Кращий кешбек сервіс - EPN | Блог ТехноЭра

Кращий кешбек сервіс – EPN

Я вже років 5, купую в Інтернеті використовуючи Кешбек-сервіси, яких зараз розвелося як грибів після дощу. У мене навіть є свій ТОП Кешбек сервісів. Але справедливості заради, потрібно сказати, що надійні сервіси, можна перерахувати на пальцях однієї руки. І про одних з таких сервісів, сьогодні піде мова, в моєму огляді.

Розумна сучасна економія

ePN – це один з найбільших і популярних Кешбек-сервісів. Уже 5 років ePN Cashback допомагає кожному економити на онлайн-покупках (я з ними працюю вже більше 4-х років). За цей час сервіс заробив довіру 3 мільйонів користувачів і виплатив 53 мільйони доларів (це статистика самого сервісу) Техніка, електроніка, одяг, страхові послуги і туризм – ePN повертає Кешбек за все.

Ось скрін, з кількома моїми останніми замовленнями:

Кращий кебек сервіс

Чому саме EPN:

Сервіс співпрацює з AliExpress і іншими популярними магазинами безпосередньо (на момент написання огляду, їх понад 1000), а значить, може надати найвищий відсоток кешбеку. Мінімальна сума виведення – всього $0,2 (близько 5.5 грн). Вивести гроші можна на електронний гаманець, на карту, на рахунок мобільного російських операторів. При цьому всьому, гроші виводяться практично миттєво (протягом 5-ти хвилин), за рідкісним винятком виплата може затриматися на кілька годин, але ні 1-го! разу проблем з виплатами не виникло у мене.

Додаткові фішки

У ePN є спеціальні інструменти для зручних покупок. Наприклад, браузерні розширення з функцією відстеження динаміки ціни допоможуть знайти реальні знижки і вибрати найкращий момент для покупки. Розширення на даний момент можна встановити на наступні браузери: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Яндекс Браузер, Android Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari і ін. А ще у сервісу є мобільний додаток для Android і iOS і телеграм-бот, з якими економити на покупках ще простіше.

Розширення для браузерів від EPN

Коротше:
Ти просто замовляєш будь-які товари і послуги в інтернеті і кешбек накопичується на твоєму балансі в кабінеті ePN. Ти можеш вивести його за пару хвилин або збирати на великі покупки. Головне, що заради такої економії тобі не доведеться жертвувати нічим.

Ось такий вийшов не великий огляд. Якщо хтось скаже: фу-фу, реклама, ти не користуєшся даним сервісом, то я можу підтвердити зворотне: скрінами виплат в гаманцях, а також іншими з особистого кабінету кешбеку, яких у мене не мало, так як я дуже активно закуповуюся в Інтернеті .

Leave a Comment