Як вигідно обміняти webmoney | Блог ТехноЭра

Як вигідно обміняти webmoney

Будь-якій людині хоч раз у житті доводилося міняти 1 валюту на іншу. Ми в такому випадку йдемо в кілька банків і міняємо там, де вигідніші умови для нас.

Те ж саме відбувається в Інтернеті. Але дуже часто люди (особливо новачки), не знають, як обміняти wm.  Як правило вони вибирають найпростіший спосіб – обмін в кіпері. Але це на жаль не самий вигідний спосіб обміну.

Давайте уявимо, що нам потрібно купити 10 WMZ за за російські рублі. рублі.

Порівнюємо курси:

Курс обміну WMR на WMZ в Кіппері

Курс обміну WMR на WMZ у приватних обмінниках

Курс обміну на біржі wm.exchanger

Тепер хочу пояснити: На першому зображенні показаний внутрішній курс обміну Кіппера. На другому зображенні кращий курс серед приватних обмінників. А ось на 3-му це кращий курс обміну на біржі wm.exchanger.ru. Але це, ще маленька різниця, іноді буває набагато більша.

Читайте:  Подвійний кешбек на Aliexpress повертається

Чому такі різні курси?

Тому, що в перших 2 випадках, власники обмінників, встановлюють курс який їм подобається. А в 3-му випадку, самі користувачі (приватні особи) системи виставляють заявки на купівлю/продаж тієї чи іншої валюти. Тому на даній біржі формується справжій риновий курс на основі попиту/пропозиції. І так відбувається, з будь-якою валютою у системі webmoney.

Також, у системі  exchanger.ru,  ви можете самі виставити той курс, який вам подобається і якщо знайдеться людина, якій підійде ваша заявка – вона обміняє.

Приємного користування!

Leave a Comment