Огляд внутрішньої IP камери: Xiaomi CHUANGMI 720P CSMXJ01C

Доброго часу доби! Сьогодні 23 жовтня 2017 року, а це означає, що вже пролетів практично місяць з того моменту як я написав свій попередній пост і 3 тижні, як я отримав внутрішню IP-камеру Xiaomi з важкуватою для україномовної людини назвою – Ghuangmi, про яку власне і піде сьогодні мова.

Десь напевно місяця півтора тому, по передзамовленні в GEARBEST купив собі ось цю камеру (посилання на російськомовну версію магазину). А ось посилання на англомовну версію.

Увага!!! Маленька хитрість: на момент написання даної статті, на англомовній версії магазину, вартість камери на 1.5 $ нижча, ніж на російськомовній. Напевно це пов’язано з тим, що для ринку СНД є інший склад з більш швидкою доставкою. У будь-якому випадку, я вам про це сказав, а вам вирішувати де замовляти.

Насправді, у мене вже є внутрішня IP-камера від SriCam, огляд на яку я не робив, але робив на зовнішню цього виробника, який ви можете почитати тут.  Але я в майбутньому можливо буду робити “розумний будинок”,  від Xiaomi, тому хочеться купувати тільки ту техніку, яка зможе взаємодіяти з системою від Xiaomi.

Скільки коштує, як довго йшла

Купував я її за ціною в 17 доларів. Доставили десь за в тижні в Україну експрес-поштою (не «Укрпоштою”, а “Новою Поштою”), що дуже навіть не погано.

Зовнішній вигляд і комплектація

Внутрішня камера Xiaomi

Камера виготовлена ​​з білого матового пластика. Діаметр десь 5 см (так, що навряд чи вона залишиться непоміченою).

Радіо няня Xiaomi

Ззаду у нас порт мікро ЮСБ (для підключення живлення), а з однієї зі сторін слот для карти пам’яті і кнопка Reset.

Внутрішня IP-камера від Xiaomi

Радіо няня Xiaomi

Комплектація дуже навіть скупа: камера, micro USB-кабель, інструкція на китайській і все!!! На адаптер (зарядний пристрій) доведеться розщедриться додатково. Добре, що хоч підходить звичайний зарядник від телефону на 5V 1A.

Камера Xiaomi CHUANGMI

Харатеристики

Живиться камера як уже було сказано від адаптера 5V 1A. Працює,через WI-FI 802.11 b/g/n 2.4 GHz. Для роботи програми miHome знадобиться смартфон з Android версією не менше 4.4 або Iphone з iOS мін. 8.0. Знімає камера в HD. Також варто згадати той факт, що в камері є “нічний режим” і зворотний зв’язок ( Ви можете з кимось спілкуватися за допомогою свого смартфона і камери). У цьому звичайно нічого нового немає, але згадати я думаю, що варто було.

Як підключити Xiaomi CHUANGMI CMSXJ01C

  1. Завантажуєте додаток miHome з плей маркету або Епл стор.
  2. Далі реєструєтеся в хмарі XIAOMI (якщо ще не зареєстровані).
  3. Обов’язково вибираєте локалізацію Китай (Mainland China), так як мені трохи довелося погратися з іншими серверами, але підключитися до них так і не вдалося. Так, що якщо вам не вдається підключитися до того сервера до якого в незалежності від вашого місця знаходження – вибирайте Китай.Налаштування програми Mi Home
  4. Підключаєте камеру до джерела живлення, і за допомогою програми, шукайте її. Як додати камеру в додаток Mi Home
  5. Якщо ви 2 кроки назад вибрали локалізацію “Китай”, то додаток без проблем знайде вашу камеруПідключення IP камери Xiaomi
  6. І попросить вас піднести QR-код який висвітиться на дисплеї вашого смартфона до об’єктиву камери.Налаштування IP-камери від Xiaomi
  7. Після того, як “тітка” по китайськи щось прошепотить, підключення камери можна вважати завершеним.

Ось вам кілька скрінів того, як знімає камера вранці при поганому освітленні:

Приклад зйомки дитячної няні Xiaomi Як знімає камера Xiaomi Chuangmi CMSXJ01C

Огляд внутрішньої IP камери: Xiaomi CHUANGMI 720P CSMXJ01C
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *