Оновится до Windows 10, можна безкоштовно

Раніше я вже писав про те, що Microsoft оголосила про випуск фінальної версії своєї ОС, під назвою Windows 10, на 29 липня 2015 року. Також там я писав, що ті хто купив ліцензійні Windows 7-8.1, зможуть оновиться до десятки абсолютно безкоштовно. Але нікоому не було ясно, чи надасть компанія можливість оновиться до нової версії своєї операційної системи, тим людям, які користуються піратськими копіями.

Але ось буквально днями, представник Microsoft заявив, що вони дадуть можливість оновитися до Windows 10 всім, але за певних умов.

Читайте:  Як запустити Android додаток на комп'ютері

Що це за умови, запитаєте ви?

Можливо це виявиться занадто важко, для деяких користувачів і вони віддадуть перевагу можливості купити ПЗ, а деяким такий варіант, буде дуже до речі.

Так от, для того, щоб ви як користувач піратської копії Windows, змогли роздобути Windows 10 безкоштовно, ви повинні взяти участь в її тестуванні. Для цього, вам потрібно зайти і зареєструватися на сайті: https://insider.windows.com, після чого завантажити дистрибутив Windows 10, для тестування.

Також на цьому сайті попереджають, що ви повинні бути готові до частих оновлень, а також до кардинальних змін у самій ОС. Ви повинні розуміти, що це ПЗ, може завдати шкоди вашому комп’ютеру і призвести до втрати всіх даних з комп’ютера. Якщо вас все це не лякає, то ви просто встановлюєте цей дистрибутив і працюєте з ним. Коли вийде “нормальна” збірка, і ваш комп’ютер оновиться до неї, то вона залишиться у вас назавжди і абсолютно безоплатно.

Як бачите, нічого складного. Але потрібно вміти встановлювати Windows, а також робити резервні копії, на випадок, якщо буде необхідність повернутися до колишньої ОС.

Один коментар на "Оновится до Windows 10, можна безкоштовно"

  1. Тому і роздають безкоштовно, бо за гроші його ніхто не буде купляти. Особливо, якщо брати до уваги те, як він “прославився” своїм відстежуванням і відправленням на сервери Microsoft, бог знає якої інформації.

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *