Як скачати відео з Ютуб | Блог ТехноЭра

Як скачати відео з Ютуб

Як завантажити відео з YouTube

На сьогоднішній день практично всі відеоролики можна подивитися онлайн в інтернеті, однак бувають ситуації, коли потрібно скачативідео з YouTube і зберегти його на комп’ютері або телефоні. Далеко не кожена людина здатна впоратися з цим завданням, однак зробити це можна досить швидко. Головне, знати декілька секретів, про які буде сказано далі. Ми представимо вам безпечні способи для того, щоб завантажити відео на ПК або телефон, а ви серед них виберете найбільш зручний для себе.

Онлайн-сервіси

Найбільш спрощеним і швидким методом, щоб завантажити відео з YouTube безкоштовно на ПК, стає задіяння онлайн-сервісів. Їх налічується величезна кількість.

SaveFrom.net

Це один із старих онлайн-сервісів, який здатний скачати відео з YouTube безкоштовно. Процес здійснюється в декілька кроків:

 1. Відкриття на сайті YouTube потрібного відео.
 2. Друкування в адресному рядку в посиланні перед youtube “ss” і натиснення Enter.
 3. Автоматичний перехід на онлайн-сервіс.
 4. Установка потрібного формату, необхідної якості і підтвердження скачування. Автоматично почнеться завантаження.

Саме таким чином працюють онлайн-сервіси. Процес досить простий і швидкий. В залежності від введених вами букв, вас буде перекидати на певний сервіс. Наприклад, для використання Save-Video.com потрібно ввести magic, а для VDYouTube – vd.

Читайте:  Як вигідно обміняти webmoney

Щоб скачативідео з ютуб, можна скористатися іншими онлайн-сервісами. Серед перевірених варто відзначити:

 • KeepVid.com (простий додаток для скачування відео, який по функціоналу і інтерфейсу схожий на SnapTude);
 • Tubedld.com;
 • Videograbby.com (яскравий сервіс з простим інтерфейсом, що дозволяє завантажувати ролики не тільки з YouTube, але і з Twitter, Facebook. Є можливість витягнення файлів у форматі MP3, але не музики з відео, оскільки на дану функцію в сервісі є правове обмеження);
 • ClipConverter.cc (безкоштовний і швидкий сервіс, де можна не тільки скачувати, але і конвертувати відео або аудіо в потрібний формат).

Представлені сервіси пропонують своїм користувачам більш широкий список опцій. Тим не менш, зазначений спочатку ресурс постає самим оптимальним.

Дескопні програми

4K Video Downloader

Альтернативне скачування через браузер, підходяще для Windous, Mac і Ubuntu. Додаток відкриває нові можливості для користувачів. Завантажити відео з YouTube програма може в різних форматах. Доступне повне завантаження каналу з роликами і скачування з різних сайтів.

Softorino YT Converter

Завантаження виконується без будь-яких труднощів. Всього пару кліків і відео вже на пристрої. Це ідеальний додаток для тих людей, які не бажають довго возитися, і розбиратися з роботою програми. Орієнтований цей спосіб на роботу з Mac OC.

Читайте:  Продаж груп Вконтакті

ClipGrab

Підходить Windows, Mac і Linux. Надійна програма з легким функціоналом, проте її недоліком є неможливість роботи з плейлистами. Це ідеальне рішення для тих користувачів, які не будуть обмежуватися скачуванням відео, а скористаються багатофункціональністю програми. Програма здатна розпізнавати скопійовані посилання, управляти закачуванням, має розширені налаштування, оснащена пошуком по Ютубу, та багато іншого. Користувачі відзначають її простоту і надійність.

Як скачати відео з YouTube на андроїд

Практично у всіх браузерах є розширення для того, щоб скачативідео з YouTube безкоштовно, однак Google Chrome є винятком. В результаті, для здійснення закачування простіше шукати додатки на сторонніх ресурсах. В Google Play подібні програми видаляються, що передбачено угодою. Ви можете використовувати:

 • SnapTube (найпростіший інструмент для того, щоб завантажувати відеоролики швидко і легко, а головне, безкоштовно);
 • TubeMate (додаток, що дозволяє зберегти ваші улюблені відео на SD-карті, щоб подивитися їх пізніше). Користувачам доступні різні варіанти вибору дозволу, які адаптовані для різних пристроїв на Android. За замовчуванням скачування здійснюється на карту пам’яті, однак в подальшому ви можете перемістити відео в необхідне місце),
 • YTD (раніше відомий як YouTube Downloader. Програма працює як у безкоштовній, так і в преиум версії. Крім скачування тут доступна конвертація в різні формати. Додаток не обмежується скачуванням відео лише з YouTube, а дозволяє здійснювати завантаження роликів з різних каналів);
 • Watch Later (дуже корисний додаток, в якому немає реклами. Ще однією перевагою є те, що програма показує обсяг вільного місця на диску, завдяки чому користувачі можуть керувати ще не завантаженими файлами).
Читайте:  Як обійти блокування ВК, ОК і Яндекс в Україні

Використання інших додатків, щоб завантажити відео з YouTube на телефон може бути дуже ризикованим.

Завантаження відео з ютюб на iPhone і iPad

Серед перевірених програм варто відзначити:

 1. Workfow – автоматично виконує різні функції, включаючи скачування роликів з YouTube.
 2. SaveFrom.net працює з Dropbox.
 3. Documents 5. В цьому випадку файловий менеджер доповнено браузером, здатним зайти на онлайн-сервіс, з якого можна завантажити відео.

Leave a Comment