Dofollow блоги 2017

Останнім часом, мене дуже зацікавила тема dofollow блогів. Я навіть цей блог зробив dofollow. Так, що поспішайте залишити свій коментар, щоб встигнути отримати посилання на якісному і не заспамленому блозі.

Список dofollow блогів

Також я сам почав активно шукати dofollow блоги, але як виявилося, їх не так то й просто знайти. Ні, є в мережі сайти на яких представлені бази dofollow блогів, але вони як правило застарілі і багато блогів в них вже давно не dofollow, або не працюють взагалі.

Тому я вирішив зібрати власну якісну базу dofollow сайтів як для себе, так і для вас.

Читайте:  Реєстрація домену .ua без торгової марки

У таблиці нижче представлений список дофолов блогів, який буде час від часу оновлюватися і доповнюватися. Всі блоги перевірені мною особисто. Всі посилання dofollow, вже в першому коментарі.

Список (база) dofollow блогів:

Url блогуТІЦТематика
http://hosting101.ru650Хостинг
http://ecofriendly.ru170Екологія
http://helplamer.ru90Технології
http://dimax.biz/50Різне
http://promotiger.ru40Вебмайстрам/SEO
http://www.proofsite.com.ua30Вебмайстрам, Інтернет
http://greatbattle.ru/30SEO/SMO/різне
http://bezdurakoff.ru30Різне
http://petenev-blog.ru20Фотографія/різне
http://pan-news.blogspot.com20Різне
http://my-youtube.ru20Відео
http://myyouth.ru20Здоров'я
http://golodalna.ru20Здоров'я
http://zombi-in-the.ru20Різне
http://alexandravoronina.ru/10SEO/SMO/SMM
http://www.uaplus.com10Різне
http://crimea-extrim.ru10Туризм
http://inovit.ru10IT
http://a-chto-delat-esli.ru/Різне
Читайте:  Відгук про програму Add2Board

Якщо в базі є блоги, які вже не Dofollow, або вже давно не працюють, напишіть мені про це в коментарі і я постараюся його видалити з бази.

Що таке Dofollow блог

Дофолов блоги – це блоги на яких посилання в коментарях йдуть без атрибута nofollow. Також варто звертати увагу на те, щоб посилання не стояло через редирект і не було закрите тегами noindex.

Для чого потрібні посилання з dofollow блогів:

 1. Це природнє посилання, яке враховують пошукові системи. Коментуючи Dofollow блоги, ви можете підняти ТІЦ свого сайту, а також його авторитетність в “очах” ПС.
 2. По такому посиланню часто переходять відвідувачі “подивитися” на ваш ресурс.
Читайте:  Блокуємо Tor-браузер на своїх сайтах

Якщо ви володієте блогом, посилання в коментарях на якому стають dofollow вже в першому повідомленні і ви хочете потрапити в мій список – пишіть про це в коментарях.


Список оновлений 13.02.2017

Походу тема dofollow блогів померла остаточно. З попредньої бази було видалено 8 сайтів з різних причин, а додано лише 1 новий.

Не впевнений, чи варто оновлювати дану базу в майбутньому.

Dofollow блоги 2017
5 (100%) 3 votes

16 Comments on “Dofollow блоги 2017”

 1. А разве гугл не учитывает и nofollow? Я составил список около 30 блогов, и фоллов и не фоллов, прокамментил, через неделю удалил из списка блоги, где камменты не появились. Ahrefs показал, что ссылочная масса увеличилась.

  Відповіcти
  1. Я думаю, что в большей или в меньшей мере всё учитывается, даже простые упоминания (не активные ссылки). Но опять же, это мое мнение, которое время от времени подтверждается сеошниками на форумах и в блогах.

   Відповіcти
 2. Дякую за вашу базу. Цiкаво буде протестувати.

  Відповіcти
 3. @ Киз:
  Ваш сайт добавлено. Дякую за заявку!

  Відповіcти
 4. la-dancing.ru тоже dofollow – добавьте пожалуйста

  Відповіcти
 5. @ Володимир:
  Чим менше посилань на сторінці тим краще. Але як показує досвід, то і dofollow блоги дають не величкий ефект (ТІЦ, а також можливо не великий прямий трафік) навіть, якщо на сторінці десятки посилань

  Відповіcти
 6. А коли багато коментарів-ссилок з однієї сторінки, чи н вважається це спамом і не будуть “поганими” такі посилання на сайт?

  Відповіcти
 7. А те что остались блоги они работают? Кто то тестировал?

  Відповіcти
 8. Большое спасибо за такую базу. Я тоже думаю, что не нужно от обычного комментирования ожидать сверх-результатов, но для разбавления ссылающихся сайтов такой метод подходит точно. Единственное, что нужно все-таки немного фильтровать и выбирать не слишком заспамленные сайты. А эту базу однозначно в закладки!

  Відповіcти
 9. Спасибо за список! Обязательно протестирую.

  Відповіcти
 10. @ Бригадир:
  Я буду видаляти зі списку ті блоги, які перестали працювати, або уже nofollow.

  Відповіcти
 11. @ Бригадир:
  Блоги под АГС в Яндексе, а в Гугле может всё ОК. Что касается понижение сайта от ссылок с доноров под АГС – возможно, но я в это не верю. Если кто-то прогонит мой блог по сайтам под АГС, я ему, еще и спасибо скажу.
  Что касается блога golodalna.ru, то возможно просто админ ушел в армию, или что другое случилось в любом случае, хостинг и домен оплачен.

  Бригадир wrote:

  Сразу говорю, что лучше не заморачиваться с do-follow блогами, по своему опыту, а лучше оставлять ссылки в форумах(подпись, профиль и тд.) Хотя в поддержке Яндекса и пишут, что они не учитывают такие ссылки – это неапрвда. На практике все наоборот. Ну это если наращивать ссылочную массу самостоятельно.

  Для разбавления ссылочной массы не помешает и комментирование dofollow блогов. Я например свою десятку получил не в последнюю очередь благодаря комментированию дофолов блогов.

  Відповіcти
 12. 3 последних блога под АГС. Не стоит их указывать. Доноры с АГС понижают ранжирование. golodalna.ru – последние посты еще начало 2015 года – блог умер по ходу. Сразу говорю, что лучше не заморачиваться с do-follow блогами, по своему опыту, а лучше оставлять ссылки в форумах(подпись, профиль и тд.) Хотя в поддержке Яндекса и пишут, что они не учитывают такие ссылки – это неапрвда. На практике все наоборот. Ну это если наращивать ссылочную массу самостоятельно.

  Відповіcти
 13. @ Бригадир:
  Наприклад які? Так стаття доволі нова, тому не може бути, щоб список не був актуальним.

  Відповіcти
 14. Очень много блогов из списка же не актуальны, некотрые закрыли комментарии

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.