Відгук про Bluetooth термометр Xiaomi Mijia | Блог ТехноЭра

Відгук про Bluetooth термометр Xiaomi Mijia

Що тільки компанія Xiaomi не виробляє: це і мобільні телефони, і телевізори, і розумні годинники, фітнес браслети, і навіть одяг і побутову техніку. Навіть ваш покірний слуга, вже зробив 3 огляди на їх техніку, це: web-камера, індукційна плита, електрична зубна щітка.

Сьогодні мова піде про дуже простий, але в той же час потрібний прилад у вашому домі, а якщо ви ще й фанат компанії Xiaomi, то ви просто зобов’язані придбати Xiaomi Mijia Bluetooth термометр, гідрометр модель якого lLYWSDCGQ/01ZM.

Трохи характеристик:

Назва продуктуXiaomi Mijia bluetooth wireless temperature and humidity sensor
МодельlLYWSDCGQ/01ZM
Вага43 г
Размір дисплею1.78 дюйми
Діапазон вимірювання темперетури-9.9 ℃ до 60 ℃
Діапазон вимірювання вологості повітря0 ~ 99.9%
Споживання струму0.18 mW
ЖивленняВід 1-го акумулятора AAA
Читайте:  Огляд розумного годинника за 20 доларів

Цей термометр був куплений на Aliexpress для використання у внутрішньому приміщенні замість звичайного. Ціна його складає близько 15 доларів, що не так вже й дешево, враховуючи, що він вимірює тільки температуру і вологість і передає це на смартфон. Але як кажуть: не хочеш – не купуй.

Упакований він був у самій звичайній коробці (що навіть не схоже на Xiaomi). Після розпакування ми нічого особливого не бачимо крім самого термометр/гідрометра і кріплення на стіну, яке чомусь у це фото не потрапило але буде видно його на наступних.

Термометр Xiaomi

Bluetooth термометр Xiaomi

Ось як виглядає сам пристрій:

Розумний термоментр Xiaomi

Розумний термоментр Xiaomi
Розумний термоментр Xiaomi
Розумний термоментр Xiaomi

Чесно кажучи, моя уява малювала його трохи побільшим, але продавець чесно вказав його розміри, просто мені хотілося, що він був трохи крупнішим.

Читайте:  Огляд IP камери Sricam SP007

Такий вигляд має задня сторона:

Гідрометр Xiaomi

Знімаючи кришку, ми бачимо відсік для 1 батарейки AAA, в простонароді “міні пальчик”:

Bluetooth гідрометр Xiaomi

А це кріплення до даного температурного датчика, яке монтується на стіну за допомогою двостороннього скотчу, а сам датчик примагнічується до нього і таким чином тримається на стіні:

Xiaomi-Mijia-Bluetooth-Temperature-13

Підключення датчика до додатку MIHome

Сам процес підключення я не буду описувати, так як це досить просто робиться простим додаванням нового пристрою у додатку. Після додавання в додаток, ви можете надати доступ іншій людині до даних, можна задати умови роботи з іншими пристроями “розумного будинку” від Xiaomi, але в мене нажаль нічого подібного поки що немає. Загалом дивіться відео з можливостями програми.

Що стосується точності вимірювань температури, то я впевнений, що вона на вищому рівні, так як звіряв з кількома іншими термоментрами і похибка становить не більше 0.1 градусу. На жаль точність вимірювання вологості повітря не вимірював так як не маю з чим порівнювати. Коли виніс його на повітря він миттєво зреагував на падіння температури на відміну від мого настільного, який “роздуплявся” ще 3 хвилини.

Читайте:  Огляд внутрішньої IP камери: Xiaomi CHUANGMI 720P CSMXJ01C

Градусник гідрометр Xiaomi Mijia Bluetooth

Висновки

Якщо у Вас поки немає (як і у мене) інших пристроїв Xiaomi, з якими Bluetooth Xiaomi Mijia Temperature буде працювати за розкладом, то це звичайний термометр, з гідрометром. Плюс хіба, що тільки в тому, що ви можете надати доступ до даних іншим членам сім’ї, а також віддалено дивитися температуру і вологість і за допомогою інших пристроїв їх контролювати.

Leave a Comment