Кілька новорічних WordPress плагінів

До Нового року, ще практично місяць, але у мене вже якийсь передсвятковий настрій. Тому з цього приводу я вирішив трохи прикрасити свій блог, до Нового року. Але поки знайшов те, що мені подобається довелося перебрати добрий десяток плагінів. Так як я вже витратив час на пошук новорічних плагінів, то навіщо витрачати Вам? Я пропоную Вам список кращих на мою думку новорічних плагінів для WordPress.

Xmas Decoration

Дуже простий плагін, без будь-яких налаштувань, який додасть в шапку блогу гілочки ялинки і гірлянди.

Xmas Decoration

WP Super Snow

Даний плагін активує красивий падаючий сніг на блозі. Колись використовував його на одному зі своїх сайтів. На цьому блозі не можу його встановити, так як він вимагає PHP 5.4+, а у мене стара версія. Не хочеться звертатися до хостера, щоб активували новіший, заради плагіна, який буде тільки місяць на блозі.

Читайте:  Налаштовуємо віддачу WebP в nginx

php-5-4

Snow, Balloons and more

Цей плагін вже 4 роки не оновлювався, але на мій подив, прекрасно працює на останній версії WordPress.

Після установки і активації, потрібно перейти в настройки для вибору, що буде літати по вашому блозі. Також він чудово підійде під день Св. Валентина, під осінню тематику або до іншого свята, так як в ньому присутні відповідні картинки.

Плагін для WordPress Snow, Balloons and more

Також в настройках ви можете задати: кількість падаючих предметів, швидкість, включити режим при якому іконки летять вгору, прибрати копірайт автора та інші.

Xmas Lights

Додає гірлянду в шапку блога. Гірлянда виглядає скромно, але якщо ви мінімаліст, то має сподобатися.

Merry Christmas Everyone

Даний плагін додасть в блог не великого діда мороза, який буде бігати по всьому сайту. Комусь він може сподобається, а комусь ні, так як він може бути дуже нав’язливим. В налаштуваннях, ви можете вибрати 1 із 2-х варіантів діда. Також, можете завантажити яку-небудь новорічну пісеньку, яка звучатиме.

Читайте:  Огляд Adsense плагіну для WordPress

Плагін Merry Christmas Everyone

WP-Christmas

Автор вже 5 років не оновлює даний плагін, але він до цих пір працює. Він занадто мені подобається, щоб не додати його сюди.

Суть така: один сніговик мерзне, а інший дбайливо його укутує в шаль – дуже мило. Плюс до цього падає сніг і грає новорічна мелодія. Як на мене, він не нав’язливий і відчувається якась легкість.

WP-Christmas

У налаштуваннях ви можете вибрати на яких сторінках повинен працювати плагін, включити або вимкнути сніг, або додати свій сніг.

На цьому мій не великий піст закінчується. Дякую за увагу. Всім святкового настрою і з наступаючими святами Вас!!!

Leave a Comment