Як замовляти товар в китайських Інтернет-магазинах

Більшості (якщо не всім) користувачам Інтернету відомо, що він надає величезні можливості для: спілкування, навчання, власного розвитку і т. д. А ще дуже важливим є те, що Інтернет дає можливість купити практично будь-який товар в будь-якому куточку світу.

Сьогодні ми з вами розглянемо варіант покупки електроніки в китайському інтернет-магазині.

Чому вигідно купувати в Китаї:

 1. Це найбільша країна в світі за населенням, відповідно дешева робоча сила, в парі з лояльним законодавством дають дешевий кінцевий продукт.
 2. При покупці в Китаї, ви економите від 30 до 50% вартості товару в порівнянні зі звичайними магазинами.
 3. У більшості випадків, безкоштовна доставка в будь-який куточок планети, у тому числі і України.
 4. Тривалість доставки, 10-60 днів.
Читайте:  Робота на біржі коментарів qcomment.ru

Думаю – всім зрозуміло, що якщо в Китаї телефон коштує $ 100 доларів, то у нас буде коштувати 130- $ 150, а то й більше. Це пов’язано з тим, що покупець не платить з такої покупки ніяких податків і ніхто не ставить, ще свою націнку (мінімум посередників).

В даний час, існує величезна кількість цих магазинах, але я рекомендую купувати тільки в перевірених (у яких купували ваші родичі, знайомі або товариші). На худий кінець – почитайте відгуки про той чи інший магазин, щоб зрозуміти – чи варто купувати.

Різні магазини надають різні варіанти оплати. Зокрема це такі способи: PayPal, Webmoney, пластикові картки (VISA, MasterCard і рідше American Express), Western Union. Але я рекомендую оплачувати тільки 2 першими способами, оскільки в даних системах є служба підтримки, яка в разі обману з боку продавця – може допомогти повернути гроші.

Читайте:  Як я видавав webmoney кредити

Звертайте увагу на те, чи висилають товар зареєстрованою посилкою (з номером відстеження), або незареєстрованою. Я наполегливо рекомендую не пошкодувати 1-2 $ на зареєстрований лист. Якщо ви замовте не зареєстрованим листом, то ви не зможете відстежити де перебуває ваша посилки і відповідно не зможете довести, що ви її не отримали.

Як я вже говорив – у більшості випадків існує безкоштовна доставка, але це по часу займе від 20 до 60 днів. Якщо вас не влаштовують такі терміни доставки, то ви можете скористатися платними способами доставки. Але дуже часто, вартість доставки перевищує вартість самої посилки. Тому я рекомендую краще почекати деякий час, чим переплачувати кілька десятків доларів за доставку.

Читайте:  Як обійти блокування ВК, ОК і Яндекс в Україні

Є питання? Задавайте в коментарях – з радістю відповім.

2 thoughts on “Як замовляти товар в китайських Інтернет-магазинах”

 1. Я вот приобрел пару кард-ридеров для карт памяти формата MicroSD по цене 40 центов за оба. Доставка с Али бесплатная, но ждать придется до 45 дней вроде как (Чайна пост). Интересно что придет – будет ли работать как нужно и стоить каждого потраченого цента 🙂 (кстати, симпатичные такие, красно-черные, дешевле чем любой брелок, да и красивее однозначно…)

  Відповіcти
 2. Chris wrote:

  Интересно что придет – будет ли работать как нужно и стоить каждого потраченого цента

  Як правило все нормально. Але бувають іноді проблеми з якістю, а також часто товар виявляється бракованим. Правда все це вирішується за допомогою суперечок: https://texnoera.com/internet-2/inshe/yak-vesty-spir-na-aliexpress.html
  Один мінус, це термін доставки. Правда недавно (за 3 роки покупок на Алі), мені товар прийшов за 12!!! днів – це особистий рекорд.

  Відповіcти

Leave a Comment