Налаштування e-mail повідомлень в Opencart | Блог ТехноЭра

Налаштування e-mail повідомлень в Opencart

При першому знайомстві з CMS Opencart, не завжди можна відразу розібратися з усіма нюансами роботи движка. Іноді [ads1] початківці вебмастера, не знають як налаштувати e-mail повідомлення на електронну пошту при реєстрації нового користувача, або при надходженні замовлення.

І так, почнемо…

Переходимо в адмін-панель нашого магазину у вкладку налаштування-загальні  і прописуємо e-mail, на який бажаємо, щоб приходили повідомлення.

Налаштування email повідомлень на opencart

Далі переходимо у вкладку “пошта” і вибираємо поштовий протокол mail. Наголошуємо, про які події (тільки про отриманні нових замовлень, або також при реєстрації) ми хочемо отримувати повідомлення. У полі “Додаткові адреси”, вписуємо ті адреси на які також потрібно відправляти ці повідомлення. Якщо у вас немає необхідності у відправці повідомлень на інші адреси – просто залишаємо поле порожнім.

Читайте:  Шпаргалка NotePad++

E-mail при новому замовленні на opencart

У більшості випадків, після цих маніпуляцій – всі листи повинні приходити. Якщо листи все таки не приходять, то зверніться до свого хостинг-провайдеру і запитайте: чи підтримує він поштовий протокол mail. Якщо він не підтримує, або він вимкнений для всіх клієнтів, то доведеться налаштовувати пошту, через smtp. Всі дані для налаштування пошти можете отримати, у свого хостера.

Leave a Comment