Огляд тестера KCX 017

Той хто часто купує різні: смартфони, планшети, банки енергії, стикається з проблемою вимірювання справжньої ємності їх акумуляторів. Так як виробник може в характеристиках вказувати одне, а справжні показники дуже часто можуть значно відрізнятися в гірший бік – з’являється необхідність у вимірюванні їх ємності.

Також може бути цікаво виміряти ємність акумулятора смартфона, яким ви користуєтеся кілька років. Багатьом відомо, що батарея в смартфоні зноситься приблизно на 10% щороку. А як це перевірити? Правильно! Для цього є різні тестери, за допомогою яких і можна визначити справжню ємність акумулятора.

USB KCX 017

Один з таких тестерів це –  KCX 017 . Це один з небагатьох тестерів, який не коштує великих грошей, але при цьому може показати нам всю необхідну інформацію про акумулятор, який нас цікавить.

kcx 017

usb kcx 017

USB тестер KCX 017  – це тестер, за допомогою якого ви зможете виміряти: напругу, силу струму і що найголовніше – ємність. Він з одного боку має USB-шнур, за допомогою якого ви зможете його підключити до джерела живлення (USB-порту, або зарядного пристрою). Також з цієї сторони є Micro USB-порт, також для підключення джерела живлення (наприклад, якщо у вас немає зарядного пристрою, в якому можна від’єднати USB кабель). З іншого боку, присутній USB порт для підключення кабелю до пристрою, який ми перевіряємо.

Читайте:  Огляд планшета Irulu eXpro X4 (BabyPad Y3, X47)

usb тестер kcx 017

kcx 017 огляд

Характеристики тестера KCX-017

МодельKCX-017
Вхід3-7V/50mA-3500mA
Вихід3-7V/50mA-3500mA
Ємність0-19999 mAh

Тестер kcx 017 має 10 осередків пам’яті. Це означає, що ви можете перевірити до десяти акумуляторів і зберегти результати тестування в пам’яті пристрою. Що дуже зручно, якщо вам потрібно перевірити кілька девайсів, а після цього порівняти результати.

kcx 017 lcd usb

Інструкція KCX 017

  1. Нам потрібно підключити до тестеру джерело живлення. Це може бути: USB-порт комп’ютера, зарядний пристрій в якому від’єднується кабель, або зарядний пристрій з micro usb виходом.
  2. З іншого боку приєднуємо кабель, за допомогою якого і підключаємо пристрій, який будемо тестувати. Це може бути: смартфон, планшет, PowerBank і інше.
  3. Після підключення, ми побачимо на дисплеї тестера наступну інформацію: напругу, силу струму яку подає зарядний пристрій і кількість міліампер годин, які було пропущено через тестер. Щоб перевірити справжню ємність акумулятора, потрібно щоб в осередку пам’яті на тестері не було збережених даних і акумулятор був повністю розряджений.
  4. Для того, щоб перейти в наступну комірку пам’яті, нам потрібно два рази натиснути єдину кнопку, яка присутня на цьому пристрої. Після цього, почне блимати дисплей. Коли блимає дисплей, потрібно натискати по 1 разу, для перемикання між осередками. Якщо хочете повернутися в робочий режим, потрібно знову два рази натиснути на кнопку.
  5. Для обнулення даних в осередку, потрібно затиснути кнопку і утримувати її. Але майте на увазі, що ви видалите дані в наступному відсіку, а не в поточному. Наприклад, якщо вам потрібно стерти дані в відсіку 3, то ви повинні утримувати кнопку на відсіку 2.
Читайте:  Огляд IP камери Sricam SP007

ЮСБ тестер kcx 017

kcx 017 інструкція

Коли пристрій підключили через тестер, потрібно почекати повної зарядки. Як ви переконаєтеся, що перевіряється пристрій заряджений, можете відключати тестер. В осередку в якому тестувався акумулятор, будуть збережені всі дані.

Як виявилося, пристрій досить легкий у використанні, не дорогий, а також помилка вимірів не перевищує 1%.

Ось і все що хотілося мені сказати про KCX-017.

Якщо є питання по функціоналу, а також потрібні рекомендації, де купити по-дешевше – задавайте в коментарях.

Leave a Comment