Інструкція по реєстрації домену pp.ua | Блог ТехноЭра

Інструкція по реєстрації домену pp.ua

Якщо ви читаєте цей пост, то швидше за все, ви хочете зареєструвати безкоштовний домен, але не знаєте як це зробити. Тому я постараюся Вам в цьому допомогти.

І так, припустимо ви вирішили створити блог, але не впевнені в тому, що він буде приносити гроші і задоволення, або ж вам потрібен домен для сірого проекту, але вам не хочеться платити за домен від $3 і більше? Ну, що ж – вас можна зрозуміти. Тут не так багато варіантів: можна зареєструвати безкоштовний домен .tk. Але свого часу, ця зона масово використовувалася для створення дуже низькоякісних сайтів, через що, пошукові системи могли накласти на неї різного роду фільтри, що може призвести до поганого ранжирування сайтів в цій зоні. Єдиною більш-менш осудною альтернативою .tk, є доменна зона pp.ua, про яку далі і піде мова. Як на мене, в цій зоні, не так багато поганих сайтів, як у вищезгаданій, так як в ній присутні обмеження на реєстрацію, через що вона не дуже популярна серед “дорвейщиків”.

Читайте:  2 техніки заробітку на блозі

Деякі правила доменної зони pp.ua

  1. pp.ua – означає private person (приватна особа).
  2. Домен може складатися з букв і цифр латинського алфавіту, а також з дефісу, але він не повинен бути на початку і в кінці домену.
  3. Максимальна кількість символів домену pp.ua, не повинна перевищувати 63, а мінімальна 3.
  4. Домен не буде активований до тих пір, поки регістрант не підтвердить його реєстрацію за допомогою смс
  5. На 1 телефонний номер, можна зареєструвати не більше 3-х доменів в місяць (це те обмеження, про який я говорив вище). Реєструвати можна на номери всіх мобільних операторів України, Росії, а також Білорусі.

Перевіряємо доступність доменного імені.

Перевірити і зареєструвати даний домен можна у безлічі українських і не тільки реєстраторів. Але більшість з них, бере плату за свої послуги, а у нас йде мова про безкоштовну реєстрацію. Тому, я рекомендую скористатися послугами реєстратора nic.ua,  де абсолютно безкоштовно можна зареєструвати pp.ua.

Переходимо на сайт реєстратора і в пошуку вбиваємо бажаний домен:

Читайте:  10 WordPress-плагінів, які я використовую

безкоштовний домен pp.ua

на наступному кроці, натискаємо: “оформити замовлення”.

Як зареєструвати домен pp.ua

Далі, якщо у вас ще немає профілю в даного реєстратора – створюємо, а якщо є, то входимо в нього. І ми бачимо, що з нас ніяких грошей не вимагають. Після ознайомлення з документами – продовжуємо оформлення замовлення.

реєстрація домену pp ua

Тут нам потрібно вибрати профіль на який будете реєструвати домен, а також натиснути кнопку: “продовжити оформлення”.

зареєструвати домен pp ua

Продовжуємо оформлення. На наступному кроці, ми ще раз переконуємося, що ніякі гроші нам не потрібно платити, але все одно нам потрібно натиснути кнопку: “перейти до оплати”.

реєстрація безкоштовного домена

Усе! Тепер переходимо в меню: “домени” і бачимо, що наше замовлення виконується.

безкоштовний домен

Що це означає, і скільки потрібно чекати? А це означає, що нам на телефон, має прийти смс з кодом підтвердження, але не сподівайтеся, що вони миттєво прийде. Очікувати смс, можна і до 5-ти днів. Ось така плата за безкоштовність.

Читайте:  Кращі оффери, або на чому сьогодні можна заробити

Якщо після всього цього, ви ще хочете безкоштовного домену pp.ua і вже отримали смс код, вам потрібно перйти на сайт pp.ua і натиснути кнопочку у верху сайту: “активувати домен кодом” і ввести всі необхідні дані.

Активація домену pp.ua

І тільки після цього, ви зможете використовувати свій новий домен.

Успішна реєстрація pp.ua

1 thought on “Інструкція по реєстрації домену pp.ua”

  1. А вот раньше и org.ua можно было самому бесплатно зарегать, но хорошо хоть pp.ua есть

    Відповіcти

Leave a Comment