Взаємне коментування сайтів, блогів, магазинів | Блог ТехноЭра

Взаємне коментування сайтів, блогів, магазинів

Ні для кого не секрет, що коментарі це безкоштовний і безлімітний контент для вашого сайту, або блогу. Іноді навіть коментарі можуть приносити не великий трафік на сайт по низькочастотних запитах. Коментарі самі по собі не можуть приносити великий трафік, але уявіть собі, що у вас на сайті вже 5000 коментарів, які вам приносять додаткових 1000-2000 відвідувачів в місяць. Непогано враховуючи те, що ви для цього не доклали жодних зусиль.
обмін коментарями

Також не секрет, що пошукові системи такі як Гугл, і Яндекс звертають увагу на активність відвідувачів сайту. Якщо сайт добре коментують, значить він цікавий користувачам, відповідно це може бути не великим сигналом для пошукових роботів, щоб підвищити ваш проект у своїй видачі. Так що ті 2000 відвідувачів можуть перетвориться і в більшу кількість і все завдяки коментарям. Але це вс, просто для прикладу. Буде у вас такий трафік чи ні, все залежить від якості коментарів і самого сайту.

Читайте:  Як правильно купляти вічні посилання

Добре якщо у вас популярний блог і ви маєте багато підписників, які активно коментують нові статті, і які в майбутньому будуть приносити вам, ще більше трафіку. А що робити, якщо ви ще не сильно популярний блогер (як я)? Вихід є!!! Ми можемо допомогти один одному, обміном коментарів. Тобто ви пишите мені красивий осмислений коментар до будь-якої статті в цьому блозі і залишаєте посилання на свій блог/сайт/магазин/сторінку в соц. мережі під цим постом, щоб я міг вам залишити також відгук або коментар. Виходить ось така не велика накрутка коментарів.

Хотів би ще сказати, що мій блог є Dofollow, але в рамках взаємного коментування, я не буду залишати ваше посилання. Якщо ви хочете щоб я залишив посилання, то коментар повинен бути довжиною від 250 символів не враховуючи пропусків, а також, ви не повинні просити взамін залишити вам коментар. Власне правила коментування. 

5 thoughts on “Взаємне коментування сайтів, блогів, магазинів”

 1. А цікава ідея) Тільки в ідеалі було б зробити десь на форумі по СЕО-оптимізації подібну тему, де будуть викладати свої сайти бажаючі отримати коменти, а щоб отримати комент, він повенен прокоментувати чийсь запис, а в іделі всіх учасників, і так всі по кругу.

  Подібне я на якімось форумі бачив, називається “соціальний взрив”, тільки там не коментують, а репостять статті в соц.мережі.

  Якщо надумаєте організувать таку тему, то обовязково сповістіть;)

  Відповіcти
 2. @ Володимир:
  Є таке на російських форумах. Якщо ви дійсно зацікавлені у взаємному коментуванні, то я можу створити тему на одному українському форумі, про бізнес, але я не знаю чи буде від того якийсь зиск, тому, що форум ще не дуже просунутий.

  Відповіcти
 3. @ nikone:
  Навіть не знаю що вам і відповісти, щодо зиску… Звісно, якщо “коментаторів” буде тільки двое-троє, то навряд чи зиск буда, але якщо народу побільше буде… То може зиск буде, а тим бльше, що форум не дуже просунутий, то можна одночасно форум просувати(звісно якщо він Ваш і у Вас є зацікавленсть його просувати)!)

  Відповіcти
 4. Володимир wrote:

  то можна одночасно форум просувати(звісно якщо він Ваш і у Вас є зацікавленсть його просувати)!)

  Форум не мій. В мене не все так і погано з коментарями на даному блозі, завдяки тому, що він Dofollow. Правда справи з коментуванням російської версії – куди кращі, чим української.

  Відповіcти
 5. @ nikone:
  Більшість запити в пошуковики роблять росйською, навіть якщо в побуті розмовляє укранською) Ну плюс росіяни мінус, а то для них не зрозуміло що тут написано, та і комментувати треба на укр.мові, або хоча б зрозуміти про що написано щоб прокоментувати написане))

  Відповіcти

Leave a Comment