Огляд розумної зубної щітки Soocas/Soocare X3 | Блог ТехноЭра

Огляд розумної зубної щітки Soocas/Soocare X3

Ніколи раніше не користувався електричними зубними щітками, а про “розумні” зубні щітки я взагалі вже мовчу. Звісно, коли постало питання про покупку подібного інструменту особистої гігієни, я довго не замислюючись вирішив брати щось із свого улюбленого бренду – Xiaomi. Тим більше, що у мене вже є достатньо пристроїв цієї марки, на деякі я навіть робив огляди: раз два.

Трохи погортавши gearbest, я зупинився на пристрої під назвою: Xiaomi Soocas X3, 2-го покоління. Чим вона відрізняється (крім кнопки включення) – не знаю, але сам факт, що це друге покоління мене трохи радує. Ціна цього творіння – 50 американських гривень, але я взяв ще 2 додаткові насадки, а це ще + 12, і того – 62 долара за якусь зубну щітку. Ну, що ж – подивимося.

Soocas/Soocare X3 – що це?

Це електрична зубна щітка, яка володіє деякими “розумними” функціями. Виготовляється одним з субрендів Xiami під назвою Soocas/Soocare. За заявами виробника, одного заряду щітки, вистачить на місяць її використання. Частота вібрацій чистячої голівки досягає 37200 разів у хвилину. Є можливість вибору режиму чищення зубів в залежності від їх “жовтизни”.

Читайте:  Огляд розумного годинника Jakcom B3

Розпакування і перші враження від Soocas X3

Сама щітка прийшла повністю запакована, навіть у плівочці, що важливо для інструменту особистої гігієни. Ось як це все виглядає:

soocas-x3

Soocare X3

На звороті коробки бачимо характеристики Xiaomi Soocas/Soocare X3

Характеристики Soocas X3

Як ви могли помітити, ніде на коробці немає згадки Xiaomi, що трохи дивно. Але все зроблено в стилі Сяомі.

Як я вже говорив, щітку купував з додатковими насадками – ось вони, + перехідник під євро-розетку:

Насадки для Xiaomi Soocare X3

Після розкриття коробки, виявляємо красиву чорну щітку:

Xiaomi Soocare X3

Справа (під картоном) знаходиться зарядка, насадка на щітку + як завжди даремна інструкція на китайській мові:

Xiaomi soocas x3

Зарядка Xiaomi X3 soocare

Зарядний для Soocas/Soocare X3

Так виглядає щітка Soocare X3 на підставці:

Розумна зубна щітка soocas-x3

Розумна зубна щітка Xiaomi

Електрична зубна щітка Xiaomi

Зубна щітка Xiaomi

Огляд зубної щітки Xiaomi

Претензій до упаковки, збірки, до зовнішнього вигляду у мене взагалі ніяких немає. Але підключиться з першого разу (можливо через кривизни рук) мені не вдалося.

Читайте:  Відгук про бігову доріжку EnergyFIT 480S

Як підключити Xiaomi Soocas/Soocare X3 до додатка

Тут є 2 варіанти:

  1. За допомогою програми Mihome (вкрай не рекомендую, так як все китайською). Ось приклади:Програма для управління розумною щіткою XiaomiЗубна щітка Xiaomi програмаПрограма для щітки Xiaomi
  2. За допомогою програми Soocare, яку я успішно скачав з PlayMarket

soocas-x3 Додаток

Далі вам потрібно зареєструватися їх хмарі (якщо ви цього ще не зробили). Це можна зробити за допомогою електронної пошти (у мене не вийшло), або ж за № телефону. Якщо будете реєструватися за допомогою № телефону, то вибирайте країну і номер телефону вказуйте без коду країни, так як смс в такому випадку вам не прийде.

Після реєстрації, потягніть пальцем вниз, щоб додаток з’єдналося зі щіткою. Після успішної синхронізації, на дисплеї смартфона ви побачите інформацію про заряд акумулятора і скільки часу залишилося для заміни насадки.

Читайте:  Огляд "розумного" кільця Jakcom R3

В додатку, ви можете задати параметри чищення зубів в залежності від їх “жовтизни”, дивитися бали які вам дають за чистку зубів, задати тривалість чищення. Насправді, в програмі дуже мало налаштувань, я б сказав навіть катастрофічно не вистачає функції нагадування чистити зуби.

Висновки

Після декількох чисток зубів, я залишився задоволений роботою самої щітки і якістю чищення зубів. Як мені здається ця щітка краще справляється з роботою, ніж звичайна. З мінусів, я б хотів виділити дуже простий додаток в якому не вистачає елементарних функцій. Але купувати Xiaomi Soocas/Soocare X3 однозначно варто.

Leave a Comment