Огляд сонячного зарядного пристрою | Блог ТехноЭра

Огляд сонячного зарядного пристрою

Два тижні тому, я робив огляд захищеного телефону Hummer H1 + , який призначений для: рибалок, військових і людей які віддають перевагу активному способу життя.

Але як відомо в поході не завжди є можливість зарядити свій електронний пристрій. Звичайно можна взяти з собою електрогенератор, але це не зручно і дорого. Набагато простіше користуватися переносними батареями, від яких можна зарядити практично будь-який електронний пристрій.

В даний час на ринку присутня величезна кількість різного роду переносних зарядних пристроїв , які відрізняються: ціною, якістю, ємністю і т. д.

Сьогодні я спробую написати цей пост про один дешевий китайський зарядний пристрій, фірму виробника якого, дізнатися практично неможливо (так звані no name).

Читайте:  Відгук про Bluetooth термометр Xiaomi Mijia

Пропоную Вашій увазі, сонячний пристрій PowerBank 30000. 

Сонячне зарядне

Це сонячний зарядний пристрій , який можна також зарядити від usb-комп’ютера, або за допомогою зарядного пристрою, якого в комплекті немає.

В комплекті:

  1. 4 перехідника під різні пристрої
  2. usb-шнур
  3. самий зарядний пристрій

Універсальне сонячне зарядне

Розміри і вигляд

Розміри його: 122 * 75 * 26 мм. Важить, 380 грам . Обладнаний кнопкою включення/вимикання, micro-usb портом, для зарядки від комп’ютера чи іншого джерела енергії, та  2 виходи, для одночасної зарядки 2 пристроїв.

Універсальне сонячне зарядне

На батареї пише, що її ємність 30000 mAh, що ніяк не може бути при її вартості приблизно $20. Реальна її ємність близько 5 000 mAh, що дозволити зарядити всередньому смартфон 2-3 рази (що вже не погано в поході ).

Читайте:  Огляд розумного годинника Jakcom B3

Зарядка від сонця

Якщо ви думаєте, що зарядити даний пристрій від сонця вам вийде за кілька годин, то ви глибоко помиляєтеся. Для повної його зарядки, вам знадобиться приблизно 20 годин, гарного сонця, але ви завжди можете його зарядити від іншого джерела енергії.

У висновку хочу сказати: що це досить слабкий пристрій, але за $ 20, важко знайти альтернативу.

1 thought on “Огляд сонячного зарядного пристрою”

  1. Ємність дуже залежить від ваги батареї. Наприклад буває таке, що прийде батарея ємністю 5000-6000 mAh, а було таке, що 1 раз отримав аж на 10 000 mAh. А ціна одна і та ж.

    Відповіcти

Leave a Comment