Хочу на перше місце в mail.ru | Блог ТехноЭра

Хочу на перше місце в mail.ru

Багато вебмайстрів просто не знають як просувати свій сайт в пошуку mail.ru. Вони говорять приблизно наступне: навіщо витрачати свої сили на просування в цьому пошуковику, якщо в ньому практично немає трафіку, а сил потрібно вкладати дуже багато для досягнення не великого результату? Краще вже просуватися в Гуглі і Яндексі. Важко з цим не погодиться. Але що якщо є спосіб, за допомогою якого можна не докладаючи великих зусиль, виводити низькочастотні запити в ТОП цього пошуковика?

Виводимо низькочастотні запити в TOP Mail.ru

У першу чергу вам потрібно додати свої сайти в панель вебмайстрів  mail.ru, за адресою: webmaster.mail.ru. Після чого, на головній сторінці кабінету, ви побачите кнопочку: “Хочу на перше місце”.

Читайте:  Ваш сайт не оптимізований для смартфонів - Google

Хочу на перше місце в mail.ru

Далі натискаєте кнопочку “Додати запит”.

ТОП майл ру

На наступній сторінці, нам потрібно ввести запит по якому ви хочете бачити свій сайт на першій сторінці пошуку і релевантний йому url. Головне, щоб частота запиту була не вища 150.

Після додавання запиту, його повинні перевірити асесори. Якщо все нормально, і сторінка найкраще відповідає на запит користувача, то ви побачите свій сайт на 1-2 місці видачі.

За кожен доданий запит, система забирає у вас певну кількість балів. Спочатку вам дається тільки 15 балів. Цього мені вистачило на додавання 3-х запитів. Але бали можна заробляти якщо бути активним на сервісах мейла, а також беручи участь у поліпшенні пошуку. Інструкцію про те як можна поліпшити пошук mail.ru, ви можете почитати тут:  webmaster.mail.ru/report/.

Читайте:  Статейне просування сайтів

Таким чином можна додати будь-яку кількість запитів, головне щоб балів вистачило.

Ось таким не хитрим способом, можна піднімати трафік свого сайту і покращувати пошук mail.ru, заробляючи на цьому бали.

Leave a Comment