список не був актуальним.

  Відповіcти
 3. 3 последних блога под АГС. Не стоит их указывать. Доноры с АГС понижают ранжирование. golodalna.ru – последние посты еще начало 2015 года – блог умер по ходу. Сразу говорю, что лучше не заморачиваться с do-follow блогами, по своему опыту, а лучше оставлять ссылки в форумах(подпись, профиль и тд.) Хотя в поддержке Яндекса и пишут, что они не учитывают такие ссылки – это неапрвда. На практике все наоборот. Ну это если наращивать ссылочную массу самостоятельно.

  Відповіcти
 4. @ Бригадир:
  Блоги под АГС в Яндексе, а в Гугле может всё ОК. Что касается понижение сайта от ссылок с доноров под АГС – возможно, но я в это не верю. Если кто-то прогонит мой блог по сайтам под АГС, я ему, еще и спасибо скажу.
  Что касается блога golodalna.ru, то возможно просто админ ушел в армию, или что другое случилось в любом случае, хостинг и домен оплачен.

  Бригадир wrote:

  Сразу говорю, что лучше не заморачиваться с do-follow блогами, по своему опыту, а лучше оставлять ссылки в форумах(подпись, профиль и тд.) Хотя в поддержке Яндекса и пишут, что они не учитывают такие ссылки – это неапрвда. На практике все наоборот. Ну это если наращивать ссылочную массу самостоятельно.

  Для разбавления ссылочной массы не помешает и комментирование dofollow блогов. Я например свою десятку получил не в последнюю очередь благодаря комментированию дофолов блогов.

  Відповіcти
 5. @ Бригадир:
  Я буду видаляти зі списку ті блоги, які перестали працювати, або уже nofollow.

  Відповіcти
 6. Спасибо за список! Обязательно протестирую.

  Відповіcти
 7. Большое спасибо за такую базу. Я тоже думаю, что не нужно от обычного комментирования ожидать сверх-результатов, но для разбавления ссылающихся сайтов такой метод подходит точно. Единственное, что нужно все-таки немного фильтровать и выбирать не слишком заспамленные сайты. А эту базу однозначно в закладки!

  Відповіcти
 8. А те что остались блоги они работают? Кто то тестировал?

  Відповіcти
 9. А коли багато коментарів-ссилок з однієї сторінки, чи н вважається це спамом і не будуть “поганими” такі посилання на сайт?

  Відповіcти
 10. @ Володимир:
  Чим менше посилань на сторінці тим краще. Але як показує досвід, то і dofollow блоги дають не величкий ефект (ТІЦ, а також можливо не великий прямий трафік) навіть, якщо на сторінці десятки посилань

  Відповіcти
 11. la-dancing.ru тоже dofollow – добавьте пожалуйста

  Відповіcти
 12. @ Киз:
  Ваш сайт добавлено. Дякую за заявку!

  Відповіcти
 13. Дякую за вашу базу. Цiкаво буде протестувати.

  Відповіcти
 14. А разве гугл не учитывает и nofollow? Я составил список около 30 блогов, и фоллов и не фоллов, прокамментил, через неделю удалил из списка блоги, где камменты не появились. Ahrefs показал, что ссылочная масса увеличилась.

  Відповіcти
  • Я думаю, что в большей или в меньшей мере всё учитывается, даже простые упоминания (не активные ссылки). Но опять же, это мое мнение, которое время от времени подтверждается сеошниками на форумах и в блогах.

   Відповіcти

Leave a Comment