Що купити для Xiaomi Mi MIX 2 | Блог ТехноЭра

Що купити для Xiaomi Mi MIX 2

Всім привіт! Сьогодні на дворі вечір 10 листопада 18 року, і у мене виникла ідея написати невелику статтю на тему: Що купити на Xiaomi MI MIX 2, щасливим власником якого я і є.

Ідея написати цей пост виникла тоді, коли я перелопатив пів аліекспресу у пошуках цікавих аксесуарів для цього (не побоюся цього слова) витвору мистецтва від компанії Xiaomi.

1. USB Type C зарядна док станція

Зарядна док станція для смартфона

Взагалі-то, ця штуковина підійде не тільки на Mi mix 2, а й на багато інших смартфонів, у яких є порт Type C. На жаль, швидку зарядку вона не підтримує, так як може видавати тільки 5V 1A. Підійде вам, якщо вам потрібно завжди мати телефон “під рукою.” Ще її можна використовувати як підставку при перегляді відео. Ціна питання: 5 USD

Читайте:  Як видалити рекламу у стандартних додатках Xiaomi

2. Протиударний чохол

Деякі щасливі власники mi mix 2 вже знають скільки коштує задня керамічна кришка, тому не завадить зайвий раз захиститься від її передчасної заміни, купивши протиударний чохол.

Протиударний чохол на MI MIX 2

Протиударний чохол на Xiaomi Mi MIX 2

Його колір може бути від чорного до червоного – підійде будь-кому. Ціна – 6 USD.

3. Чохол-повер банк на MI MiX 2

Дуже активно користуєтеся своїм смартфоном і заряду акумулятора навіть не день не вистачає? Це не проблема, можете придбати спеціальний чохол банк енергії на 6000 mAh, який значно продовжить заряд акумулятора. Коли виявите, що заряд акумулятора смартфона закінчується – можете включити чохол, який почне заряджати смартфон. Правда доведеться пожертвувати зовнішнім виглядом і габаритами пристрою, але як на мене воно того варте.

Читайте:  Налаштування Інтернету на Lycamobile

Power Bank Xiaomi Mi MIX 2

Чохол банк енергії на Mi Mix 2

Продається в наступних кольорах: чорний, білий, рожевий, синій. Ціна: 20 USD.

4. Магнітний кабель

Даний кабель, допоможе зарядному порту “прожити” набагато довше + він виступає ще і як заглушка порту зарядки від пилу. Дуже гарне рішення, якщо ви часто (або не дуже) заряджаєте свій телефон. Він підтримує “швидку зарядку”, так що ви нічого не втрачаєте при його використанні. Але майте на увазі, що він не підтримує передачу даних.

Магнітний кабель

Є варіанти для: Iphone (як на прикладі вище) з портом Type C, і Micro USB. Ціна: 3-4 USD

Поки що це все, так як телефон досить новий, тому не багато аксесуарів до нього можна знайти.

Читайте:  Огляд смартфону Hummer H1+

Посилання ніякі не залишав, так як все це без проблем можна знайти в китайських магазинах.

Leave a Comment