Alibonus дійсно обманює людей?

Досить часто купую в китайських Інтернет-магазинах, не тільки для себе, а й для знайомих і друзів, а іноді навіть на продаж, через дошки оголошень та різного роду аукціони.

Багато з Вас, напевно дивилися мій список Кешбек сервісів. У цьому списку, зібрані найнадійніші сервіси, які платять і які особисто сам перевіряв. Правда на постійній основі, я користуюся тільки двома першими. Але я звичайно не зациклююсь тільки на тих сервісах, а також шукаю нові.

Буквально недавно, вирішив скористатися досить “молодим” сервісом alibonus.com.  Звичайно ж, я його і раніше бачив, але вирішив, що він не вартий уваги. Але днями, він знову про себе нагадав в рекламі, декількох топових відеоблогерів. І тут я вирішив знову зайти на їх сайт. Коли зайшов на сайт, то там побачив просто дивовижний кешбек з ali – цілих 10%. Ось цей привабливий % і засліпив мою пильність, що коштувало мені смішну суму – 2.5 долари.

Загалом, вирішив я зробити покупку на aliexpress використовуючи alibonus. Все зроблено як годиться: зареєструвався, встановив плагін, авторизуватися в ньому, відключив усі додаткові плагіни, перейшов на аукціон з плагіну і в поточній сесії зробив і оплатив замовлення. Минуло 10 хв, 30 хв, година, доба, а кеш так і не зарахувався.

Після чого, я пишу в службу підтримки, з проханням пояснити чому не зарахувався кешбек, адже я не вперше роблю замовлення в подібних сервісах і ніколи проблем не було. На що я отримую таку відповідь:

Читайте:  Як я видавав webmoney кредити

Alibonus шахраї

На іншу відповідь я і не сподівався, але написати в службу підтримки просто зобов’язаний був.

Хоча ось докази того, що я не новачок і знаю користуватися подібними сервісами:

Скріни виведення коштів з letyshopsLetyshops

Суть звичайно не в цьому. Я розумію, що бувають же різні технічні збої і т. д. А проблема в тому, що я не читав про них відгуки в мережі, а повівся тільки на те, що їх рекламують відомі блогери + їх додаток для хрому має високий рейтинг.

Alibonus кидалово?

Скільки я не робив замовлень через інші сервіси – ніколи не було проблем із зарахуванням кешу, а тут перший раз і на тобі!!! Звичайно мені не шкода тих 2.5$, але я вирішив вивести цих диваків на “чисту воду”.

Почнемо з того, що їх домену, ще й року немає. Зареєстрований він в кінці минулого року:

викриття Alibonus

Це вже мало мене наштовхнути на думку, що настільки новий сервіс не може пропонувати такий великий % кешу, оскільки ali не дасть такий великий відсоток сервісу, в якого не багато клієнтів. А якщо врахувати те, що у них ще партнерська програма є, яка пропонує 20% з залученого клієнта? Шкода звичайно, що якомусь низькоякісного сервісу, вдалося мене обдурити. Хоча все виглядало дуже добре, щоб бути правдою.

Розбираємо відгуки про alibonus

Хто не знає сервіс відгуків  irecommend.ru?  Думаю, що всі хоча б 1 раз, але читали на ньому відгуки про якийсь товар, послугу, фірму. А хто знає сервіс: qcomment.ru? Думаю що не всі. Якщо в двох словах, то qcommment, це сервіс накрутки практично будь-яких відгуків. Не виключено, що alibonus користується їхніми послугами.

Читайте:  Як не повинні працювати Інтернет-магазини

Щось я відійшов від теми. Давайте почитаємо відгуки про alibonus на  irecommend.ru:

Відгуки про Alibonus com

Що ми бачимо? А ми бачимо всього 4! відгуки, перший з яких – негативний. Всі 3 наступних звичайно ж позитивні. Дуже ймовірно, що накручені через вищезгаданий сервіс, щоб хоч якось відвернути увагу від першого негативного.

Ось коментарі, до негативного відгуку:

Відгуки про alibonus

alibonus com відгуки

alibonus розлучення

Я думаю, що ці скріни не потребують коментарів.

Також рекомендую почитати усі відгуки на цьому сайті про Alibonus. Шукається пошуковою фразою: “alibonus відгуки”.

Якщо пошукати на інших сайтах негативні відгуки, то їх дуже важко знайти. Але це зовсім не означає, що їх немає – просто працівники “Алібонусу”, дуже добре працюють над накруткою позитивних відгуків.

Але почитавши тільки ці відгуки, стає зрозуміло, що не потрібно мати жодної справи з цим сервісом.

Відгуки про розширення для хрому

Якщо дивитися тільки на рейтинг розширення (як це зробив я), то можна повірити в те, що сервіс реально чесний і рейтинговий. Але якщо “копнути глибше” читаючи відгуки, то стає зрозуміло, що все не так гладко і швидше за все без накрутки не обійшлося. І якщо служба підтримки каже, що це все їхні конкуренти – не вірте. Негативні відгуки, дуже схожі на справжні, а ось позитивні навпаки на фальшиві.

Читайте:  Як зберегти фото і відео з Instagram на телефон і комп'ютер

Ось кілька негативних відгуків на сайті  chrome.google.com/webstore:

Alibonus - розлучення?

Alibonus не виводить гроші

Відгуки клієнтів про alibonusРекомендую також “гуглити” відгуки і на інших площадках, а вже тоді робити свої висновки.

В інтернеті є відео, яке теж підтверджує мої слова про те, що Alibonus несерйозний кешбек сервіс. А також, якщо і зараховує кеш, то явно не 10%, а лише 7-8. Відео не хотів тут публікувати, тому що воно не так викриває даний сервіс, як рекламує інший через реф. посилання.

Так що купуючи через Alibonus, Ви неначе граєте в рулетку: пощастить, або НЕ пощастить. Коли хочуть -зараховують кеш, коли не хочуть, не зараховують. Звертаєшся в тех. підтримку, звинувачують у всьому тебе, що нібито ти не відключив усі розширення і не по правилах оформляв. Загалом, не рекомендую мати справу з цим сервісом.

А в якості висновку, я б хотів сказати: краще користуйтеся перевіреними Кешбек сервісами, і отримуйте свої справжні 7-8%, ніж вигадані 10.

Як отримати 21 % кешбеку з aliexpress (схема 100% робоча на 1.02.2017). Всі деталі в цій статті

13 thoughts on “Alibonus дійсно обманює людей?”

 1. Я перепрошую, але користуюся цим сервісом більше пів-року, також є реферали. За весь цей час ні одного збою в нарахуванні і виплатах. Виводив з однієї покупки 17 уо.
  Якщо Ви вже взялися порівнювати Алібонус з іншими сервісами, то чому Ви не наводити приклади проблем з іншими? Всі проблеми з КБ-сервісами – це результат кривих рук користувачів. Так що не потрібно робити висновок з однієї покупки.

 2. Іван wrote:

  Так що не потрібно робити висновок з однієї покупки.

  Тобто, ви натякаєте на те, що я їм замало грошей “подарував”? Мені достатньо 1 покупки і відгуків на інших сайтах, щоб зрозуміти, що я більше не скористався цим сервісом.
  PS. Рекомендую ознайомитися з коментарями до російської версії цього посту: https://texnoera.com/internet/drugoe/alibonus-otzyvy.html#comments

 3. Я Вам ні на що не натякаю, а розказую з власного досвіду – в мене проблем з цим сервісом не було.
  Нещодавно спробував розібратися, чи реально Алібонусу заробляти, якщо вони дають такий відсоток своїм користувачам. Якщо цікаво, то можете глянути скільки платить Аліекспресс своїм партнерам – portals.aliexpress.com/help/help_center.html – до 18%. Тобто, якщо не зажиратися, можна заробляти 8%.
  А тепер подумайте, чи вигідно таким гігантам, як епн, чи летішоп, щоб існував такий конкурент. Тому вважаю більшу частину негативних відгуків проплаченою антирекламою, а решту – результати помилок під час роботи з сервісом.
  Така сама ситуація із скидка.ру – так само купа негативних відгуків. Правда, з останнім сервісом я не знайомий.
  І що цікаво – більшість негативних відгуків закінчується однотипно – “переходьте на меньші відсотки у надійніших сервісів”

 4. вивів 80уе.вебмані капає моментально.довго зараховують просто

  • Коли скільки негативних відгуків, то мимоволі задумуєшся: а чи дійсно ви правду говорите? Щоб трохи розвіяти сумніви, то завантажте хоч якісь докази.

 5. Я недавно также зарегистрировался на этом сервисе, первое впечатление позитивное, реально на Вебмани уже получил 14 у.е. Начал с кешбека в 7%, получил несколько заказов, подтвердил и течении нескольких дней кешбек был уже доступен к выводу. По их системе мой кешбек на данный момент вырос уже до 8,5%. Проблем с начислением кешбека не было ни разу, сразу после оплаты в течении максимум пары часов кешбек начислялся.
  А вот по поводу выплат насторожил один факт – подтвердил 2 заказа в одно и то же время, по одному ставка кешбека была 7%, по второму 8%. по заказу с 7% через пару дней деньги были доступны к выводу, а вот по 8% прошла уже неделя, но выплаты нет. Срок то еще большой, пока не прошло 14 дней с с момента подтверждения заказа, но как почитал кучу негативных отзывов об этом сервисе, теперь вот думаю может на этом их выплаты и закончатся……..?????

  • Надеюсь, что у Вас всё будет нормлаьно, раз уже получали выплаты. Правда мне с первого заказа не повезло получить кэшбэк, поэтому сложилось о них негативное впечатление.

 6. Лохотрон
  На мелочевку начисляли все время исправно
  Потом 10.03.2017 заказал сертификат али, рисовали кешбек, проверил актуальность предложения двойной кешбек на сайте – все ок, но кешбек не начислили ни на сертификат ни на покупку с него.
  Обращение в сервис, показали что С ДЕВЯТОГО МАРТА (задним числом изменили правила) они ничего не начисляют по сертификатах
  12 марта потратил остатки сертификата и кешбек пришел.
  На заявки по начислению кешбека за 10е марта при расчет ИЗ СЕРТИФИКАТА – не реагируют

  • Кэшбэк с сертификатов, сам Aliexpress внезапно отменил 9 марта. Так что многим кто покупал 9 числа, через сертификаты не начислили кэшбэк во всех кэшбэк сервисах. А, что касается не начисления кэшбэков за товары Алибонусом – это в порядке вещей. Просто они за деньги обманутых пользователей, не плохо себя рекламируют известными видео блогами, а также с помощью контекстной рекламы, накруткой отзывов. Так, что нужно быть более бдительным при выборе кэшбэка.

   • Та да, выведу все что накрабил в алибонусе и зарегистрирюсь на епн

   • Если вы с Украины, то обратите внимание, ещё на payback – местами тоже очень не плохие условия.

Leave a Comment