Програма для автоматичного розсилання оголошень – BoardMaster

Добрий день, або вечір! Сьогодні у нас ранок 3 жовтня 2017 року, і я збираюся зараз написати не великий огляд, а також особисті думки про софт для автоматичного, або напівавтоматичного розсилання оголошень, від компанії BoardMaster.

Напевно багато з тих хто збирався купити, або навіть купив якусь програму для розсилки оголошень на дошки, читали мій огляд 2.5 річної давності про програму add2board. Вже тоді я помітив, що програма вмирає і не коштує тих грошей, яких за неї просять.

І ось як не крути, за більш ніж 2-х роки, я знову повернувся до не простої теми про покупку програми для масової автоматичної розсилки оголошень. Хочу сказати зразу, що на даний момент немає ніякої програми, яка на 100% задовольняла б мої потреби. Але ось BoardMaster.ru задовольняє мої апетити десь на 60-70%.

Інформація про програму BoardMaster

Скажу відразу, що існує 2 версії програми:

BoardMaster STD. 

 • У базі тільки 2000 дощок
 • Ручне введення каптчі
 • У оголошення можна додати тільки 1 фото

BoardMaster PRO

 • 3000 дощок в базі
 • “Автоматичне” розпізнавання каптчі
 • Необмежене чилсло розсилань
 • Вбудований редактор бази дощок
 • До 5-ти фотографій в оголошенні.

Програма для Розсилки оголошень

Я відразу ж купив версію “Pro” через “автоматичне розпізнавання каптчі”. Тоді передбачалося, що в програмі вбудований якийсь інструмент, який абсолютно безкоштовно розпізнає різного виду каптчі, або ж принаймні можна ввести свій ключ від сервісу розпізнавання каптчі, типу: antigate, rucaptca, але все виявилося трохи інакше.

Читайте:  Гугл дозволив видаляти дані про активність

Після активації і відкриття програми, починаємо створювати оголошення:

BoardMaster PRO - програма для Розсилка оголошень

Бачимо, що є всі необхідні поля для складання якісного оголошення.

Із плюсів можна відмітити:
 1. Можливість вибору валюти оголошення. Можна вибрати між: рублями, доларами, євро, гривнями, білоруськими рублями, танге.
 2. Досить точне таргетування по регіону (в разі гео-залежного оголошення).
 3. У заголовку і описі можна складати макрос типу {слово1|слово2|слово3}. Кому потрібно – той знає для чого це.
 4. Не поганий вибір рубрик.
В налаштуваннях програми ми можемо:
 1. Виставити кількість потоків програми
 2. Тайм аут розсилки
 3. Заборонити/дозволити завантажувати графіку для економії трафіку
 4. Увімкнути автоматичне розпізнавання каптчі
 5. У ручну контролювати процес розсилки (більш ефективне але трудомістке заняття).
 6. Оновити базу оголошень
 7. При необхідності завантажити список проксі.

В принципі це все, що є в цій програмі – потрібно трохи більше функцій.

Тепер же, давайте поговоримо про їх гордость: про “модуль автоматичного розпізнавання каптчі”.

Як я вже говорив, читаючи про цю функцію, я сподівався на те, що там вбудований якийсь скрипт, який дійсно безкоштовно може розгадувати каптчі (таке є в деяких програмах), або ж хоча б інтегрований 1 або більше сервіс розпізнавання каптчі. Але виявилося, все куди цікавіше. Виявляється, для того, щоб вручну не вводити кожну каптчу, вам потрібно поповнювати баланс в особистому кабінеті боардмастер (Можливості використовувати особистий ключ сервісу антикапті просто немає). Все б нічого, якби вони не здирали з клієнтів по 9 коп. за каптчу, коли в сервісах вартість розгадування 1 каптчі коштує 4.5-5 коп. Тобто, вони купують каптчу в сервісах грубо кажучи по 5 коп., А клієнтам продають по 10. Ітого, профіт 100%. Спираючись на особистий досвід, можу сказати, що на розсилку 1 оголошення за допомогою BoardMaster PRO я витрачаю 100 р. Якщо додати до цього, що немає можливості безпосередньо поповнити баланс за допомогою Я.Грошей, або Webmoney, а тільки, через агрегатор платежів, який з вас візьме додатково 9% комісії – стає ще веселіше.

Припустимо, я кожен день розсилаю по 3 оголошення, в цьому випадку мені доведеться розщедриться на 330 р. А в місяць 330 * 20 = 6600 р. Непогано, правда? Особливо якщо враховувати що практично половина цих грошей падає в кишеню розробниках програми. Але це ще не все: в програмі немає можливості виставити час публікації оголошення. Середній час публікації оголошення – всього 2 тижні. Тобто иходить, що на багато дощок, через 2 тижні вам знову доведеться розсилати одне і те ж оголошення і знову витрачається на каптчу. 

Після всього вище написаного я можу сказати про плюси і мінуси даної програми.

Плюси BoardMaster PRO

 1. Немає прив’язки до комп’ютера. Тобто, ви можете хоч кожен день переносити програму на інший комп’ютер, все що вам потрібно буде – скопіювати новий ключ в особистому кабінеті.
 2. Вічна ліцензія і безкоштовні оновлення.
 3. Оновлення непрацюючих дощок.

Мінуси BoardMaster PRO

 1. Немає можливості вибрати на який час публікувати оголошення.
 2. Немає можливості  автоматично активувати оголошення поштою. Тобто, вам придется вручну (якщо немає спеціальної програми) переходити по посиланнях в листах, щоб активувати оголошення.
 3. І найбільшою мінус – дороговизна антикапті.

Висновок

Чи варто купуваті програму BoardMaster? 

Читайте:  Як не повинні працювати Інтернет-магазини

Якщо вам потрібно розіслати 1-2 оголошення, то краще зверніться до агенції яка за вас зробить подібне розсилання, або купіть рекламу на олх – буде більше толку.

Якщо ви як і я збираєтеся постійно розсилати оголошення за допомогою цієї програми, то ви скоріше станете банкротом швидше, чим щось отримаєте від оголошень.

Leave a Comment