Продаж груп Вконтакті

Всім привіт! Сьогодні мені хочеться розкрити тему, такого спірного питання як: продаж груп Як купити групу в контактівконтакті. Чому спірне питання? Тому, що за правилами самої
соціальної мережі, продаж груп/пабліків суворо заборонено. Тому, якщо Адміністратори Вконтакті дізнаються про те, що група продається, вони швидше за все її назавжди заблокують. Але, якщо ви все таки вирішили купити або продати групу, то читайте рекомендації нижче.

Де і як продати групу/паблік Вконтакті

Яких-небудь офіційних бірж з продажу такого товару не існує, тому, що як я вже говорив це заборонено самими правилами соц. мережі. Але є багато неофіційних бірж і форумів, де можна продати своє творіння по адекватній ціні:

 1. Форум  searchengines.guru/forumdisplay.php?f=101 (найбільший SEO форум Рунеті з величезною аудиторією).
 2. Форум forum.antichat.ru/threads/184088/ (теж дуже відомий форум, де можна продати своє співтовариство)
 3. Zismo – трохи менший двох попередніх, але я думаю, що нічого поганого не станеться, якщо ви і тут опублікуєте своє оголошення
 4. trade-groups.ru не велика біржа, на якій ви теж можете спробувати продати свою спільноту.

Є, ще багато дрібних форумів, але я вирішив торкнутися в даній статті, тільки найцікавіших на мій погляд.

Читайте:  Промокоди кешбек сервісів

Правила безпеки під час продажу пабліку

 1. Якщо ви публікуєте оголошення на форумі, то не залишайте посилання на групу в темі. Є багато недоброзичливців, які можуть “настукати” в службу підтримки Вконтакті і групу вам заблокують (читайте початок статті). Бажано тільки вказати кількість учасників, тематику, а також мову ведення групи. Посилання давати тільки вибірково в особистому повідомленні.
 2. Намагайтеся взагалі не виставляти оголошення про продаж пабліків в самій соц. мережі Вконтакті, навіть якщо ви не будете публікувати її адресу. Тому, що якщо хтось із модераторів, помітить ваше оголошення, він може перевірити творцем яких груп ви є і на підставі цього вже заблокувати ваше співтовариство.
 3. Якщо ви вже знайшли покупця, то не домовляйтеся про умови угоди через особисті повідомлення Вконтакті.
 4. При продажі, використовуйте гаранта. Якщо сума угоди велика, то можна і особисто зустрінтися.

Що стосується гарантів, то їх в даний час, є більш ніж достатньо. Особисто я, рекомендую користуватися послугами гаранта WebBiz.

Чому я рекомендую саме цього гаранта?

 • Людина не гидує угодами, сумою у 100-200 грн.
 • Угоди проводить не тільки в російських рублях, або в доларах США, а також і в українських гривнях.
 • Живе спілкування. Тобто, Вам не доведеться чекати кілька днів, поки дійде черга до вас. Ви можете починати операцію, вже через 10 хв. після того як списалися з гарантом.
 • Багато способів оплати. Він працює з такими платіжними системами: Webmoney, Яндекс Гроші, QiWI, Приват24.
 • Якщо сума угоди від 10000 грн., то комісія складе лише 3% від суми. А всі витрати з переказу грошей продавцю, гарант бере на себе.
Читайте:  Інтернет в Польщі. Що вибрати?

Де і як безпечно купити групу/паблік В контакті

 1. Підшукати підходящий варіант, ви можете на форумах і біржі, яку я дав вище в описі.
 2. Завжди просіть посилання на статистику. Ви повинні перевірити наскільки група жива. Якщо учасників багато, а добова відвідуваність низька, то варто задуматися: а чи не накручені учасники?
 3. Звертайте увагу на активність учасників.  Нові записи, повинні активно коментувати, лайкати, а також репостити. Якщо цього не відбувається, знову варто задуматися про доцільність покупки даної групи.
 4. Вік аудиторії. Потрібно купувати паблік, більшість аудиторії якого якого 18+. Всім же зрозуміло, що неповнолітні це не платоспроможна публіка, тому монетизувати таку групу, буде вкрай складно.
 5. Ціна має бути адекватною.  Якщо в групі продається реклама, то окупність групи не повинна перевищувати 12 місяців. Хоча це і не панацеєю. А ось, якщо реклама не продається (немає рекламодавців), то також варто задуматися про доцільністю покупки такого проекту.
 6. Купуйте групу, тільки з аккаунтом творця. Якщо ви купите групу, без аккаунту творця, то творець за допомогою служби підтримки, зможе з легкістю забрати її.
 7. Завжди використовуйте онлай гаранта .
 8. Перечитайте мої рекомендації продавцям груп, вище в даній статті. Так як там є цікава інформація і для покупців.
Читайте:  Платне тестування видачі в "Яндексі"

Якщо у вас є чим доповнити цю статтю пишіть в коментарях. Якщо є позитивний, або негативний досвід купівлі/продажу спільнот – теж пишіть.

Удачі Вам у бізнесі і у всіх починаннях!!!

З повагою, Іван.

Leave a Comment