Огляд кращого українського кешбек сервісу - PayBack | Блог ТехноЭра

Огляд кращого українського кешбек сервісу – PayBack

Якщо ви випадково сюди “залетіли” і взагалі не в курсі, що таке Кешбек “і з чим його їдять”, ось вам невелика цитата:

CashBack сервіс – це партнер 1-го або більше магазинів, який приваблює покупців в магазини -партнери, а ті в свою чергу діляться прибутком з кожного залученого покупця. Ці ж кешбек сервіси, готові більшу частину свого заробіку (5-15% від вартість покупки), повернути назад покупцеві.

Саму суть я пояснив, якщо хочете знати щось більш детально, то інформацію про кеш беках можна знайти на самих сервісах, про які піде мова далі.

Менше року тому, я вже склав і регулярно вношу правки у свій  ТОП Кешбек сервісів. У тому списку зібрані кращі з кращих (на мою думку) Кешбеки, які я тільки зміг знайти і протестувати на просторах російськомовного Інтернету. Але як ви можете помітити, 4 з 5-ти сервісів – російські. Це не тому, що у мене якесь негативне ставлення до Кешбеків інших країн, а тому, що таких надійних просто не існує не існувало. Але десь рік тому, “з’явилося світло в кінці тунелю”, тому, що був запущений перший Україський Кешбек – payback. Звичайно, ще раніше були створено інші подібні сервіси, але вони відверто кажучи, не викликали в мене нікої довіри, швидше почуття, що їх створив десятикласник за 2 години на уроці інформатики. Але все це так – ліричний відступ.

Український Кешбек

Даваете розберемося більш детально, в тому, як зареєструватися і працювати з payback.

Перше що нам потрібно зробити, це перейти за посиланням реєстрація. Внизу сторінки зліва, ви відразу можете перемкнути мову сайту (доступні російська та українська).

Перемикання мови на paybak.ua

Після чого, в правому верхньому куті, натискаємо кнопочку “ВХІД”, а далі реєстрація:

Вхід в особистий кабінет Кешбек сервісу PayBack

Реєстрація дуже проста, і її можна зробити за допомогою соціальних мереж, або “по-старому” по E-mail.

Реєстрація на Payback

Якщо ви успішно зареєструвалися, то почнемо розбирати функціонал і % кешбів в різних магазинах.

На момент написання даного огляду, в сервісі присутні 116 магазинів. Це як українські, так і закордонні, в тому числі: aliexpress, everbuying, gearbest, lamoda, yakaboo, rozetka, gold.ua і багато-багато інших.

Нехай Вас відсотки, які ви бачите на зображеннях, не вводять в оману, так як це не початковий кешбек (хоча і так він не малий, порівняно з багатьма іншими сервісами).

Я не просто так сказав, що % кешбеку який ви бачите на знімках тільки початковий, так як в payback працює програма лояльності, яка може вам приносити +30% до тієї ставки, що ви бачите на скрінах – довічно!!!  А це вже дуже-дуже не погано. Якщо наприклад взяти Aliexpress то це буде 7.8%,  що вже дуже навіть не мало. Але для того, щоб отримувати настільки високе повернення, вам потрібно накопичити 500 грн. для + 10%, 2000 грн., для + 20% і 5000 грн., для + 30%. Якщо для вас здається, що це дуже важко, або неможливо накопичити такий Кешбек за короткий час, то не варто засмучуватися, тому що в сервісу є можливість активувати Промокод і отримувати підвищений Кешбек.

промокодом PayBack

Завжди свіжі промокодом, ви можете отримати, перейшовши за цим посиланням.

Також компанія не забуває про різні свята, до яких, на порядок збільшуючи кеш. Наприклад, акцією до Дня Святого Валентина і я скористався? отримавши 8.4% кешбек на Aliexpress.

Чи є в них розширення для браузерів?

Звичайно! Як же без цього! Зараз доступні розширення для 4-х найбільш популярних браузерів: Google Chrome, Яндекс.Браузер, Opera, Mozilla Firefox. Доступні вони на цій сторінці. Встановивши подібний плагін, ви ніколи не забудете купити щось в магазині без кешбеку.

Як купувати на PayBack.ua

Тут нічого складного, особливо, якщо ви вже користувалися іншими подібними сервісами. Вам потрібно просто вибрати магазин, і перейти на нього з Кешбек сервісу. Але при цьому потрібно пам’ятати, що всі розширення і блокувальники в браузері повинні бути відключені, так як вони іноді можуть “красти” Ваш Кешбек. Всі правила покупки, ви знайдете на сторінках сервісу – рекомендую ознайомитися.

А що з виведенням коштів?

Мінімальна сума виведення, становить 10 грн. (менше 50 центів). Ви можете вивести гроші на: мобільний телефон, банківську карту (мін. 50 грн.), WMU-гаманець (мін. 50 грн.), WMZ-гаманець (мін. 10 WMZ). Вважаю, що цих способів цілком достатньо.

А тепер трохи лірики

Нещодавно назбирав мінімальну суму для виведення на WMU – вирішив вивести. Загалом, подав заявку, сайт повідомив мені, що потрібно ввести код підтвердження який вислали на пошту. Вводжу я цей код, пише, що неправильний і моментально приходить на пошту інший, вводжу знову – та ж історія і так до нескінченності. Написав в службу підтримки, що ось така проблема. У відповідь отримую лист:

Ми займаємося вашою проблемою, але щоб не витрачати ваш час, рекомендуємо зателефонувати за безкоштовним телефоном, щоб ми могли вивести гроші в ручному режимі.

Що я власне і зробив. У цій ситуації, мене дуже здивувало ввічливе ставлення до клієнтів.

Поки я повністю задоволений даним сервісом і рекомендую його всім своїм родичам і знайомим.

Залишилися питання, чи є що сказати про payback? Пишіть в коментарях!

Leave a Comment