Перехід з http на https

Кілька місяців тому, Google порекомендував власникам сайтів, переводити свої сайти на захищений протокол https. Як перейти нахищений протокол https

Чим відрізняється http, від https? Та тим, що при використанні https дані користувача які передаються з його комп’ютера на сервер шифруються, і ці дані не можуть перехопити зловмисники, чим не може похвалитися протокол http .

Гугл вже давно перевів всі свої сервіси (якщо ще й якісь не переведені, то це тимчасово) на захищений протокол. Якщо я не помиляюся, то останнім сервісом, де він реалізував https – стала пошукова видача, через що стало неможливо відстежувати пошукові запити за якими прийшли користувачі на сайт з Google.

Тепер він узявся і за простих вебмайстрів і при цьому сказав, що сайти на протоколі https, будуть вище ранжуватися, ніж сайти на http. Хоча цей вплив поки мізерний (торкнувся близько 1% світових запитів), але з часом він буде тільки збільшуватися, я думаю, що варто задуматися про покупку SSL-сертифікату для свого сайту. Рекомендую в першу чергу купувати сертифікат Інтернет-магазинам і сайтам, на яких присутня реєстрація користувачів. Але от як бути з блогами (як у мене) та іншими сайтами, де навіть реєстрація відсутня – для мене загадка. Адже на блозі відсутня форма реєстрації і відповідно не може передаватися ніяка конфіденційна інформація (якщо не враховувати IP і деяку іншу інформацію).

Читайте:  Кілька новорічних WordPress плагінів

У мене в даний час – 5 робочих сайтів, але тільки на 1 з них, я встановив SSL-сертифікат. Але з часом, думаю встановити і на інших. А ось, що стосується даного блогу, то я якщо й буду встановлювати тут, то тільки тоді, коли побачу, що захищений протокол – суттєво впливає на видачу і він зможе допомогти мені в просуванні даного сайту.

А ви вважаєте, що потрібно переходити на захищений протокол, чи ні? 

Leave a Comment