Правильний вибір хостингу

До такого питання, як вибір хостингу для свого проекту, потрібно підходити досить серйозно. Тому що від цього вибору, Як правильно вибрати хостингможе залежати доля вашого проекту. Поясню чому: наприклад ви користуєтеся хостингом, сервери на якому досить часто недоступні, користувач не буде чекати поки ваш сайт почне працювати – він просто піде і більше ніколи не повернеться. Ще при частих збоях в роботі вашого сайту, пошукові системи можуть занижувати ваш проект у видачі, відповідно ви ніколи не будете на першій сторінці видачі в конкурентних запитах.

На що варто звертати увагу, при покупці хостингу?

  1. Швидкість завантаження сайту. Більшість хостинг провайдерів пропонують своїм клієнтам, тестового періоду декількох днів, протягом якого, ви можете ознайомитися з якістю їх послуг – безкоштовно. Візьміть тестовий період і перевірте швидкість роботи хостингу.
  2. Країна розміщення серверів.  Прямої залежності між тим, на серверах в якій країни розміщений ваш сайт і тим на яку країну він орієнтований – немає. Але якщо взяти до уваги те, що ваш сайт орієнтований на Україну, а хостинг купили в США, то для українських користувачів, сайт може трохи довше завантажуватися.
  3. Звертайте увагу на те, скільки можна в тому чи іншому тарифі тримати одночасно сайтів та баз даних. Може бути таке, що у вас є 5 сайтів, а хостер дозволяє тримати тільки один сайт, а щоб тримати всі 5 сайтів на одному акаунті, потрібно багато переплатити.
  4. Поцікавтеся у хостера, чи робить він регулярні резервні копії файлів.
  5. Звертайте увагу на те, щоб не було місячних обмежень на трафік.
Читайте:  Як перенести сайт на інший хостинг

Даний блог, працює на хостингу thehost . Також досить хороший варіант (може і кращий зехоста) – це webhost1 .

А які для вас чинники вирішальні, при виборі хостингу для свого сайту?

Leave a Comment