Додаємо свій сайт в білий список Adblock Plus | Блог ТехноЭра

Додаємо свій сайт в білий список Adblock Plus

Як додати сайт в білий список Adblock Plus

Adblock, Adblock Plus, Adblock Premium – це ті слова, які чув кожен більш-менш просунутий користувач Інтернету. Це назви 3-х найпопулярніших блокувальників реклами на сайтах.

Безсумнівно, подібні блокувальники, це велике відкриття для звичайних користувачів, які дозволяють зробити Інтернет більш “чистим”. Адже іноді просто неможливо щось прочитати, коли з різних сторін, тобі вискакують банери: з жирними прищавими тітками, із засобами збільшення чоловічої гідності і т. д. У таких випадках, блокувальники реклами – просто порятунок.

Але як відомо, в медалі є дві сторони. А що робити, якщо реклама, це єдиний спосіб власнику сайту трохи заробити на його утримання і можливо собі на хліб? Адже за різними даними, блокувальники реклами використовують від 10 до 40% користувачів. Все залежить від конкретного веб-сайту. Наприклад, даний блог минулий місяць, приблизно 13% користувачів відвідали з блокувальниками реклами. Це в роді і не багато поки, але це тільки поки…

Читайте:  Огляд Adsense плагіну для WordPress

Звичайно ж, є скрипти, які просять користувачів відключити Adblock і поки ви його не вимкнете, вам не покажуть матеріали сайту. Це вихід, але вихід дуже поганий. Адже користувач може і відключить розширення, але я впевнений в тому, що абсолютна більшість, просто закриє сторінку і більше ніколи не повернеться до вас. Але ж такий користувач міг стати вашим постійним читачем, або клієнтом. У цьому випадку, він би приніс набагато більше користі вашому сайту, ніж просто раз клікнувши по рекламі.

Але є вихід, який може задовольнити більшу частину читачів і власників сайтів. Якщо у вас не нав’язлива реклама (AdSense, Директ, чи не миготливі банери), то можете спробувати додати свій сайт у White List блокувальника Adblock Plus. Але на жаль, така можливість в даний час, є тільки в цьому блокувальнику. 

Що нам потрібно зробити?

  1. Заповніть заявку на цій сторінці, з описом реклами і проханням додати сайт у виключення блокувальника.
  2. Через деякий час, з вами зв’яжиться представник розширення і повідомить, що ваша заявка знаходиться на розгляді. Далі, якщо все таки вас додавати в список виключення, вам запропонують підписати угоду.
  3. Після підписання угоди, вам прийде повідомлення, що ваш сайт успішно доданий до білого списку, але зміни почнуть діяти, через 10 днів.
Читайте:  Налаштування e-mail повідомлень в Opencart

Як я вже сказав вище, на-жаль ця інструкція стосується тільки 1-го блокувальника. Але я думаю, що потрібно використовувати будь-які шанси, щоб хоч трохи збільшити прибуток.

Якщо у Вас є подібна інструкція по інших блокувальниках – пишіть в коментарях.

Leave a Comment