Кращі оффери, або на чому сьогодні можна заробити

aliexpress зменшує ставки кешбеку

Aliexpress продовжує “закручувати гайки”, для вебмайстрів СНД. Наприклад вчора (вже вдруге за це літо), було оголошено про чергове зниження ставок винагороди з покупців, які проживають на території колишнього союзу. Так ось зараз, веб-майстер отримує 5.5% з будь-якої категорії, крім “мобільних телефонів” – тут 2.5%.  (Дані з Admitad). Час життя cookie як і раніше – 1 браузерна сесія, що не може радувати. З такими умовами практично неможливо працювати (хіба тільки, якщо у вас “гаряча аудиторія”, яка готова миттєво робити замовлення). Наприклад, рік тому, був створений партнерський магазин, в який я завантажив 100000 одиниць товару і відвідуваність якого доходила до 200 осіб на добу. Але на жаль, довелося його продати, так як CTR був на рівні: 0.1-0.3% і замовляли товари в більшості випадків вартістю до 20 доларів.  

Читайте:  Помилки блогерів, які не варто допускати

Після всього цього, вирішив припиняти співпрацю з Аліекспрессом і шукати більш вигідні товарні оффери. 

То з якими офферми, вигідно поки, ще співпрацювати?

Я розглядаю такі товарні ффери:

  1. GearBest величезна кількість техніки й іншого товару. Іноді зустрічається товар дешевше, ніж на Aliexpress. За замовлення старого клієнта, ви будете отримувати 5-6%, а за нового від 6% до 10%. Час життя куки – 30 днів. Тобто людина, яка перейшла по вашому посиланню сьогодні, а замовлення зробила тільки через 29 днів, все одно принесе вам комісію. Цей магазин, я розглядаю як пріоритетний на даний момент.
  2. Banggood – інтернет-магазин з Китаю, заснований в 2006 році. За роки роботи Banggood розширив асортимент до 150 тисяч товарів. У магазині ви можете знайти абсолютно будь-які товари для комфортного та щасливого життя, більшу частину яких доставлять безкоштовно по всьому світу: смартфони, електроніку, одяг і прикраси, товари для будинку, автотовари, товари для краси і здоров’я та інші. Оплачувати покупки в Banggood можна через PayPal, Яндекс.Деньги, QIWI, WebMoney, карти VISA і MasterCard. Ви будете отримувати 6% з оплаченого замовлення, час життя куки також 30 днів.
  3. BuyinCoins.com – популярний роздрібний онлайн-магазин. BuyinCoins позиціонує себе, як величезний віртуальний торговий центр, що пропонує широкий спектр товарів, включаючи електроніку, гаджети, прикраси, одяг, домашні меблі, товари для здоров’я і краси. У магазині можна знайти ексклюзивні і лімітовані пропозиції. Веб-майстер отримує 6% з оплаченого замовлення, куки живуть 60 днів.

Ось такі ось вийшли думки в слух. Можливо в майбутньому додам, щось ще.

Читайте:  Як не варто наповнювати форум

З чим ви працюєте на даний момент? Що можете сказати про офери вище?

Leave a Comment