Установка плагінів у WordPress

При першому знайомстві з WordPress, у новачків виникає цілком резонне питання: як встановити плагін на вордпресс?  Більш просунутим користувачам здається, що тут немає нічого складного. Так, у цих словах є частка правди, але якщо ви вперше знайомитеся з CMS WordPress, або це взагалі ваш перший сайт, то для вас навіть установка плагіна – може здатися складним заняттям.

Як встановити плагін на CMS WordPress

На це питання, вже відповідали сотні (може й тисячі) разів в Інтернеті . Кожен поважаючий себе блогер, вважає за необхідне написати статтю, про встановлення плагінів. А чим я гірший? : Grin:

Читайте:  Як створити SWAP-файл на CentOS

Для того, щоб встановити наш додаток, заходимо в адмін панель нашого сайту і зліва в меню вибираємо: Модулі-додати новий. 

Установка плагіна на WordPress

Тут нам розробники надали 2 варіанти установки:

  1. Встановити плагін з файлу, що знаходиться на вашому комп’ютері
  2. Якщо ви знаєте назву плагіна, то можете знайти його у магазині додатків WordPress і встановити його, через ftp.

Якщо у вас вже є викачаний файл плагіна і він запакований у .zip архів , то ми просто вибираємо вкладку: завантажити плагін. 

Установка WordPress плагіна з комп'ютера

Після того, як плагін був встановлений – активуєте його.

Читайте:  Не приходять листи на пошту gmail

Якщо ви знаєте назву плагіна, але у вас немає його, то потрібно його шукати на сайті wprdpress. Після того, як ми взяли вкладку “додати новий плагін” , у вікні “пошук плагінів”, пишемо назву свого плагіна.

Установка WordPress плагіна, через ftp

Після того, як як доповнення буде знайдено – натискаємо кнопку установки. На наступному кроці нас попросять ввести ftp-дані (які вам повинен надати хостер, після реєстрації хостингу):

Установка wordpress плагіна ftp

Ось ми і встановили наш плагін. Деякі доповнення можна налаштовувати. Для цього переходимо в меню: плагіни-встановлені  і дивимося який плагін можна налаштовувати.

Читайте:  Де брати безкоштовний унікальний контент?

Налаштування WordPress плагіна

Якщо тут ви не можете знайти налаштувань плагіна, то вони можуть, ще бути в меню “Налаштування”,  або в головному меню WordPress .

Налаштування WordPewss плагінів

Всім хто прочитав статтю – велике спасибі за увагу. До зустрічі! 😉

Оцените

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *