Ваш сайт не оптимізований для смартфонів – Google

Десь напевно рік тому, пошукова система Google, рекомендувала вебмастерам вводити на свої сайти SSL-сертифікати, щоб убезпечити конфіденційну інформацію користувачів. Натякнувши при [ads1] цьому, що такі сайти в майбутньому, будуть вище ранжуватися в порівнянні з конкурентами, що не перейдуть на захищений протокол. Але все це поки тільки розмови, але вже багато вебмайстрів, поспішили впровадити у свій сайт SSL-сертифікати.

Всім відомо, що з кожним роком, користувачів смартфонів і планшетів, стає все більше і більше. І в Google, про це просто не могли не знати.

І ось кілька днів тому, вебмайстрам почали приходити повідомлення від Google, що їх сайти не оптимізовані для перегляду на мобільних пристроях. Ці листи, приблизно такого змісту:

Читайте:  Статейне просування сайтів

Сайт не оптимізований для перегляду на мобільних пристроях

Що це все означає? А це означає, якщо на вашому сайті немає мобільної версії сайту, або у вас не адаптивна верстка, то ваш сайт буде погано ранжуватися для мобільних користувачів. В даному випадку, в Інтернеті навіть поширюється конкретна дата, коли почне діяти це правило – 16 квітня поточного року, у всьому світі.

Але навіть якщо вам і не приходило, ще таке повідомлення, то ви все одно можете перевірити, чи добре відображається ваш сайт для користувачів: смартфонів, планшетів і т. д., по посиланню. І якщо тест видасть, що у вас є якісь проблеми з відображенням на смартфонах – постарайтеся це виправити. Звісно, якщо ви не хочете втратити користувачів, які заходять до вас зі смартфонів.

Читайте:  Вплив Я.Метрики на відвідуваність сайту

PS. Можливо це саме той час, коли потрібно зробити мобільну версію сайту (для тих, хто ще не зробив), або поставити адаптивний дизайн. 

2 thoughts on “Ваш сайт не оптимізований для смартфонів – Google”

  1. Вважаю що це правильно з їхнього боку, та як в наш час така річ як гаджет є в більшості користувачів інтернету і з кожним часом кількість зростає. А це хороший поштовх до розвитку своїх сайтів. До речі дякую за посилання на аналіз сайту!

  2. АвтоРем wrote:

    До речі дякую за посилання на аналіз сайту!

    Не має за що! Якщо є якісь питання – звертайтесь.

Leave a Comment