Що робити, якщо зависає гугл хром

Десь 2 тижні тому, я помітив, що мій улюблений браузер Google Chrome, іноді почав сильно зависати. Що робити, якщо зависає хромОчищення історії браузера – не допомогло. Думаю, ну добре, може багато доповнень встановлено і через них
настільки браузер висне. Вирішив відключити деякі з них, але це ніяк не допомогло, як в принципі не допомогло мені подальше їх видалення.

Я вже було почав “опускати руки” і шукати альтернативу, але вирішив спробувати видалити 1-не з двох, що залишилися розширень. І о диво, браузер почав просто літати як і раніше. Що це було за доповнення, запитаєте ви? Це був RDS bar, дуже потрібна річ для вебмайстра, але на жаль мені довелося відмовитися від нього в хромі, принаймні на деякий час.

Читайте:  Оновится до Windows 10, можна безкоштовно

RDS Bar,  був встановлений по крайній мірі, останні кілька років, але проблеми з ним почалися тільки десь 2 тижні тому. Що з ним сталося – я не знаю. Може після чергового оновлення розробники щось накосячили.

Що робити, якщо зависає хром?

  1. Очистіть всю історію перегляду браузера. Це можна зробити у вкладці “настройки”. Так як Хром, можливо назбирав вже кілька гігабайт інформації, з якою ваш комп’ютер не може нормально справлятися.
  2. Дуже може бути, що ви встановили багато додатків, якими ви просто не користуєтесь. Спробуйте розібратися з ними і видалити ті, які ви не використовуєте, або дуже рідко використовуєте.
  3. Третій можливий варіант: на ваш комп’ютер оселилося багато вірусів. Тому рекомендую його перевірити хорошим антивірусом.
  4. Також не виключаю, можливість конфлікту доповнень, або ситуації, як у мене, коли одне розширення починає не коректно працювати.
Читайте:  Як запустити 2 Скайпи

Дякую за увагу! Всього найкращого!

Якщо не знаєте як почистити історію, або видалити додаток – пишіть в коментарях. 

2 thoughts on “Що робити, якщо зависає гугл хром”

  1. У Вас значить хватило нервів і терпіння шукати проблему. У мене уже більше року Хром висить і тупить, прийшлось перейти на Оперу. Раніше наоборот, Опера тупила, а потім бац, і опера працює, а Хром глючить. Підозрюю що я там скачав щось не те, і потрбно переставить вінду, а часу немає. Антивірусником я чистив, недопомогло, а якихось розширень на браузер не встановлював….

  2. Для тих хто не знає як боротись з цією проблемою, це дійсно корисна інформація. А на рахунок переходу на інший браузер, як прокоментував Володимир, це не вирішення питання. Я вважаю що свої знання потрібно удосконалювати, щоб домогтись гарних результатів, які в майбутньому не раз ще знадобляться. На приклад понтанутись перед своїми знайомими 🙂

Leave a Comment