Думка про Bluetooth навушник Baseus A01 | Блог ТехноЭра

Думка про Bluetooth навушник Baseus A01

В силу своєї роботи, з’явилася необхідність у покупці Bluetooth гарнітури. Багато грошей я не готовий був викласти за подібний аксесуар, тому як зазвичай – пішов на Aliexpress. (Якщо комусь потрібно буде, ось стаття: як купувати на aliepress ). Поставив для себе планку в 10 доларів і почав шукати все підряд з рейтингом 4.8 і більше.

Шукав аж хвилин 5, і набрів на Baseus A01 в офіційному магазині, за ціною щось близько 9-ти доларів. Рейтинг у товару 4.9 бали з 5 можливих.

Загалом, зі швидкістю відправки і доставки проблем ніяких (все дуже оперативно). Але трохи погано запакували через що постраждала упаковка, але товар залишився цілий.

Baseus-A01

Так виглядає коробочка:

Навушник Baseus-A01

Гарнітура Baseus-A01

Після відкриття коробочки, виявляємо micro-usb кабель, накладку на вухо і 2 вкладиші під різні вуха, ну і власне сам навушник:

Baseus-A01 - навушник

Так виглядає сам навушник:

Читайте:  Розумна індукційна плита Xiaomi Mijia Induction Cooker

Baseus-A01

Baseus-A01

Bluetooth навушник Baseus-A01

А ось його розміри:

Baseus-A01 - Bluetooth навушник

Как видно із фото, розміри щось біля 5.5 см.

Bluetooth навушник Baseus-A01

Як і було заявлено виробником, акумулятор ємністю 55 mAh, заряджається близько 1.5 години. При не дуже інтенсивному використанні на 1-му заряді протримався 2 діб. Співрозмовників чути дуже добре, але вони часто скаржилися, що мене погано чутно. Це швидше за все через особливості роботи Bluetooth. В гарнітурі використовується версія Bluetooth 4.1, що в зв’язці з моїм Xiaomi Mi MIX 2 давало якісний зв’язок. За кілька днів використання, зв’язок з телефоном ні разу не обірвався.

Як висновок хотів би сказати, що навушник досить не поганий враховуючи його вартість, але я ним користуватися не буду, так як не люблю нервувати співрозмовників.

Читайте:  Огляд "розумного годинника": Colmi VS115 Android 5.1

Ось такий вийшов відгук про Bluetooth навушники Baseus A01. Якщо у когось є якісь питання, то задавайте їх у коментарях зараз, так як в майбутньому я навряд чи зможу на них відповісти, так як збираюся його продати.

Leave a Comment