Огляд розумного годинника за 20 доларів | Блог ТехноЭра

Огляд розумного годинника за 20 доларів

У попередньому пості, я робив огляд годинника Colmi VS115. У тому ж магазині тоді, я замовив ще один годинник, який набагато дешевший моделі VS115, але який мені теж сподобався. Правда чомусь VS115 прийшов на 2 тижні швидше того, про який я постараюся сьогодні написати. Ось вам посилання на сам годинник, а ось посилання на магазин, де є багато інших Smart Watch.

При відкритті посилки, перше, що кинулося мені в очі – відсутність будь-яких згадок про виробника. Тільки вказана модель: EX18.

розумні годинник смарт

Подумав, може на годиннику є хоч якась згадка бренду Colmi, але тут теж не виявив ніяких приємних сюрпризів.

розумні годинник аліекспресс

недорогий розумний годинник

Тоді мене почали терзати “смутні сумніви” і я поліз на aliexpress. Через не цілих 3 хвилини, я знайшов кілька пропозицій з годинникомами, які 1: 1 зовні схожі на мої, тільки під іншими брендами.

Приклад:

 1. EX18 Smart Watch Bluetooth – 17 доларів (я заплатив 24 долари).
 2. Cawono EX18 Bluetooth Smartwatch  – 20 доларів
 3. DBPOWER Waterproof IP67 50M  – 21 долар.

І ще багато інших пропозицій (я вже не кажу про те, що в Gearbest вони теж є), де продавці їх називають по різному. Для чого я це написав? Для того, щоб вам було зрозуміло, що годинники абсолютно однакові і що варто купувати там де дешевше на даний момент.

Читайте:  Думка про Bluetooth навушник Baseus A01

Як виглядає і з чого зроблений?

Годинник досить важкий, що наштовхує на думку про те, що корпус виготовлений з якогось металу. Ремінець може бути як з пластика, так і з нержавіючої сталі (як у моєму випадку).

На головному екрані відображається час у форматі 12/24 ч., Секунди, нагадування про пропущені дзвінки з телефону, або повідомлення, день тижня на англійській мові.

розумний годинник вотч

Лівою нижньою кнопкою можна подивитися: дату і місяць, кількість пройдених кроків за сьогодні, спалених калорій, а також кілометрів. Також тут же встановлюються будильники (можна і через додаток, про який ми поговоримо трохи пізніше), секундомір. Ось власне увесь функціонал даного годинника.

Особисто мені, на головному екрані не вистачає: числа і місяця, як це влаштовано на моєму доброму старому годиннику Casio DB-360.

Читайте:  Огляд тестера KCX 017

китайський розумний годинник

Який служив мені вірою і правдою багато років.

Інструкція користувача.

 1. Для включення годинника, ви повинні затиснути верхню праву кнопку, і нижню ліву одночасно, десь на 3-4 секунди.
 2. Для того, щоб встановити: час, дату, місяць і т. д. Ви можете просто завантажити додаток XWatch з PlayMarket. Після установки, заходимо в додаток, а на годиннику включаємо Bluetooth затисненням лівої верхньої кнопки на 5 сек. Після синхронізації на годиннику встановиться час вашого смартфону.
 3. Для виключення годинника (збиваються всі налаштування), потрібно на 5 секунд затиснути праву верхню кнопку.
 4. Якщо затиснути на кілька секунд праву нижню кнопку, то тут можна вручну налаштувати час і формат часу (12/24 г).

розумний годинник смарт вотч

розумний наручний годинник

Що може додаток XWatch?

Та нічого особливого і надприродного.

 1. Ви зможете переглянути кількість пройдених кроків, км, і спалених калорій за: день, тиждень, місяць.
 2. На скільки я зрозумів, можна якось з годинника управляти камерою смартфона (не пробував, тому що не цікаво).
 3. Встановити до 3-х будильників. Не зрозуміло тільки чому я повинен заходити в додаток, XWatch, щоб поставити будильник, якщо я відразу можу встановити будильник на смартфоні.
 4. Встановити які, б ви хотіли отримати сповіщення на “розумнному годиннику”: пропущені виклики, смс, WeChat, twitter, facebook, WhatsApp, Skype і на цьому все. Якщо ви захочете отримувати наприклад повідомлення з Viber, або з контактів, то розслабтеся – такої можливості тут немає.
Читайте:  Огляд "розумного годинника": Colmi VS115 Android 5.1

Програма для розумного годинника

Програма для китайського розумного годинника

Програма для китайського годинника за 20 доларів

Програма для smartwatch

Що можна сказати про даний годинник?

Це звичайний електронний годинник з сумнівною потрібностю і функціональністю функції “Smart Watch”. Чи задоволений я ними? Ну як сказати, якщо порівнювати з моїми старими Casio, то ні, а так цілком підуть, для носіння кожен день. Якщо потрібно десь “вийти в люди”, то я б купив щось більш функціональне. Але радує той факт, що не потрібно носити з собою розетку так як у ньому стоїть звичайна батарейка “таблетка” CR 2032, яку можна купити практично в будь-якому магазині, або на ринку. За заявами продавців, її має вистачити на 8-9 місяців використання – подивимося. Коли ресурси батарейки будуть закінчуватися, повинен засвітитися на дисплеї індикатор.

Leave a Comment